Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japan&Anime Party 10 Οκτωβρίου, Αθήνα!


  • Please log in to reply
257 replies to this topic

#31 Kakashinote

Kakashinote

    .:: Yawn ::.

  • Members
  • 444 posts

Posted 16 September 2009 - 15:58

παιδια κ εγω μαλλον βρηκα το επομενο κοσ μου αλλα.....θελω βοηθεια...οποιο απο τα αγορια μας προσφερεται ν ακανουμε ντουετακι ας μου στηλει ενα pm!!


εξαρταται τι θα προτεινεις....
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#32 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 16 September 2009 - 15:59

εγώ είμαι μέσα επίσης, αλλά έχω ένα μόνο θεματάκι: αυτή την περίοδο δεν έχω αυτοκίνητο, κ αν είναι μέρα μεσημέρι θα ψιλοντρέπομαι να τρέχω στο κέντρο με συγκοινωνία, ντυμένη σαν τρελή.. σκέφτηκα όμως ότι κάτι τέτοιο είναι πιο light αν συναντηθούμε πολλοί μαζί τουλάχιστον, κ πάμε παρέα μέχρι το πεδίον του άρεως π.χ.! anyway, θα το ξανασυζητήσουμε όλο αυτό....


Για ποιο πράγμα να ντραπείς δηλαδή:riiight:;Λες και τους ξέρεις ή σε ξέρουν.Εγώ έτσι σκέφτομαι και ούτε καρφί μου καίγεται ποιοι κοιτάνε και τι λένε:).Όταν είσαι κιόλας μαζί με άλλους καταντά τότε τελείως αμελητέος όλος ο υπόλοιπος περίγυρος:wis:.

Πέρα από αυτά ακούω όλα αυτά τα καλούδια που λέτε και με λυπεί που το πιθανότερο είναι να μην μπορέσω να κατέβω αυτή την φορά:unlucky:.


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#33 evaofadawn

evaofadawn

    living in Seoul for the past 2 1/2 years....

  • Members
  • 152 posts

Posted 16 September 2009 - 17:22

Για ποιο πράγμα να ντραπείς δηλαδή:riiight:;Λες και τους ξέρεις ή σε ξέρουν.Εγώ έτσι σκέφτομαι και ούτε καρφί μου καίγεται ποιοι κοιτάνε και τι λένε:).Όταν είσαι κιόλας μαζί με άλλους καταντά τότε τελείως αμελητέος όλος ο υπόλοιπος περίγυρος


ε, δε μπορώ, κωλώνω!!!!:madtodeath: δεν ακούς την Lucy-Nyu που τη ρωτάγανε πόσο πάει??:OMG3: κ να μου παίρνει ο αέρας τα πέπλα!

Μαζί με άλλους όμως δεν θα με νοίαζει, αυτό λέω κ εγώ!!!! οπότε όποιος θα κατεβαίνει από βόρεια προάστια να μου πει να πάμε αλά μπρατσέτα! αυτα!

Πέρα από αυτά ακούω όλα αυτά τα καλούδια που λέτε και με λυπεί που το πιθανότερο είναι να μην μπορέσω να κατέβω αυτή την φορά:unlucky:.

αα, κρίμα! δε πειράζει, θα έχεις πολλές ευκαιρίες!
Posted Image
thanks lily. you gave true meaning to my naruto shippuden.

http://www.anime-planet.com/users/evaofadawn

#34 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 16 September 2009 - 18:04

evaofadawn αυτά εγώ τα λέω εμπειρίες ζωής που θα τα θυμόμαστε και θα γελάμε, γιατί όπως και να το κάνουμε είναι αστεία :D. Σε μας ρίχναν κάτι σταυρούς, κάτι τρομάρες κτλ όταν μας έβλεπαν τις περισσότερες φορές, και εμείς επίτηδες τους δουλεύαμε και από πάνω για πλάκα. Σε μια άλλη φάση όταν έκανα Zoro μία μου ήρθε ορλιάζωντας καταπάνω μου από τα 20 μέτρα από τον απέναντι δρόμο στις 4 τα ξημερώματα και άρχισε να με ρωτά διάφορα.Μετά με τον ξενοδόχο να δεις τι ολόκληρη ιστορία έπαιξε.Μόνο αστυνομία δεν κάλεσε ο τρελός (για τον οποίο εγώ ήμουν ο τρελός):hahaha:.Άλλα παιδιά τους σταμάτησαν οι μπάτσοι για ανάκριση μόλις είδαν katana την προηγούμενη φορά:hahaha:.Εμένα όμως όταν είχα 3 katana και πέρασα δίπλα από 2 δεν μου είπαν τίποτα:hot:.Πάντως αν δεν μας χώσουν μέσα με το επόμενο μας εδώ πάνω θα μου προκαλέσει έκπληξη με τόσα 'σιδερικά' σε κοινή θέα:riiight:.Και θέλεις και άλλα καλούδια;Καταστάσεις που δεν μπορείς να προβλέψεις καν. Τι γίνετε όταν ένας Naruto, Ichigo & Sanosuke ( εγώ ) μαζί με 3 άλλα παιδιά γυρνάνε από ένα πάρτι μετά τα μεσάνυχτα και τυχαίνει να πέσουν σε άτομα που ετοιμάζουν κρυφή έκπληξη γενεθλείων (όχι δεν είναι ανέκδοτο:P);Τι άλλο.Γίνονται αυτοί η έκπληξη:hahaha:.Και free beers & cake included:Blissfull::

http://www.megaupload.com/?d=BYIDY7L4

Οπότε είτε μόνη είτε με άλλους όλα έχουν την πλάκα τους:drink:

Η@nzi-kun εγώ έκανα Portgas D. Ace τον Φεβρουάριο και δεν ένιωσα τίποτα, οπότε δεν νομίζω να πάθεις κάτι με τον Luffy που είναι και ντυμένος από πάνω Οκτώβρη μήνα:)


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#35 Tomodachi2

Tomodachi2

    Repairer of Reputation

  • Members
  • 915 posts

Posted 16 September 2009 - 21:13

Παιδιά, κανονίστε....

Posted Image

:himitsu:

#36 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 16 September 2009 - 22:04

εξαρταται τι θα προτεινεις....


εχω κανει αναλογο thread, οποιος θελει ας το επισκεφτει....

#37 Kurosaki_Ichigo84

Kurosaki_Ichigo84

    Radical Dreamer

  • Members
  • 36 posts

Posted 16 September 2009 - 22:47

και γω 8ελω να ερ8ω ημουν το σαββατο στο dasein και ηταν καταπληκτικα (ηταν και η πρωτη μου φορα σε cosplay) και επισης 8ελω να γνωρισω και παιδια απο το φορουμ μην την βγαλω ξεροσφυρι :unlucky:
Τωρα για cosplay το 8α το η8ελα πολυ αλλα δε νομιζω να με περνει χρηματικα εκτος και βρω κατι με 10-20 ευρα XD
Pitiful demon let your soul be saved from this goddamned fillers
Kiseki wa kanau hazu!!!

#38 laiste

laiste

    月の娘さん

  • Members
  • 86 posts

Posted 19 September 2009 - 23:14

Cross your fingers για να γινουν ολα οπως θελω, για να κατεβω κατω!:gotit:

#39 takara089

takara089

    Starting...

  • Members
  • 29 posts

Posted 20 September 2009 - 00:05

Sugoi! My 1st time to go to an anime party^_^ I'll be there!.. If I get permission..

#40 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 20 September 2009 - 15:47

Sugoi! My 1st time to go to an anime party^_^ I'll be there!.. If I get permission..



you have to get!!! δεν ειμαστε και κανιβαλοι (νομιζω...!!!) οποτε δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα! just go with the flow and enjoy it!!!

#41 balu_kun

balu_kun

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 21 September 2009 - 08:30

K εγω λεω να έρθω. Αν καταφέρω και δεν το ξεχάσω (αρχες αλτζχαιμερ).
Posted Image

#42 Six Winged Angel

Six Winged Angel

    Κινητό Spoiler

  • Members
  • 1,906 posts

Posted 21 September 2009 - 08:57

heheheheheheheh.............................

#43 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 21 September 2009 - 10:07

heheheheheheheh.............................


ωχωχ ωχ....αυτο το γελιο πολυ διαβολικο ακουγεται...τι ετοιμαζεις παλι???

#44 Six Winged Angel

Six Winged Angel

    Κινητό Spoiler

  • Members
  • 1,906 posts

Posted 22 September 2009 - 09:23

hi mi tsu :himitsu:

#45 takara089

takara089

    Starting...

  • Members
  • 29 posts

Posted 22 September 2009 - 22:34

you have to get!!! δεν ειμαστε και κανιβαλοι (νομιζω...!!!) οποτε δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα! just go with the flow and enjoy it!!!


Ok, then I'll definitely be there^^ I asked my friend to go with me which she's not really an anime fan though.. I guess she didn't reply:unlucky:... Anyways, I'll be cosplaying & it's kinda far to go to the party, need to take tram & metro to get there. People will start staring at me & that would be embarassing:oo: I live in Neas Smyrni.. I really wanted my friend to come though.. T_T She abandoned me, she must DIE!:madtodeath: