Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * - - - 1 votes

Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance


  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#166 Six Winged Angel

Six Winged Angel

    Κινητό Spoiler

  • Members
  • 1,906 posts

Posted 07 March 2011 - 01:22

To rebuild 2 εμενα μου φανηκε αριστο.Το μονο που με ενοχλησε λιγο ηταν τα πολλα eva.Βλεπω το 05 και λεω τη βλακεια ειναι αυτη.Βλεπω τη θεογκομενα που το οδηγει(για μενα παντα)και λεω συγχωρηστε!!Ακουω και για 06......ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ.Το βλεπω,βλεπω και τον tabruis να το οδηγει.Παλι συγχωρηστε.Βλεπω στο τραιλερ για το επομενο, unit 08....Ε ΑΙ ΧΕΣΤ*ΗΤ**!!!!


Eh εντάξει, τουλάχιστον αυτά τα Eva σαν αριθμός μέχρι και το unit 13 (άσπρα mass production evangelions) υπάρχουν και στο κανονικό απλά εδώ τους δίνουν διαφορετική μορφή (για το mark 06 ιδέα δεν έχω αλλά ενδιαφέρον φαίνεται και αν μη τι άλλο, Kaworu in action!). Εγώ πάντως γουστάρω

#167 Kalamaris

Kalamaris

    I'm glad I met you.

  • Members
  • 699 posts

Posted 07 March 2011 - 14:00

Είμαι σίγουρη ότι κάτι θα έχει προβλέψει η Gainax τον κατάλληλο τρόπο για να σε κάνει να τους συγχωρήσεις κάθε καινούριο EVA μέχρι την Unit 100. xD

Πραγματι κατι τετοιο λεω καθε φορα και καταλληγω να μ'αρεσουν ολα!!

sc5bab.jpg


#168 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 26 August 2011 - 16:48

3rd movie!

έχει και Link με το promotional vid

Edited by Mad_Hatter, 26 August 2011 - 17:03.

qzMHWHd.png


#169 Six Winged Angel

Six Winged Angel

    Κινητό Spoiler

  • Members
  • 1,906 posts

Posted 30 August 2011 - 12:53

a
t

f
u
g
g
i
n
g

l
a
s
t