Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Veritas


  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#16 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 04 July 2009 - 10:10

επίσης θα μετρήσει πολύ αν κάνει κάποιου είδους comeback o Honse


το χα σκεφτει και εγω αλλα αμα εναι ακριβως οπως μας τα εδειξαν δε παιζει ( τωρα αν καπως καταφερε οταν ετρωγε το ξυλικι της ζωης του και τους εξαπατησε .....)

#17 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 10 July 2009 - 06:12

chapter 42 is out, και απλα το καταευχαριστηθηκα

Spoiler:

qzMHWHd.png


#18 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 10 July 2009 - 13:10

chapter 42 is out, και απλα το καταευχαριστηθηκα

Spoiler:


Spoiler:


#19 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 31 July 2009 - 15:27

Spoiler:

qzMHWHd.png


#20 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 21 August 2009 - 16:01

Spoiler:


ναι αλλα σκεψου και τους αλλους, αντε να κρατησεις τη προσοχη σου στη μαχη XD

Spoiler: 48


#21 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 31 August 2009 - 23:07

ναι αλλα σκεψου και τους αλλους, αντε να κρατησεις τη προσοχη σου στη μαχη XD

Spoiler: 48



Spoiler: 49

qzMHWHd.png


#22 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 02 September 2009 - 00:37

Spoiler: 49


ναι και φερτε το c50 τωρα αλλα τωρα να παρει! αμα κανει βλακεια θα φαει e-fapa.

#23 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 18 September 2009 - 18:39

Spoiler: 52


btw το διαβαζει κανας αλλος αυτο, η μονο εγω και ο Loke? :P

qzMHWHd.png


#24 Michalis

Michalis

    Animaddiction!!!!

  • Members
  • 30 posts

Posted 18 September 2009 - 20:02

Κι εγώ το διαβάζω! Και μάλιστα καλά που κάνετε και ποστ για να μου υπενθυμίζετε να το ακολουθώ...
Καλή φάση αυτή με τον Lightning Tiger... καλά της έκανε της αλληνής... μου ήθελε να συγχρονίσει το ΚΙ της με την φύση....:thumbdown::angry:
Posted Image
Berserk. Απλά το καλύτερο manga που έχω διαβάσει ποτέ.

#25 jedi_fillis

jedi_fillis

    Son of White Fang

  • Members
  • 132 posts

Posted 28 September 2009 - 22:43

Πραγματικά ένα από τα λίγα και πιο απολαυστικά manhwa. Πολύ ξύλο! Κορυφαίο σχέδιο και απίστευτοι χαρακτήρες.

Στην αρχή όταν το ξεκίνησα, είχα χαμηλές προσδοκίες.. Κλασσική ιστορία με έναν χαρακτήρα full stamina που θέλει να γίνει δυνατός και ένας imba sensei που τον προπονεί.. Όλα καλά... Μετά από λίγο ο sensei, πεθαίνει μπροστά στον πρωταγονιστή από ένα group αγνώστης ταυτότητας, μέχρι τότε.. Από εκείνη την στιγμή για μένα το Veritas άλλαξε .. Δεν ήταν μόνο ξύλο.. Το story κρύβει πολλά μυστήρια και το μέλλον του ήρωα ήταν πλέον άγνωστο..

Το Veritas συνδιάει για μένα την ομορφιά του Tenjou Tenge με το figting school, τα levels και statistics σαν του DB, ενώ οι χαρακτήρες και τα διάφορα groups είναι πραγματικά ξεχωριστά.

Favorite char είναι ο Rud Han. Για μένα εκεί πέρα είναι ο πιο elite και στην μάχη με τον Guhoo το έδειξε περίτρανα ότι απλά τον "είχε". Έχω πολύ μεγάλες προσδοκίες για τις επόμενες battles του Rud. Επίσης η Madoka:lovulovu: απλά τα σπάει, όχι μόνο από θέμα sexapeal, αλλά και από θέμα τεχνικής.. Δεν πιστεύω όμως ότι είναι αρκετά δυνατή, όσο οι υπόλοιποι στο Reunion council. Τέλος ο καινούριος Kusanagi Hayato φαίνεται πολύ imba.

#26 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 25 November 2009 - 01:20

που σαι ρε Rin να συνεχισουμε με το cough chat cough thread μας ...

Spoiler: 60


#27 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 25 November 2009 - 02:42

Spoiler:

qzMHWHd.png


#28 DarkHayate

DarkHayate

    Leeching the multiverse..

  • Members
  • 11 posts

Posted 29 November 2009 - 05:27

Nα μπώ και εγώ στη συζήτηση το παρακολουθώ καιρό το συγγεκριμένο αν και είχα απομακρυνθεί από φορουμς... Now I'm back... :kakaka:
60
Spoiler:

60 ending
Spoiler:

:wis:At the age of 5 :oo:they stopped my education:bahhh: to send me to school... :tensai:

#29 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 24 December 2009 - 09:36

παιδια δεν ξερω τι λετε ο guesong εκεινος o "lifewisher" και ο τυπισσα (γιατι δεν ξερω ακομα αν προκειται για τυπο ή τυπισσα!!!:hahaha:) απο το yardplay ειναι γαματοι! κριμα ρε γα****ο για τον guesong ο πιο τρελος εκει μεσα ηταν.... Ελπιζω παντως ο Kangryong να συνεχιζει να τρωει ξυλο και εμεις να γελαμε!:nosey:

#30 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 08 January 2010 - 23:28

εχω αρχισει και χανω παλι την ιστορια, δε θυμαμαι πια παρα πολυ λιγους χαρακτηρες αλλα το επομενο chap θα ειναι legendary ! o fire τετοιος θα παιξει ξυλο??!! δε μπορει χαμος θα γινει ^^