Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Veritas


  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#46 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 15 March 2010 - 01:43

OH MY GAAAAWD!!!! οχι αλλα chapters μεχρι απριλιο μαϊο. Πως θα την βγαλουμε χωρις την σκατοφατσα του Gangryong;;;;; ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ....στο θεμα μας....αντε να δουμε τι μπορει να κανει ο Gangryong εναντια στον δρακουλη... May the force be with him... oops wrong... May he rest in pieces....:beaten: Gang ζουμε student council president να σε δουμε!:if:

#47 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 15 March 2010 - 03:27

OH MY GAAAAWD!!!! οχι αλλα chapters μεχρι απριλιο μαϊο. Πως θα την βγαλουμε χωρις την σκατοφατσα του Gangryong;;;;; ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ....στο θεμα μας....αντε να δουμε τι μπορει να κανει ο Gangryong εναντια στον δρακουλη... May the force be with him... oops wrong... May he rest in pieces....:beaten: Gang ζουμε student council president να σε δουμε!:if:


νταξ δεν εγινε και τιποτα.

σε ξενερωσα? :D

#48 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 15 March 2010 - 16:41

Δοξα τον Θεο δεν ξενερωνω τοσο ευκολα φιλε μου χαχαχα! Εναν ψηφιζω και παντα εναν θα ψηφιζω για παντα Guesong και παλι Guesong

#49 jedi_fillis

jedi_fillis

    Son of White Fang

  • Members
  • 132 posts

Posted 24 March 2010 - 00:35

Spoiler:


#50 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 28 March 2010 - 11:16

Spoiler:

qzMHWHd.png


#51 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 29 March 2010 - 02:22

Δεν παιζει να την γλιτωσει ετσι απλα πιστευω οτι το καλο μας φιλο μαλλον θα τον φωναξει η Βερα για εντατικα.......μαθηματα :nbleed: ναι το πιο πιθανο ειναι να υπαρξει time skip αν και ποτε δεν τα γουσταρα....ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ! Οσο για το lighting flash στην μαπα δεν πιστευω οτι μπορουσε να κανει τιποτα για να το αποφυγει. Παντως εμενα η αγαπημενη μου κινηση του ασχημου electro-boy μας το electric yoyo. Ισως επειδη εχω αποθυμενα που δεν μου πηρε ποτε η μαμα μου οταν ημουν μιρκος....ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.. Guesong και παλι Guesong

#52 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 29 March 2010 - 03:05

Πω Πω την έχω αφήσει αυτή τη σειρά από τη μάχη Vera - Guesong (Και α σκεφτείτε πως το διάβαζα regular πριν καν φτιαχτεί το παρόν thread) υπάρχει κάνα ενδιαφέρον παρακάτω γτ ψήνομαι να το συνεχίσω

#53 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 11 April 2010 - 12:27

Φιλε μου πολλα ενδιαφεροντα πραματα συμβαινουν στο κοσμο του Veritas
Veritas 71
Spoiler:
Οχι σαν τον ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ Guesong!

#54 jedi_fillis

jedi_fillis

    Son of White Fang

  • Members
  • 132 posts

Posted 11 April 2010 - 13:56

Spoiler:


#55 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 11 April 2010 - 18:27

Σωστο my friend πολυ σωστο...που ειναι οι παλιες καλες εποχες εεε? GIVE ME BACK THE HOURS I HAVE LOST!!!

#56 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 12 April 2010 - 07:14

Spoiler: 70


Spoiler: 71


#57 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 12 April 2010 - 16:40

Ναι πλακα πλακα ηταν λιγο παραξενο.....

#58 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 29 May 2010 - 18:47

Spoiler: 73


#59 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 29 May 2010 - 20:47

Spoiler:

qzMHWHd.png


#60 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 29 May 2010 - 20:53

Στο Manga Updates πάντως αναφέρει ότι είναι ongoing. Μήπως απλά τελειώνουν τα διαθέσιμα raws σε 7 chapters;

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||