Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR Town... [GAME OVER]


  • This topic is locked This topic is locked
228 replies to this topic

#196 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 18 September 2009 - 22:10

Earl Cain Hargreaves


Posted Image

Yôsuke Kobayashi




Posted Image





Εarl Cain Heargreaves υποτίθεται εγώ είμαι κοντά στον θάνατο εσύ όμως έχεις τόση ταραχή που μπερδεύεις τα λόγια σου. Πότε είπα ότι δεν σκέφτομαι σαν δολοφόνος? Τα λόγια μου που επικαλείσαι είναι περίτρανη απόδειξη για το αντίθετο. Ποτέ δεν έκρυψα ότι έχω κάποια βίδα λασκαρισμένη σε αντίθεση με σένα που το παίζεις νορμάλ, αθώος και υπεράνω αλλά μεταξύ μας όλοι ξέρουμε τι σου έκανε ο πατέρας σου στο υπόγειο (και υποψιαζόμαστε και άλλα χειρότερα).Και πάνω από όλα ξέρουμε και τι έκανες εσύ στον πατέρα σου αργότερα, προσωποποίηση της κατάρας των Heargreaves. Kαι παραθέτω και την ακριβή φράση μου που πολύ βολικά παρέλειψες



Αλλά για να αποδείξω σε όλους ότι δεν είμαι εγώ που είμαι σε πανικό θα σου κάνω το σκεπτικό μου νιανιά για να μπορέσεις να το κατανοήσεις ακόμη και εσύ κύριε "επιθεωρητά".

Είναι αλήθεια ότι as it stands οι δολοφόνοι είναι πολύ κοντά στην νική. Παρόλαυτά ο γύρος αυτός φώναζε Tamaki to begin with. Επειδή όμως άρχισαν οι υποψίες να πέφτουν και πάνω σου πρώτα μέσω του Beyond the Grave και μετά σίγουρα θα σε ψήφιζα ΚΑΙ εγώ καθότι ο Flourite (στον οποίο πολυ βολικά είχες κολλήσει σαν βδέλλα και μετά βρέθηκε τέζα) αποδείχτηκε αθώος, αποφάσισες να κάνεις την υπέρτατη μπλόφα για να κερδίσεις αρκετό χρόνο μέχρι να πετύχετε τον σκοτεινό σκοπό σας. Προχωρήσατε σε κανιβαλισμό. Δεν ξέρω πως αλλά πείσατε τον Τamaki (δεδομένου ότι είναι ένοχος) να θυσιαστεί για το καλό της ομάδας εξαγοράζοντάς σας τόσο χρόνο όσο χρειάζεστε για να προχωρήσετε σε ολική εξάλειψη. 'Εχουμε δει εξάλλου στο παρελθόν πόση σημασία δίνεις στα "ρεύματα" που σχηματίζονται οπότε ήταν μια καλή ευκαιρία να ξεκάνεις έναν από τους κατήγορούς σου.

Δεν χρειάζεται να διατηρήσεις την μπλόφα για πολύ εξάλλου. Το τέλος ζυγώνει και σύντομα δεν θα έχει καμία σημασία αν αυτά που λες τώρα διαψευστούν. Και ακριβως εκεί ποντάρεις.

Αν θεωρείς αυτά τα οποία λέω τόσο αναξιοπρεπή, και απελπισμένα τότε δεν έχεις κανέναν μα κανεναν λόγο να φοβάσαι. Κάτι το οποίο όμως δεν βλέπω να γίνεται εδώ.Δεν θες να σωπάσω επειδή με βρίσκεις αναξιοπρεπή αλλά επειδή δεν σε συμφέρουν τα όσα λέω... Αλλά δεν είναι η πρώτη αντίφαση ανάμεσα στα λεγόμενα και στις πράξεις σου που βλέπουμε έτσι?

LOL Rin. Δεν μπορείς να πεις η ατάκα από την ταινία ταίριαζε γάντι στην περίπτωση ne?



My father go what he deserved.
Και αυτο το quote δε το εκανα για να αποδειξω οτι εισαι δολοφονος, το εβαλα, για να σταματησεις να λες επιτελους αυτο το "Γιατι να το εκανα αυτο, αν ημουν δολοφονος....", για να θυμησω σε ολους, οτι δε σκεφτεσαι σα κανονικος ανθρωπος, οπως πολυ σωστα επιβεβαιωσες.


Πρωτα απο ολλα πως επεσαν υποψιες πανω μου μεσω του beyond the grave?Αφου ο ιδιος ειπε οτι ηταν πολυ μπερδεμενος και δεν ειχε βγαλει ακρη, που σημαινει οτι δεν ειχε σοβαρα στοιχεια εναντιων μου.Γιατι να νιωσω ενοχος απο μια τοσο μικρη απειλη?Και εξηγησε μου σε παρακαλω πως ειχα κολησει σα βδελλα με τον flourite?Εγω σε εσενα ειχα κολλησει σα βδελλα.Τον flourite απλα τον υπερασπιστηκα μονο και μονο απο κοντρα σε εσενα, που ηξερα οτι ησουν δολοφονος, για να κρατησω το ονομα σου στο τραπεζι, και να στρεψω τα βλεμματα εναντιων σου, αλλα δυστυχως απετυχα.


Δε φοβαμαι, εχω αποδεχτει οτι το βραδυ θα ειμαι νεκρος, αντιθετα εσυ τα εχεις πεξει, επειδη για πρωτη φορα το σχεδιο σου απειλητε, και προσπαθεις να κερδισεις χρονο για να ξεπαστρεψεις οσο πιο πολλου μπορεις.....

Ποτε επιτελους θα σταματησει ο ασιγαστος ποθος σου για αιμα αθωων?
Ποτε θα κατανοησεις οτι επιτελους ηρθε η ωρα να πληρωσεις για τα στυγερα σου εγκληματα, yosuke kobayashi?

Να φυγετε κυρια μου, να πατε αλλου.Ταινιες εδω?μονο animus.......


EDIT επειδη τωρα ειδα τα αποπανω.
Kobayashi, σου δεινω επαξια το oscar πρωτου αντρικου ρολου.Στα αληθεια, πιστευεις πως θα την πατησουμε με αυτο?

Edited by Rin, 18 September 2009 - 22:18.

qzMHWHd.png


#197 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 18 September 2009 - 22:23

Yosuke Kobayashi.


Και αυτο το quote δε το εκανα για να αποδειξω οτι εισαι δολοφονος, το εβαλα, για να σταματησεις να λες επιτελους αυτο το "Γιατι να το εκανα αυτο, αν ημουν δολοφονος....", για να θυμησω σε ολους, οτι δε σκεφτεσαι σα κανονικος ανθρωπος, οπως πολυ σωστα επιβεβαιωσες.


Π


Cain Heargreaves
...Λές επί λέξη...

Yosuke kobayashi, εσυ εισαι ο πιο επικυνδινος απο ολλους τους δολοφονους για εναν μονο λογο, επειδη δε σκεφτεσαι σα δολοφονος.Το ειχες πει και εσυ ο ιδιος, θυμασε?


Aφού το λέω ξεκάθαρα ότι σκέφτομαι σαν δολοφόνος πως θα μπορούσα να πώ ότι σκέφτομαι σαν κανονικός άνθρωπος? Έχεις χάσει την μπάλα ελαφρώς πράγμα που φαίνεται και από το ότι έβαλες τον πλέον ξεκάθαρα ένοχο Tamaki να σε "δώσει" και καλά για να ενισχύσει τον ισχυρισμό σου ότι είσαι επιθεωρητής. Πιάνεσαι από διατυπωσεις λέξεων ενώ τα γεγονότα μιλάνε μεγαλοπρεπώς από μόνα τους.

Το ίδιο συμβαίνει και με την ατάκα του "θα είμαι νεκρός μέχρι το βράδυ". Να κάνω μια ερώτηση. Αν δεν είσαι νεκρός το επόμενο πρωί θα το αποδόσεις στο ότι οι δολοφόνοι πιθανόν το κάνουν για ξεκάρφωμα or something? Γιατί με τον τρόπο που το λες περισσότερο για δημιουργία εντυπωσεων μου φαίνεται. Βέβαια αν δεν πεθάνεις το βράδυ δεν θα μπορέσουμε να δούμε αν όντως είσαι επιθεωρητής ή όχι.

Η απελπισία σου άλλωστε φαίνεται και από τον τρόπο που προσπαθείς να κατευθύνεις την ψήφο του Shikamaru.

#198 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 18 September 2009 - 22:27

Earl Cain hargreaves

Οκ σταματαω να Postaρω αλλο, επειδη κινδυνευει η ψυχικη μου υγεια (ναι με τρελανες).
Αν δω οτι σε πιστευει ο κοσμος, αυτοκτοναω πριν ληξη η ψηφοφορια, βλεπουν ολλοι οτι ειμαι επιθεωρητης, και λιγη η υποθεση.

yosuke kobayashi.

qzMHWHd.png


#199 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 18 September 2009 - 22:37

Yosuke Kobayashi

Εύκολο να βασίζεσαι ως επιχείρημα σε κάτι που είμαι σίγουρος ότι δεν πρόκειται να γίνει έτσι Earl Cain Heargreaves ?. Α και αυτό που είπες για τον Beyond the grave πιο πάνω και άλλοι σε είχαν ψηφίσει χωρίς "σοβαρά στοιχεία" εναντίον σου και βρέθηκαν δολοφονημένοι/ κατηγορούμενοι ως δολοφόνοι etc... Δεν θα εκπλαγώ αν αρχίσεις να κάνεις τα ίδια σε κάθε έναν που θα σε κατηγορήσει από εδώ και στο εξής.

Όσο για το "με τρέλανες", θες να πεις "με αποστόμωσες". Γιατί μέχρι στιγμής και τα γεγονότα, και η συζήτηση εις βάρος σου είναι όχι εις βάρος μου. Ότι έχει γίνει μέχρι στιγμής μόνο υπέρ σου θα μπορούσε να λειτουργήσει και όχι υπέρ μου. Η μοναδική σου σημαία σε όλο το παιχνίδι είναι το ότι είσαι υποτίθεται "επιθεωρητής ". No wonder you had to come up with it sooner or later.

EDIT: Πάλι τα ίδια θα λέμε? Ψυχική υγεία δεν είχες to begin with. Σαλεμένο ήσουνα από μικρό και εσυ. Είτε επειδή είχες ελαττωματικά γονίδια είτε επειδή σε είχανε σαπίσει στο ξύλο και τις απόπειρες φόνου. Μια φορά φυσιολογικός δεν ήσουν. Οπότε πήγαινε παίξε με τα δηλητήρια σου άσε τις ανακρίβειες.

Edited by iristella, 18 September 2009 - 22:57.


#200 Irish

Irish

    + Beyond The Grave +

  • Members
  • 4 posts

Posted 20 September 2009 - 15:27

Beyond The Grave


Ενδιαφερον ο διαλογος αναμεσα σε Yosuke Kobayashi και Εrl Cain Heargreaves αλλα δεν θα αλλαξω την ψηφο μου oποτε κυριε Tamaki καλο θα ηταν να μας ...αδειαζατε την γωνια.


[SIGPIC]http://i98.photobucket.com/albums/l249/enworb77/ErinGoBragh-IrelandForever.jpg[/SIGPIC] If drinking and driving is illegal, why do bars have parking lots?

#201 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 20 September 2009 - 16:05

Krauzer II

Ο Tamaki ήδη έχει μπει στο δρόμο για την κόλαση, και θα κάνω ότι καλύτερο για να τον υποδεχθώ. Οι πύλες είναι ήδη ανοιχτές..και μόλις έρθει...θα του ανοίξω και κάτι άλλο....



#202 Player_By_Post

Player_By_Post

    Game Master...

  • Moderators
  • 9 posts

Posted 20 September 2009 - 22:21

Το εξαγριωμένο πλήθος ορμάει στον Tamaki με μανία, απίστευτη μανία. Το πτώμα του βρίσκεται διαμελισμένο στα 4 σημεία του ορίζοντα σε χρόνο dt. Στο Battle Royale αρχίζει να αχνοφαίνεται μια αύρα αισιοδοξίας, ύστερα από την αποκάλυψη ενός από τους 4 δολοφόνους. Υπάρχουν όμως ακόμα 3 που κρύβονται ανάμεσα στο ανυποψίαστο πλήθος (well... όσο πλήθος έχει απομείνει).

Ο Katsura από τη χαρά του αρχίζει και χοροπηδάει σαν τρελός. Κρίμα που κατά λάθος πάτησε μια προχθεσινή πίτσα, γλίστρησε και έπεσε από το παράθυρο :frozen:. Πάρ' τον κάτω κι αυτόν (στην κυριολεξία). Είχες άδοξο τέλος Katsura, όμως οι υπόλοιποι θα σε θυμούνται... αν επιζήσουν.




Κτήριο 1

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος
01 | Fay D. Flourite | dmvagos | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
02 | Nodame-chan | moonheart
03 | Earl cain Hargreaves | Rin
04 | Czeslaw Meyer | Kon_Okami
05 | Beyond The Grave | Irish
06 | Katsura Kotarou | Loke | SUICIDE | ΑΘΩΟΣ
07 | Johannes Krauser II | Namida
[/table]


Κτήριο 2

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος
01 | Tamaki | Tenshi | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
02 | Sasuke Uchiha | shinigami94
03 | Wolfgang Grimmer | Sponis | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
04 | Okita Sougo | Kenny | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
05 | Kakashi | xxx | MURDERED | NPC
06 | Gintoki Sakata | psofia | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
07 | Ikari Shinji | Dxs | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
[/table]


Κτήριο 3
[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος
01 | Shikimaru Nara | Tolis Izumi
02 | Ayanami Rei | mono
03 | Yuzuriha Nekoi | d. neko-angel
04 | Black Star |Gkloc
05 | Yosuke Kobayashi | iristella
06 | Hajime Saito | Skiarxon | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
07 | Elizabeth | Erisadesu | SUICIDE | ΑΘΩΟΣ
[/table]




Παρακάτω ακολουθούν τα στατιστικά που μαζεύτηκαν κατά τη διάρκεια της ημέρας, μια προσφορά της Ο.Ο.Π.Γ.Τ.Δ.Κ.Ε.Τ.Α ©

Spoiler:




Ο Tamaki έπαιξε καλά τον ρόλο του, όμως λογάριασε χωρίς τον ξενοδόχο. Τελικά όντως κρυβόταν ένας δολοφόνος στο 2ο κτήριο. Άραγε τώρα θα λυθεί η κατάρα του καταραμένου κτηρίου (βέβαια δεν έμειναν και πολλοί αλλά τέλος πάντων).
Τελικά ο Hargreaves είναι ο επιθεωρητής ή μπλόφαρε με απρόσμενα καλά αποτελέσματα ? Για ποιον δεν θα ξημερώσει η αυριανή μέρα ? Θα καταφέρουν οι αθώοι να επικρατήσουν των δολοφόνων ? Μόνο ο χρόνος θα δείξει.


Και η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR Town...



Ο
Katsura "αυτοκτόνησε" από τη στιγμή που δεν ψήφισε, ας πρόσεχε :hehehe:
Περιμένω ΠΜ από δολοφόνους / επιθεωρητές. Η ημέρα θα ξεκινήσει αύριο (Δευτέρα 21/09/09) κατά το μεσημέρι.

Edited by Player_By_Post, 20 September 2009 - 22:31.

... let the massacre begin...
Posted Image


#203 Player_By_Post

Player_By_Post

    Game Master...

  • Moderators
  • 9 posts

Posted 21 September 2009 - 17:13

Οι δολοφόνοι για πρώτη φορά ύστερα από τόσες μέρες αποφάσισαν να μην κάνουν καμία κίνηση κατά τη διάρκεια της νύχτας. Μπορεί να φοβήθηκαν μετά την αποκάλυψη του Tamaki, ή απλά μπορεί να μην ήθελαν να σκοτώσουν κανέναν άλλο. Ίσως πάλι είναι σίγουροι για την επιτυχία τους, και θέλουν να φοβήσουν τους υπόλοιπους, δείχνοντάς τους πως δεν το έχουν σε τίποτα, μιας και μπορούν να τους ξεφορτωθούν όποτε θέλουν :stubborn:

Czeslaw Meyer is dead, oh... so dead :deadga6:. Τον φάγαν τα χαράματα, μερικά λεπτά πριν ξημερώσει. Ο Czeslaw νόμιζε πως γλίτωσε από την οργή των δολοφόνων όμως αγρόν ηγόραζε.

Κτήριο 1

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος
01 | Fay D. Flourite | dmvagos | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
02 | Nodame-chan | moonheart
03 | Earl cain Hargreaves | Rin
04 | Czeslaw Meyer | Kon_Okami | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
05 | Beyond The Grave | Irish
06 | Katsura Kotarou | Loke | SUICIDE | ΑΘΩΟΣ
07 | Johannes Krauser II | Namida
[/table]


Κτήριο 2

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος
01 | Tamaki | Tenshi | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
02 | Sasuke Uchiha | shinigami94
03 | Wolfgang Grimmer | Sponis | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
04 | Okita Sougo | Kenny | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
05 | Kakashi | xxx | MURDERED | NPC
06 | Gintoki Sakata | psofia | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
07 | Ikari Shinji | Dxs | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
[/table]


Κτήριο 3
[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος
01 | Shikimaru Nara | Tolis Izumi
02 | Ayanami Rei | mono
03 | Yuzuriha Nekoi | d. neko-angel
04 | Black Star |Gkloc
05 | Yosuke Kobayashi | iristella
06 | Hajime Saito | Skiarxon | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
07 | Elizabeth | Erisadesu | SUICIDE | ΑΘΩΟΣ
[/table]



10 άτομα παραμένουν, στα οποία συμπεριλαμβάνονται 6 αθώοι, 3 δολοφόνοι κι ένας επιθεωρητής.


Και η μέρα ξημερώνει στην .aNiMe//GR Town...




Η ημέρα θα τελειώσει Τετάρτη βράδυ.
Ξεκινήσαμε χωρίς κινήσεις επειδή κανένας από τους δολοφόνους δεν μου έστειλε ΠΜ. Έλαβα το ΠΜ όταν ξεκίνησα να γράφω το post, επομένως είναι έγκυρο (έστω και για μερικά λεπτά). Έτσι όπως πάμε το αποτέλεσμα θα κριθεί στην τρίχα, ας επιζήσει ο καλύτερος :hehehe:

Edited by Player_By_Post, 21 September 2009 - 17:42.

... let the massacre begin...
Posted Image


#204 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 21 September 2009 - 18:01

Rei Ayanami

Posted Image


Αρκετά κράτησε το πανηγυράκι. Σε άφησα να περάσει το δικό σου στον προηγούμενο γύρο Earl Cain Hargreaves βλέποντας ότι θα έβγαινε ο Tamaki τον οποίο όντως είχα βρει για δολοφόνο. Εγώ είμαι ο δεύτερος επιθεωρητής και η μπλόφα σου κάπου εδώ παίρνει τέλος. Ο Shinji ήταν από τα πρώτα άτομα που τσέκαρα αλλα δυστυχώς παρόλο που ήξερα την αθωότητα του δεν κατάφερα να τον σώσω...Ελπίζω τουλάχιστον να βοηθήσω να βγει άλλος ένας δολοφόνος.

xbJ3b2w.jpeg


#205 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 21 September 2009 - 18:58

Earl Cain Hargreaves

And your proof for that is?Εγω βρηκα ενα δολοφονο, εσυ?
Τουλαχιστον με βοηθησες να καταλαβω οτι εσυ εισαι ο 3ος δολοφονος.Βut for the lulz i will stick with yosuke kobayashi.

qzMHWHd.png


#206 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 21 September 2009 - 19:12

Rei Ayanami

Posted Image

Τι εννοείς τον βρήκες? Αφού ήξερες από την αρχή ότι είναι αυτός μιας και είσαι και εσύ δολοφόνος Earl Cain Hargreaves. Δώσατε τον Tamaki που ήδη οι περισσότεροι τον είχαν ψιλοκαταλάβει και ήταν θέμα χρόνου να τον τσεκάρω και ποντάρατε στο ότι θα έβγαινε αυτός και τάχα θα αποδεικνυόταν ότι λες αλήθεια. Να σαι σίγουρος ότι αν δεν έγερνε η ζυγαριά προς τον Tamaki στον προηγούμενο γύρο θα αποκάλυπτα την ταυτότητα μου με κίνδυνο να ήμουν εγώ τώρα στη θέση του Czes-kun. Χάρη στη μπλόφα σου τώρα ξέρω σίγουρα πως είσαι ο δολοφόνος.

xbJ3b2w.jpeg


#207 Nozomu

Nozomu

    Haino haino haino~

  • Members
  • 317 posts
  • LocationΕργοστάσιο Nutella A.E.

Posted 21 September 2009 - 19:15

Shikamaru Nara
Posted Image

And i still say Nodame-chan cause το α8ωο προσωπακι της με ανατριχιαζει... (Ο_ο)

Posted Image

Spoiler:


#208 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 21 September 2009 - 19:21

Earl Cain HArgreaves

Rei Ayanami

Posted Image

Τι εννοείς τον βρήκες? Αφού ήξερες από την αρχή ότι είναι αυτός μιας και είσαι και εσύ δολοφόνος Earl Cain Hargreaves. Δώσατε τον Tamaki που ήδη οι περισσότεροι τον είχαν ψιλοκαταλάβει και ήταν θέμα χρόνου να τον τσεκάρω και ποντάρατε στο ότι θα έβγαινε αυτός και τάχα θα αποδεικνυόταν ότι λες αλήθεια. Να σαι σίγουρος ότι αν δεν έγερνε η ζυγαριά προς τον Tamaki στον προηγούμενο γύρο θα αποκάλυπτα την ταυτότητα μου με κίνδυνο να ήμουν εγώ τώρα στη θέση του Czes-kun. Χάρη στη μπλόφα σου τώρα ξέρω σίγουρα πως είσαι ο δολοφόνος.


Οι περισσοτεροι?3 ψηφους ειχε ολλους και ολλους, εκ των οποιων η μια ηταν δικια μου!Δηλαδη 2 ψηφους κανονικα, ισοδυναμια με τον flourite!Ποιοι ολλοι?Checkaρε τα στατιστικα.
still yosuke kobayashi

qzMHWHd.png


#209 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 21 September 2009 - 19:28

Earl Cain Hargreaves

And your proof for that is?Εγω βρηκα ενα δολοφονο, εσυ?
Τουλαχιστον με βοηθησες να καταλαβω οτι εσυ εισαι ο 3ος δολοφονος.Βut for the lulz i will stick with yosuke kobayashi.


Yosuke Kobayashi

For the lulz η επειδή ξέρεις ότι αν ψηφιστεί και φύγει και φανεί ότι ήταν επιθεωρητής your ass is grass Earl Cain Heargreaves? Βtw εσυ δεν ήσουν που θα ήσουν νεκρός σήμερα? Τι έγινε βρήκες κανα δηλητήριο που να αψηφά το θάνατο? Εσύ δεν ήσουν επίσης που θα αυτοκτονούσες για να αποδείξεις το δίκιο σου? :P Ή το δηλητήριο σου είναι βραδείας καύσης?

Βtw προσωπικά δεν έχω ξεχάσει το πόσο βολικά σε κατηγόρησε ο Tamaki πριν τον φάμε. Ο οποίος Tamaki πολύ βολικά επίσης κατηγόρησε άλλους δύο και όχι άλλους τρείς που κανονικά θα έπρεπε. Ας μην γελιόμαστε. Σε κατονόμασε ως "δολοφόνο" για να περάσει στο μυαλό των υπολοίπων ότι προσπαθεί να πάρει τον "επιθεωρητή" μαζί του. Και βάζοντας και την Nekoi στο ίδιο τσουβάλι προσπαθούσε ενδεχομένως να ενισχύσει την εντύπωσή της ότι είσαι αθώος. Γιατί σε κανέναν δεν θα πήγαινε το μυαλό ότι οντως είσαι δολοφόνος αφού ο Tamaki "επεσε" υποθετικά από το δικό σου χερι (άσχετα που ο Czeslaw και άλλοι είχαν valid arguement πολύ πριν βγάλεις κιχ για τον Tamaki)

#210 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 21 September 2009 - 19:37

Earl Cain Hargreaves


Yosuke Kobayashi

For the lulz η επειδή ξέρεις ότι αν ψηφιστεί και φύγει και φανεί ότι ήταν επιθεωρητής your ass is grass Earl Cain Heargreaves? Βtw εσυ δεν ήσουν που θα ήσουν νεκρός σήμερα? Τι έγινε βρήκες κανα δηλητήριο που να αψηφά το θάνατο? Εσύ δεν ήσουν επίσης που θα αυτοκτονούσες για να αποδείξεις το δίκιο σου? :P Ή το δηλητήριο σου είναι βραδείας καύσης?

Βtw προσωπικά δεν έχω ξεχάσει το πόσο βολικά σε κατηγόρησε ο Tamaki πριν τον φάμε. Ο οποίος Tamaki πολύ βολικά επίσης κατηγόρησε άλλους δύο και όχι άλλους τρείς που κανονικά θα έπρεπε. Ας μην γελιόμαστε. Σε κατονόμασε ως "δολοφόνο" για να περάσει στο μυαλό των υπολοίπων ότι προσπαθεί να πάρει τον "επιθεωρητή" μαζί του. Και βάζοντας και την Nekoi στο ίδιο τσουβάλι προσπαθούσε ενδεχομένως να ενισχύσει την εντύπωσή της ότι είσαι αθώος. Γιατί σε κανέναν δεν θα πήγαινε το μυαλό ότι οντως είσαι δολοφόνος αφού ο Tamaki "επεσε" υποθετικά από το δικό σου χερι (άσχετα που ο Czeslaw και άλλοι είχαν valid arguement πολύ πριν βγάλεις κιχ για τον Tamaki)



Που το σκεφτηκες ολλο αυτο?

Σταματα να λες εξυπναδες και μιλα με αποδειξεις.

Και μη νομιζεις οτι θα κολωσω να αυτοκτονησω.Απλα δε θελω να σου δωσω την νικη τσο ευκολα.


Α και κατι τελευταιο.Αν ειμαι οντως δολοφονος, γιατι να σε αφηνω ζωντανo τοσο καιρο να μου τα κανεις τσουρεκια, αντι να σε φαω το βραδυ, yosuke kobayashi?

qzMHWHd.png