Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Most Hated One Piece Character.


  • This topic is locked This topic is locked
197 replies to this topic

#1 Robin-Chwan

Robin-Chwan

    Anime Professional

  • Members
  • 564 posts

Posted 16 September 2009 - 14:43

Well, εχει ενα ιδιο thread στο Naruto και ειπα να βαλω και ενα εδω. Εδω βαζετε τον πιο μισητο για εσας χαρακτηρα στον κοσμο του One Piece, απλα προσοχη στα anime και manga spoilers:ureshii:.


Και ξεκιναω. Ο δικος μου πιο μισητος χαρακτηρας ειναι ο...
Spoiler:


Your turn:try:

Posted Image
Devils don't ask favors from God


#2 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 16 September 2009 - 14:58

Nice thread Hinata, αν και οι χαρακτήρες εδώ πέρα πάω στοίχημα ότι είναι πολύ λιγότεροι από το Naruto, ειδικά οι main. Still, αν μαζευτούν αρκετοί θα ήταν καλό να κάναμε ένα poll κι εδώ.

Στην λίστα μου μπαίνουν όλοι οι άκομψοι, γελοίοι ή/και χοντροί χαρακτήρες της σειράς (δεν είναι ένας αλλά κατηγορία, οπότε τους γενικοποιώ :P), to name a few: Mr.4, Miss Merrychristmas, Wapol, Satori, Fukuro, Kumadori, Spandam, Moria, Hogback, Apoo, Capone, όλα τα ζωάκια της Perona όπως και τα τυπικά παράξενα ζώα που εμφανίζονται σε μερικά arcs... άντε και Kaku στην zoan form του!

Οι μεγαλόσωμοι αλλά στυλάτοι τύποι δεν με πειράζουν μετά, πχ Kuma, αλλά όσους ανήκουν στην κατηγορία από πάνω δεν μπορώ απλά να τους βλέπω, το κακό είναι ότι σε σχεδόν κάθε αρκ έχει και από έναν :frozen:, ευτυχώς μετά φεύγουν!

Edited by Zoro, 16 September 2009 - 15:46.


#3 jimele

jimele

    Anime Newbie

  • Members
  • 55 posts

Posted 16 September 2009 - 15:02

μονο ο don krieg μεγαλη ψωναρα
[URL="http://s1017.photobucket.com/albums/af298/Midgetdude3/?action=view¤t=JiraiyaSIG.jpg"][/URL]Posted ImagePosted Image

LEGENDS NEVER DIE
A Shinobi's life is not measured by how they have lived
but rather what they managed to accomplish before
their death.

#4 GkLoc

GkLoc

    .: BlackStar :.

  • Members
  • 1,233 posts

Posted 16 September 2009 - 15:06

Ένα πολλ είναι αδύνατον διότι έχει αμέτρητους χαρακτήρες το One Piece,πιο μισητός?Για να δούμε...

Wapol k Spandam 4 me,και τους δυο ήθελα να τους ξεκοιλιάσουνε...

Berserk___Gatsu.jpg


#5 Kakashinote

Kakashinote

    .:: Yawn ::.

  • Members
  • 444 posts

Posted 16 September 2009 - 15:09

ωραιο thread...απορω πως δεν σκεφτηκα εγω να το ανοιξω....

στο θεμα μας, ο χαρακτηρας που θελω να καει, να σαπισει και να μην ξαναεμφανιστει, ειναι ο BUGGY. δεν τον χωνευω καθολου. ολο πεταγεται μες στον δρομο του λουφυ και καθυστερει ολο το πληρωμα. μου αρεσε μονο(manga spoler)
Spoiler:

σε δευτερη θεση εχουμε moria επειδη ειναι πολυ ψωνισμενος με την δυναμη του και γενικα το παιζει καπως
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#6 croco~boy

croco~boy

    Dark Banquet

  • Members
  • 895 posts

Posted 16 September 2009 - 15:13

My turn =
Για μενα ο πιο μισητος χαρακτηρας στο op ειναι ο μορια που πιστευω οτι θα τις ξανα φαει απο τον λοφφυ

Posted Image


#7 D.Dragon

D.Dragon

    kaido worldomination loll

  • Members
  • 3,599 posts

Posted 16 September 2009 - 15:50

Mihawk ! βαρετός χαρακτήρας και υπερεκτιμημένος του κερατά....:stubborn:
Posted Image

#8 Robin-Chwan

Robin-Chwan

    Anime Professional

  • Members
  • 564 posts

Posted 16 September 2009 - 15:54

Ένα πολλ είναι αδύνατον διότι έχει αμέτρητους χαρακτήρες το One Piece,πιο μισητός?

Ναι.. γι αυτο δεν εβαλα πολλ. Τοσα επεισοδεια-τσαπτερ που εχει το One Piece και τοσοι χαρακτηρες που εχουν περασει και απο main story και απο flasback ενα πολλ θα ηταν υπερβολικα μεγαλο. Gomen Zoro-kun:hot:

Posted Image
Devils don't ask favors from God


#9 Scorpion

Scorpion

    Anime Professional

  • Members
  • 629 posts

Posted 16 September 2009 - 16:14

Φοβερο topic.ΛΟιπον ο πιο μισητος μου χαρακτηρας ειναι ο Moria.DIE DIE DIE MORIA:madtodeath:

#10 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 16 September 2009 - 17:02

Κανεις.Ναι κανεις.Απο τα μεγαλα ονοματα ολοι μου αρεσουν εστω και λιγο, ενω ολλοι οι υπολοιποι μου περνανε ψιλοαδιαφοροι.Στο naruto απο την αλλη πιο γρηγορα γραφω αυτους που δε μισω, παρα αυτους που μισω :P

Παντως να πω οτι θεωρω υπερεκτιμημενο τον Ace, δε μου φαινετε οτι του αξιζει η προσοχη και το Fan club του.

qzMHWHd.png


#11 Napster

Napster

    \ [T] /

  • Members
  • 1,105 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 16 September 2009 - 17:30

Μου την σπαει ο Enel....ειδικα οταν γελαει.

Edited by Napster, 16 September 2009 - 18:26.


#12 crais

crais

    the 5th cylon!

  • Members
  • 256 posts

Posted 16 September 2009 - 17:36

ο πιο μισητός και εκνευριστικός τύπος είναι Kumadori, και μετά wapol και foxy

Posted ImagePosted Image

#13 Halo23

Halo23

    Starting...

  • Members
  • 6 posts

Posted 16 September 2009 - 21:35

Ενα σας λεω: Wanze :Crying2: ο πιο σπαστικος χαρακτηρας στην ιστορια των anime...
Posted Image

#14 Lucy-Nyu

Lucy-Nyu

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 339 posts

Posted 16 September 2009 - 21:52

Ενα σας λεω: Wanze :Crying2: ο πιο σπαστικος χαρακτηρας στην ιστορια των anime...

με προλαβες,ο wanze ειναι σιχαμα δεν τον μπορω:Blissfull:
Posted Image

#15 Xristos-san

Xristos-san

    Εθισμένος

  • Members
  • 106 posts

Posted 16 September 2009 - 22:02

Wapol & Spandam και Donflamingo