Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

ΒΕΝΤΟΥΖΑ!!...XD


  • This topic is locked This topic is locked
73 replies to this topic

#46 Tea-chan

Tea-chan

    Don't Lose Your Way

  • Retired Staff
  • 2,491 posts

Posted 05 February 2009 - 20:12

Μάιστα...

Καλή δύναμη εύχομαι, μιας και θα την χρειαστείτε... και οι δύο.

Μια συμβουλή: Ασπιρίνες και οξυγόνο. ΠΟΛΥ!

Posted Image


#47 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 posts

Posted 05 February 2009 - 22:04

Εγω ενα εχω να πω κ μετα καντε οτι θελετε..... Αυτο το site θα καταστραφει μεσα σε συντομο χρονικο διαστημα με την iri mod...Το τελος του κοσμου πλησιαζει !!!! Τρεξτε να σωθηται !!!! Καλο πηξιμο κ ο Θεος βοηθος !!!!!:hahaha:
Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#48 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 06 February 2009 - 00:06

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΣΤΟ naruto latest chapter thread (ναι ναι εμενα αυτος ειναι ο πονος μου!)

Συγχαρητηρια και στα δυο σας, και καλη δουλεια/διαβασμα στους αποχωρησαντες!

(ps: o ζορο μολις εφαγε φρικη!! 2-0)

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#49 laraska

laraska

    Self imposed ban

  • Members
  • 1,875 posts

Posted 06 February 2009 - 02:53

hmmm... καλη μεταγραφη // αν και πολυ ακριβη αξιζει ^^
Οντιν , καλη προαγωγη !
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
[IMG]http://www.anime.gr/forums/%5Burl=http://dragcave.net/view/yrOI%5D%5Bimg%5Dhttp://dragcave.net/image/yrOI.gif%5B/img%5D%5B/url%5D[/IMG]

#50 somnium

somnium

    女神道

  • Members
  • 356 posts

Posted 06 February 2009 - 04:52

Καλη συνεχεια με τις νεες ευθυνες iristella, ψυχραιμια σου ευχομαι και καλη διαθεση στα παρε-δωσε σου με το forum απο το νεο ποστο.

odiiiiiiin!! Με γεια το νεο prestige class ρεεεεεεε!!!!!
Να πεταξεις ενα heal forum 2d100+100 και να τους αφησεις να χαζευουνε!

Posted Image


#51 Black Kaiser

Black Kaiser

    You are part of my plan

  • Members
  • 1,289 posts

Posted 06 February 2009 - 13:19

Συγχαρητήρια και απο εμένα ! Καλή τύχη !

#52 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 06 February 2009 - 16:43

Καλη επιτυχια και απο μενα. Θα βοηθησουμε και εμεις οπως μπορουμε για να παταχθει η ταξη και να βασιλεψει η αναρχια. Η' μηπως τα μπερδεψα;



Είμαι απογοητευμένος από την επιλογή σας . Έχουμε ολόκληρο roriconfan ,την iristella πήγατε και κάνατε mod ! Τέλος πάντων θα το ανεχτώ.


ο rori ειχε μια λαμπρη καριερα μπροστα του αλλα δυστηχως δεν αντεξε την φοβερη πιεση και βρίσκεται προς το παρόν σε διαθεσιμότητα. Η μάχη βλέπετε ειναι σκληρη για το ποιος θα επικρατησει στη ζουγκλα του anime.gr. Αλλα θα επανελθει δριμυτερος

#53 endless_inspiration

endless_inspiration

    Anime Professional

  • Members
  • 535 posts

Posted 06 February 2009 - 21:19

Συγχαρητηρια iri-chan:congrats:
Και σε σενα Odin!!!!!
καλες δουλειες!!!!!

Posted Image
''Ολοι κάποτε σκοντάφτουμε.
Το τι κάνει κανείς μετά είναι αυτό που του φτιάχνει ή του καταστρέφει τη ζωή.
Η αξία του ανθρώπου φαίνεται στο τι κάνει μετά την πτώση''
Liza Unger, 'black out'


#54 aboumonkey

aboumonkey

    I love monkeys

  • Members
  • 1,385 posts

Posted 06 February 2009 - 22:38

:riiight:Συγχαρητήρια odin και iristella.








+1 στο post count

#55 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 07 February 2009 - 10:33

Thank you ppl:wooi2:
Gratz και στην iristella για το νεο userbar:congrats:

#56 zade

zade

    23/11/2016

  • Members
  • 759 posts

Posted 07 February 2009 - 11:27

Ξέχασα να το ποστάρω, αλλά αυτός που βυσματώθηκε στo anime.gr είναι ο Zoro. Ήταν από πριν κολλητάρι με την iristella , τωρα που αυτή έγινε και mod απέκτησε "χοντρό μέσο" .

Και μετά σου λέει για διαφάνεια και αξιοκρατία. Μην παραξενευτείτε έαν κάποια στιγμή δούμε ανακοίνωση " Ο Zoro είναι πλέον και αυτός μέλος της anime.ge team "

Συστατικά: Κρέας ανθρώπινο 50%, Kόκκαλα 20% Αίμα ανθρώπινο: 10% ,μαλτοδεξτρίνη,άμυλο πατάτας ,πολυαμίδιο.Συντηρητικά:Βενζοϊκό Νάτριο,Σορβικό Κάλιο.
Posted Image
Ανάλωση κατά προτίμηση πριν από: Βλέπε Avatar.


#57 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 07 February 2009 - 11:34

Και μετά σου λέει για διαφάνεια και αξιοκρατία. Μην παραξενευτείτε έαν κάποια στιγμή δούμε ανακοίνωση " Ο Zoro είναι πλέον και αυτός μέλος της anime.ge team "


Ζade ευχαριστώ για την πίστη σου στις δυνατότητές μου αλλά μέχρι Γερμανία η χάρη μου δεν έχει φτάσει ακόμη:hahaha::hahaha::hahaha:!!! Προς το παρόν μάλλον θα περιοριστώ στα εγχώρια fora... Danke Schon πάντως και πάλι!

#58 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 07 February 2009 - 11:40

Ξέχασα να το ποστάρω, αλλά αυτός που βυσματώθηκε στo anime.gr είναι ο Zoro. Ήταν από πριν κολλητάρι με την iristella , τωρα που αυτή έγινε και mod απέκτησε "χοντρό μέσο" .

Και μετά σου λέει για διαφάνεια και αξιοκρατία. Μην παραξενευτείτε έαν κάποια στιγμή δούμε ανακοίνωση " Ο Zoro είναι πλέον και αυτός μέλος της anime.ge team "


zade,το μέσον μου δεν είναι απλά μεγάλο,για την ακρίβεια είναι...τεράστιο:kill4u:

Spoiler:

Edited by Zoro, 07 February 2009 - 12:19.


#59 GkLoc

GkLoc

    .: BlackStar :.

  • Members
  • 1,233 posts

Posted 07 February 2009 - 11:59

Και μετά σου λέει για διαφάνεια και αξιοκρατία. Μην παραξενευτείτε έαν κάποια στιγμή δούμε ανακοίνωση " Ο Zoro είναι πλέον και αυτός μέλος της anime.ge team "

LoL Anime.ge ειναι Γεωργιανικο Anime Site,εκει ισως εχει καποιες ελπιδες να μπει:himitsu:

Ιristella Kongrats,Zapp time all the time now:kill4u:
Και Φυσικα συγχαρητηρια και στον Odin:hero:

Berserk___Gatsu.jpg


#60 Geutella

Geutella

    Anime-Greek

  • Members
  • 337 posts

Posted 07 February 2009 - 18:14

Aχ να πω και εγώ τα συγχαρητήρια μου στην Iristella πολύ χάρηκα που έμαθα ότι έγινε moderator... :wooi2: Μπράβο κοπέλα μου και καλά κουράγια... και να μην μου κλοτσάτε τον κακομοίρη τον Zoro από το irc, είναι πολύ καλό παιδί... (οκ ξέρω ότι κάνετε πλακίτσα:hihi2: )
Posted Image