Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Most Hated One Piece Character.


  • This topic is locked This topic is locked
197 replies to this topic

#31 Night Wizard Seal

Night Wizard Seal

    名前のない怪物

  • Review Team
  • 2,153 posts

Posted 17 September 2009 - 22:24

Τι λέτε ρε !

Spoiler:

+1 Πέστα.
Πρώτον τι σας έκανε ο Ινβακοβ μια χαρά χαρακτήρας και λέει και πολλά:himitsu:.
Και ο don flamingo πολύ φάση....(Κάτω χινάτα:hahaha:μην ορμήξεις).
Μα γιατί καλά κοριτσάκια μισήτε την Boa?Καλά μπορεί να έχει αυτήν την συμπεριφορά αλλά είναι η μάσκα της και κρύβει τον πόνο της.
Spoiler:

Πίου-Πίου:hahaha:στο ότι κλωτσάει γατάκια και εμένα μου την έδωσε λίγο,αλλά μετά ξεθύμανα με τον θεικό τρόπο που έκανε ο όντα,να αγριεύονται αυτά,να θέλουν να σκίσουν την μπόα και οι ιδιοκτήτες τους να τα κρατάνει μην της ορμήξουν:hahaha:DIVINE...

Λοιπόν μετά από αυτό το ευχάριστο διάλειμμα,μισητός είναι :
Spoiler:

84886513_zpsfd6f6e60.jpg

They sound like they are crying. Like wolves, howling for their dead masters.


#32 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 17 September 2009 - 22:30

BOA HANCOCK ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!


ΓΙΑΤΙ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΓΑΤΑΚΙΑ!!



ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΓΩΠΑΘΕΣ Ψ-Ω-Ν-Ι-Ο ΑΑΑ ΤΑΞΗΣ ΚΙΟΛΑΣ!!



oh common, its not that bad :P

Αλλοι που εχουν περασει οσα εχει περασει και η Boa αναπτυσουν god complex και αρχιζουν να βγαζουν ψυχες απο σωματα, και να ανατινασουν κτιρια, αυτη ισα ισα δεν εγινε φιλοζωη:hahaha:.

qzMHWHd.png


#33 Robin-Chwan

Robin-Chwan

    Anime Professional

  • Members
  • 564 posts

Posted 17 September 2009 - 22:48

Και ο don flamingo πολύ φάση....(Κάτω χινάτα:hahaha:μην ορμήξεις).

:mador2::roar::madtodeath::burningbe3::ballumad::redcard2:

Do you have a death wish or something??:hiding_something: Μιλαμε ο donflamingo ειναι εντελως :puke:. Σοβαρα με το που βλεπω τη φατσα του θελω να σπασω τον υπολογιστη:roar:... Μετα ομως σκεφτομαι τι θα μου κανει η μητερα μου μολις δει το αποτελεσμα και ξεσπαω αλλου τα νευρα μου (πανω σε ενα σακο του μποξ με γυαλια και σηδερακια ας πουμε...:ureshii:)

Posted Image
Devils don't ask favors from God


#34 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 17 September 2009 - 22:48

Τάσσομαι κι εγώ υπέρ της θεάς Boa! :P Robin δεν είναι, αλλά σκεφτείτε απλά ότι αν δεν ήταν το εγωπαθέστατο άτομο που είδαμε στην αρχή δεν θα παρατηρούσαμε ποτέ την αλλαγή που έκανε ο Luffy στον χαρακτήρα της με τον ερχομό του, που βρήκα πολύ ωραία! Όσο για το ότι και μετά συνέχιζε να κλοτσάει γατάκια κλπ ε, δεν μπορούσε από την μία μέρα στην άλλη να αλλάξει αμέσως συμπεριφορά, και για τον λαό της που θα παραξενευόταν και γιατί αυτά τα πράγματα θέλουν καιρό... είμαι σίγουρος ότι στο μέλλον θα εξελιχθεί σε πολύ καλύτερο χαρακτήρα!

(χαίρομαι που κανένας δεν ψήφισε κατά Kizaru πάντως ακόμη, ο τύπος σπέρνει *until tsunade-sama sees this thread, that is* -_- )

Προσθέτω επίσης στην λίστα
Spoiler: OP manga


#35 D.Dragon

D.Dragon

    kaido worldomination loll

  • Members
  • 3,599 posts

Posted 17 September 2009 - 23:02

Πολύ overrated σαν τον Mihawk είναι και ο Law, που εκτός από στυλ δεν έχει επίσης να επιδείξει καθόλου χαρακτήρα.
Posted Image

#36 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 17 September 2009 - 23:07

εμενα μου τη σπαει ο marsal d teach(αν το γραφω σωστα) ειναι μπεκρης και φαφουτης :P

#37 sgouver

sgouver

    One Piece Maniac

  • Members
  • 540 posts

Posted 18 September 2009 - 09:49

Τι λέτε ρε !

Spoiler:


Spoiler:


Αμα ηταν σαν τον Ivanof σε εμφανηση οι ομοφυλλοφιλοι δεν θα εβγαινα απο το σπιτι μου.:unlucky::unlucky:

Edited by sgouver, 26 September 2009 - 12:54.


#38 The Pirate King

The Pirate King

    Decisions - Consequences

  • Members
  • 423 posts

Posted 18 September 2009 - 17:52

Χμ, ποτε δεν ειχα μπει στην διαδικασια να δω αν μισω καποιον χαρακτηρα στο OP.

Ενοχλητικοι υπηρχαν πολλοι, κυριως απο τα παρελθον. Wapol/Don Krieg/Pearl (απο το πληρωμα του προηγουμενου)/σχεδον ολοι απο Baroque works - παλια δεν μου αρεσε ο 2 αλλα μετα τα τελευταια γεγονοτα και το πιο σοβαρο look στα ρουχα της φυλακης, τα οποια ελπιζω να μην ειναι ροζ, με εχει κανει αν οχι οπαδο του απλα non-hater/και φυσικα ο Satori. Creepy και λιγο αντιπαθης για εμενα ειναι και ο Saldeath (o κοντος guard στο ID).

Ισως και αρκετοι αλλοι, εχω μια δυσκολια στον διαχωρισμο αναμεσα σε hated και απλα ενοχλητικος χαρακτηρας!

Α ξεχασα τον ΜcKinley και τους στρατιωτες του. Το πιο ενοχλητικο ερπινγκ ever!

#39 MakeNoMistake

MakeNoMistake

    The Next Pirate King

  • Members
  • 41 posts

Posted 18 September 2009 - 21:26

εγω παλι..... θα κανω την εκπληξη.... θα ψηφισω ενα ατομο....
που μου εχει ερθει να σπασω τον υπολογιστη ΑΠΕΙΡΕΣ φορες μονο και μονο επειδη σημμετεχει:madtodeath:....
ειναι η #%$&#* η VIVI!!!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΩΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΘΗΜΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ...!!!! ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ, ΚΑΘΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΟΤΑΝ ΜΥΞΟΕΚΛΕΓΕ!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΣΑΑΑΑ:roar::madtodeath::madtodeath::mador2:
Posted Image

#40 Nikos21

Nikos21

    Soul King

  • Members
  • 616 posts

Posted 18 September 2009 - 22:47

Χαχα ακομα γελαω με μερικα κομεντς (πχ

Αμα ηταν σαν τον Ivanof σε εμφανηση οι ομοφυλλοφιλοι δεν θα εβγαινα απο το σπιτι μου.:unlucky::unlucky:

) :Ρ

τεσπα το op εχει πολλους "κακους" που ειναι κουλ (βλ κροκ) και ειναι δυσκολο να αντιπαθησεις καποιον εκτος απο αυτους που σου λεει : ΑΝΤΙΠΑΘΗΣΕ ΤΟΥΣ!!! οπως spandam κ tenryibuto...οποτε θα πω αυτους τους 2 συν τον bellamy...

#41 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 18 September 2009 - 23:07

Αμα ηταν σαν τον Ivanof σε εμφανηση οι ομοφυλλοφιλοι δεν θα εβγαινα απο το σπιτι μου.:unlucky::unlucky:


Nα υποθέσω ότι οι ομοφυλόφιλοι σου ζητάνε άδεια για το πως θα στυλιζάρονται? Όχι ρε παιδί μου ρωτάω γιατί αν είναι και το γυρίσω κάποια στιγμή να ξέρω από που θα πρέπει να πάρω έγκριση για το styling. :laugh: Μην μας γίνεις και hikikomori....:laugh::laugh::laugh:

Προσωπικά μέχρι στιγμής σιχαίνομαι τον Usopp. Αλλά μιλάμε για πραγματικό μίσος έτσι όχι αστεία.... Είμαι νωρίς ακόμη βέβαια αλλά πραγματικά το παληκάρι είναι ανυπόφορο με τις τσιρίδες του. Δεν μπορώ να πιστεψω ότι τον κάνει ο Seiyuu του husbando μου.

#42 gogetasjj4

gogetasjj4

    Anime Fan

  • Members
  • 251 posts

Posted 18 September 2009 - 23:20

όλους τους Villains έχτος από crocodile arlong kuro επίσης όλο το ναυτικό έχτος από garp coby mihawk

#43 HeLLBoiS

HeLLBoiS

    Sasuke Hater

  • Members
  • 323 posts

Posted 18 September 2009 - 23:28

Πιο μισητοι chars με διαφορα ειναι οι tenryuubito:madtodeath::madtodeath::madtodeath::madtodeath::madtodeath:Ειδικα εκεινος ο μυξιαρης που του εχωσε μια μπουφλα ο luffy και ειδε τον χριστο φανταρο:roar::roar::roar::roar:..Καλα οταν τον χτυπησε ο luffy παιζει να το ειδα 10 φορες για να το χορτασω:kill4u::kill4u:!!Επισης σπαστικος ειναι ο marshal d. teach και που θα παει θα τις φαει και αυτος απο τον luffy να το ευχαρηστηθουμε:ureshii::ureshii::ureshii:.
BTW
Spoiler:


#44 cyber_john

cyber_john

    決められた運命

  • Members
  • 226 posts

Posted 19 September 2009 - 14:37

Αν σας τη σπάει από τώρα ο Ivankof, φανταστείτε τι θα σας κάνει όταν τον δείτε live στο anime. :hehe:

Εγώ γενικά δε θα μπορούσα να μισήσω κανέναν μόνο απ'τις ασπρόμαυρες σελίδες του manga (ούτε καν τον εμετικό μυξιάρη), για τον συγκεκριμένο πάντως είμαι περίεργος να δω τι φωνή θα του βάλουν όταν τον δούμε σε κανά χρόνο. Προβλέπω να είναι πιο γελοία & απ'του Bon-Clay με ρώσικη προφορά a la ιαπωνικά. Μεγάλα γλέντια... :hahaha:

serpe7.jpg


#45 GkLoc

GkLoc

    .: BlackStar :.

  • Members
  • 1,233 posts

Posted 19 September 2009 - 14:52

Εντωμεταξυ αυτος που κανει την φωνη του Bon Clay Sama ειναι ο ιδιος που κανει του Auu Supaaa Franky,τα σπαει αυτος ο Voice Actor,πρωσοπικα μαρεσε οταν εκανε τον Mr2,ειδικα οταν ελεγε συνεχεια...Jodan Janai wa yo....κατι τετοιο τελωσπαντων...

Berserk___Gatsu.jpg