Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 3 votes

Black Rock's Wonders


  • Please log in to reply
186 replies to this topic

#61 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 04 February 2010 - 21:37

asuka <3

epic, we want more like that :)

qzMHWHd.png


#62 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 04 February 2010 - 21:58

λοιπόν, επειδή αυτή είναι πραγματικά μια πολύ ανώμαλη ημέρα και με το παραπάνω αναγκάστηκα και έκανα αυτό γιατί εγώ είμαι καλός άνθρωπος!
Δημοσιευμένη  εικόνα
για να μην τσουντεριάζουν μερικοί!

Θαυμάζω το μεγαλείο σου και προσκυνώ το χώμα που πατάς.

Asukaaa~ :lovulovu::lovulovu::lovulovu:

(Kenny status = TOLD. And I enjoy it. :P)

Και οι προηγούμενες δουλειές σου είναι υπεροχες, ειδικά το MAL profile, το Nadeko set και το Anje avatar. ^^

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#63 moonheart

moonheart

    FUTO-itria

  • Members
  • 244 posts

Posted 05 February 2010 - 15:48

θεϊλες κοπελιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :3
ταλενταρα μου εσυ :P
ποτε θα ασχοληθεις λιγουλακι με το nodame cantabile? :P ε ε? φανταστικηηηη black rock?
Posted Image
f*ck medicine. I want to be a ninja.

#64 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 05 February 2010 - 16:34

θεϊλες κοπελιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :3
ταλενταρα μου εσυ :P
ποτε θα ασχοληθεις λιγουλακι με το nodame cantabile? :P ε ε? φανταστικηηηη black rock?


προφανώς όταν μου το ζητήσουν γιατί είμαι και λίγο χαζη και πολυάσχολη. One hell of a mix!

#65 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 05 February 2010 - 19:41

Δημοσιευμένη  εικόνα
better listen to what he says

#66 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 05 February 2010 - 21:06

Θεϊκό! Παω να κανω join :blingeye2: DJ Zura 4 ever!!!! Πολύ καλό σχέδιο ^^, είναι vector?

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#67 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 05 February 2010 - 21:27

Θεϊκό! Παω να κανω join :blingeye2: DJ Zura 4 ever!!!! Πολύ καλό σχέδιο ^^, είναι vector?


yes,it is a vector indeed!
Από tracing προς το παρών είμαι σε πολύ βασικό στάδιο αλλά το συγκεκριμένο δεν θα το αφήσω. Συγκεκριμένα θα επιχειρήσω να το μετατρέψω σε αφίσα βασισμένη στον θείο Σαμ φυσικά
What do you mean?
Spoiler:

και κατευθείαν εκτύπωση και στον τοίχο!

#68 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 05 February 2010 - 21:57

Καλό αυτό!

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#69 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 07 February 2010 - 12:14

Έρχεται εκόμα ένα update.
This time it's time for Bartz Klauser to shine!
Δημοσιευμένη  εικόνα
είναι το νέο μου banner για το thread μου

Δημοσιευμένη  εικόνα
μου αρέσει πολύ αυτό το μονόχρωμο εφε με τα μάτια μόνο χρωματισμένα αλλά δεν μπορώ να κολήσω μόνο σε ένα στύλ οπότε δεν το κάνω και συχνα

Δημοσιευμένη  εικόνα
text=epic fail >.<

Δημοσιευμένη  εικόνα
ειλικρινά δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά όλες οι αγαπημένες μου εικόνες είναι μικρές σε μέγεθος και αυτή εδώ συγκεκριμένα την λατρεύω οπότε την άφησα σχεδόν ανέπαφη

Δημοσιευμένη  εικόνα
20 χρόνια final fantasy. Τα λόγια είναι περριτά

τελειώνω με αυτό
Δημοσιευμένη  εικόνα
avatar for my profile in last.fm

#70 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 07 February 2010 - 12:27

Omg bartz!Τελεια τελεια τελεια, μου θυμισες και πως πρεπει και να τερματισω επιτελους το 5 μετα την εξεταστικη :)

Αυτη με το πιανο ειδικα ειναι απιστευτη, τωρα που μπηκες στα ff μη βγεις,we want more!

qzMHWHd.png


#71 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 07 February 2010 - 12:39

Omg bartz!Τελεια τελεια τελεια, μου θυμισες και πως πρεπει και να τερματισω επιτελους το 5 μετα την εξεταστικη :)

Αυτη με το πιανο ειδικα ειναι απιστευτη, τωρα που μπηκες στα ff μη βγεις,we want more!

εξαρτάται αυτό γιατί το θέμα με το Final Fantasy είναι οτι ξέρω πολλά,αγαπώ πολύ τους παλιούς τίτλους και λατρεύω το 5, και αν αρχίζουν να μου λένε να κάνω κάτι από το 7,Χ-2 και πάνω θα κοπανάω το κεφάλι μου και δεν θέλω:burningbe3:

#72 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 09 February 2010 - 09:51

και πρίν κλείσουμε λοιπόν σας παρουσιάζω ένα τελευταίο δημιούργημα
Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα
γιατί φυσικά όλα τα καλά τα αφήνουμε για το τέλος!
ειλικρινά μου πήρε πάνω από 2 ώρες για να το κάνω και πάλι δεν είμαι και απόλυτα ευχαριστημένη με το αποτέλεσμα. Δηλώνω όμως φανατική των transparent backgrounds. Τα βρίσκω πολύ ιδιαίτερα από τότε που άρχισα να ασχολούμαι.

Και πιστεύω οτι πρέπει να το πώ αυτό. Μετά από κάποια ασυνήθιστα γεγονότα αποφάσισα οτι καιρός είναι να πάρω το μέλλον στα χέρια μου. Το τμήμα Πληροφορικής Α.Τ.Ε.Ι Σερρών το βρίσκω ένα πολύ άψογο ίδρυμα αν θέλει κάποιος να ασχοληθεί με τον συγκεκριμένο τομέα,το θέμα όμως είναι οτι εγώ αν και είμαι καλή στον προγραμματισμο και γενικώς στα θετικά μαθήματα θεώρησα οτι αυτό δεν με εκφράζει με τίποτα. Συμπέρανα οτι με το απλά να είμαι τυπική στις υποχρεώσεις μου για κάτι που απλά δεν μου κινεί το ενδιαφέρον θα με κάνει να τα παρατήσω στο τέλος γιατί η σχολή είναι απίστευτα απαιτιτική όσο αυξάνονται τα εξάμηνα.

well,to cut a long story short, θα επιχειρήσω να ξαναδώσω εξετάσεις την επόμενη χρονιά μήπως και καταφέρω να περάσω στο τμήμα γραφιστικής που θα ανοίξει φέτος στο Τ.Ε.Ι.

και μιά συμβουλή σε όλους τους φετινούς υποψήφιους των πανελληνίων. Χωρίς κόπο δεν πετυχαίνετε τίποτα αλλά το χειρότερο είναι να τα παρατήσετε εντελώς. Αν έχετε καταλήξει σε αυτό που πραγματικά θέλετε,παλέψτε να το πραγματοποιήσετε.

#73 spartankid

spartankid

    LALA-RU

  • Members
  • 138 posts

Posted 09 February 2010 - 10:11

Πραγματικά πολύ όμορφο σετάκι ταίριαξες απίθανα όλα τα tech brushes απ ότι κατάλαβα δεν θα μας παρουσιάσεις κάτι καινούργιο στο μέλλον.Καλή επιτυχία λοιπόν σε ότι προσπαθήσεις και με το καλό να το πραγματοποιήσεις.
Posted Image

#74 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 09 February 2010 - 10:17

τι ωραίο θρεντ!! κάθομαι και χαζεύω εδώ και κανά τέταρτο τις δημιουργίες σου
ιδίως αυτό τα σπάει!
Spoiler:

στο τελευταίο σετάκι μ' αρέσει τρελά το άβα ( :kawaii: asuka <3 ) αλλά η sig όχι τόσο γιατί έχουν μείνει κάτι ασπράκια στο περίγραμμα (neat-picking, i know)

καλά θα κάνεις να ξαναδώσεις άμα δεν σου αρέσει η σχολή σου, είναι πραγματικά η καλύτερη επιλογή (για εμένα τουλάχιστον και τα 3 εφιαλτικά χρόνια που χαράμισα στο φ.π.ψ. η μετάβαση στην καλών τεχνών ήταν divine)
οπότε καλή επιτυχία και αναμένω τις επόμενες δημιουργίες σου!!

Posted Image


#75 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 27 February 2010 - 18:30

I'm finally back!
Μετά από μία εφιαλτική διαμονή στο σπίτι των γονέων μου και πολλά γεγονότα όχι και ονειρικά επιστρέφω με παράξενη ψυχολογία.
Σήμερα αποφάσισα να καθαρίσω τον υπολογιστή μου και να ταξινομήσω αυστηρά τον τεράστιο όγκο από εικόνες (αχ αχ Pixiv τι μου κάνεις). Στην πορεία βρήκα κάτι πεταμένες εικόνες της suigintou οπότε τις κανόνισα λιγάκι
Δημοσιευμένη  εικόνα

και κάτι μικρότερο
Δημοσιευμένη  εικόνα