Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japan&Anime Party 12 Ιουνίου, Θεσσαλονίκη!


  • Please log in to reply
182 replies to this topic

#151 Hitorinai Kokoro

Hitorinai Kokoro

    大倉が心をうばっ

  • Members
  • 350 posts

Posted 17 June 2009 - 23:30

εμένα πάντως 45 λεπτά μου πήρε...xD μού'φαγε κατέβασμα από τα dramas όμως ρε γ** και μετά έπρεπε να αλλάξω PC με τ'αδέλφια μου! >< Καλή δουλειά πάντως, seriously^^
Posted Image
~ ~
Fanfics and original stories @ my writing LJ
http://fuyunogekkouka.livejournal.com/

#152 SakuSuki

SakuSuki

    rabid fangirl

  • Members
  • 117 posts

Posted 17 June 2009 - 23:37

lol δεν το ήξερα αυτό το anime... είναι καλό;


Εμένα μου άρεσε αρκετά :wis:
Posted Image

#153 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 17 June 2009 - 23:48

lol δεν το ήξερα αυτό το anime... είναι καλό;


Είχα διαβάσει στο παρελθόν ότι είναι πολύ καλό. Οι άτιμοι όμως δεν βάλαν καμιά εικόνα στο περιοδικό όταν το έγραφαν:oo:.Οπότε δεν ήξερα πως μοιάζει ούτε για δείγμα. Result; Congrats SakuSuki :hahaha:!!!


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#154 SakuSuki

SakuSuki

    rabid fangirl

  • Members
  • 117 posts

Posted 17 June 2009 - 23:51

Είχα διαβάσει στο παρελθόν ότι είναι πολύ καλό. Οι άτιμοι όμως δεν βάλαν καμιά εικόνα στο περιοδικό όταν το έγραφαν:oo:.Οπότε δεν ήξερα πως μοιάζει ούτε για δείγμα. Result; Congrats SakuSuki :hahaha:!!!

ευχαριστώ...ευχαριστώ!:gotit:

για μένα δούλευαν :tensai:
Posted Image

#155 Konart

Konart

    Ramen.. ramen..miam!

  • Members
  • 74 posts

Posted 18 June 2009 - 00:11

Μιση ωρίτσα κατέβασμα αλλα αξίζει τον κοπο!!!
:congrats: ενα μεγάλο μπράβο στην Φ.Ω.Τ.Ο.Γ.Ρ.Α.Φ.Ο.!!!! :congrats:

#156 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 18 June 2009 - 01:13

ευχαριστώ...ευχαριστώ!:gotit:

για μένα δούλευαν :tensai:


Γι'αυτό έκλεισε το περιοδικό οπότε. Λέω και γω:wis:


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#157 Skiarxon

Skiarxon

    Starcaller

  • Members
  • 134 posts

Posted 18 June 2009 - 05:51

Ποιος ήταν αυτός που έκανε το φοβερό Hollow Ichigo cosplay;
On the seventh day, God saw the world had already been outdated, so he did a god@heaven# emerge --sync && emerge --update world && exit."

#158 Zerro

Zerro

    Zero to Hero

  • Members
  • 56 posts

Posted 18 June 2009 - 10:45

kiba rules κ το cosplay φοβερο! εχει κανα χρονιo που το εxω δει, και ελεγα κατι μου θυμιζει η κοπελια κατι μου θυμιζει... παλι καλα το αναφερατε γιατι θα ρωτουσα! κ παλι μπραβω στην roya κ στην C.C. απο τα καλιτερα cosplay που εχω δει.

#159 FunkyFisch

FunkyFisch

    Genin

  • Members
  • 101 posts

Posted 18 June 2009 - 11:28

Ποιος ήταν αυτός που έκανε το φοβερό Hollow Ichigo cosplay;

Απότι κατάλαβα(γιατί τα έχω κάνει κουλουβάχατα με τα ονόματα-nicknames-cosplays ) πρέπει να είναι ο φίλτατος I_am_Neji.Τσέκαρε πιο πάνω,έχει λίστα με τα nicknames και ποια cosplays έκανε ο καθένας!

#160 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 18 June 2009 - 11:32

αυτός ήταν

#161 lily

lily

    Starting...

  • Members
  • 20 posts

Posted 18 June 2009 - 12:00

Αυτό το cosplay party το καλύτερο!!! Με διαφορα!!!!:blingeye2: Πολλα ευχαριστώ και στις DJs του party!!! Ηταν τελεια τα videos με τα bishoonen:nbleed: (αααχχχχ!!!!) και ήταν εντυπωσιακά τα ΑΜVs!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ και σε ολους τους cosplayers (OMG ήταν και πολλoi...!!!! :-))))) ) :awww:Next time θα ντυθώ και γω!!!! :-P Yeaaaaaaahh!!!! :clap:

#162 kleidokrator

kleidokrator

    Flame Master

  • Members
  • 237 posts

Posted 18 June 2009 - 17:12

Έκανα και εγώ upload τις φωτογραφίες μου σε μεγάλη ανάλυση για όποιον θέλει καλύτερη ποιότητα. Έκανα και μερικές edit για εφέ. Είναι σε 5 αρχεία μεγέθους 50 ΜΒ (το τελευταίο είναι 34 ΜΒ). Το password είναι το nick μου. Τις κατεβάζεται από εδώ.

Σχετικά με το πάρτυ μπορώ να πω ότι ήταν φοβερό, αρκετά cosplays και πολύ καλα. Γενικά ήταν μια ωραία κατάσταση και μπορώ να πω ότι θα προσπαθήσω να ανέβω και στο επόμενο...

"You can train a dog with food, you can buy a person with money, but there isn't a man alive able influence the wolves of Mibu! Some things will never change. A wolf will always be a wolf, the Shinsen Gumi will always be the Shinsen Gumi, and a manslayer will always be a manslayer!" Goro Fujita, also known as Hajime Saito


Posted Image


#163 DarcRose22

DarcRose22

    In my Dreamworld....

  • Members
  • 72 posts

Posted 18 June 2009 - 17:51

παιδια εσεις κανατε μιση, μιαμιση ωρα, τρια τεταρτα κλπ, εγω εκανα 8!!!!!:oo: με 8αρα συνδεση ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ...... και το αποκορυφωμα, οταν τελειωσαν οι 8 ωρες μου εβγαλε το καλωσορισμα: you FAILED to download...



OMG! Γιατί τόσο πολύ?
Come to the dark side.... we have cookies......

http://darcrose22.deviantart.com

#164 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 18 June 2009 - 17:51

Για τις ίδιες 74 φωτογραφίες δεν μιλάς ή έχει και άλλες:terror2:; Γιατί έτσι πως τις ανέβασα είναι ήδη σε ανάλυση 3264x2448. Δεν έριξα την πιότητα ή ανάλυση τους. Απλά το μέγεθος επαναποθηκεύοντας τες, εφόσον σαν raw είναι αδικαιολόγητα μεγαλύτερες χωρίς νόημα.


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#165 kleidokrator

kleidokrator

    Flame Master

  • Members
  • 237 posts

Posted 19 June 2009 - 07:45

Οι ίδιες είναι. Θα φτιάξω άλλο αρχείο για αυτές που έχω κάνει edit.

"You can train a dog with food, you can buy a person with money, but there isn't a man alive able influence the wolves of Mibu! Some things will never change. A wolf will always be a wolf, the Shinsen Gumi will always be the Shinsen Gumi, and a manslayer will always be a manslayer!" Goro Fujita, also known as Hajime Saito


Posted Image