Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

ΒΕΝΤΟΥΖΑ!!...XD


  • This topic is locked This topic is locked
73 replies to this topic

#31 Azathoth

Azathoth

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,136 posts

Posted 05 February 2009 - 15:02

Gz IRI-chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan <3
and a great Gz to Odin-sama!

Jeg drikker fra glemselens elv,
ror tørrskodd over hatets hav;
seiler med vinden i ryggen,
til maktenes ende, begynnelse og mening.


#32 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 05 February 2009 - 15:15

Posted Image mai friendo!!!:bath:

Ήξερα ότι αυτή η στιγμή θα ερχόταν αργά ή γρήγορα(και με τα 2 νοήματα)και φυσικά καλύτερο άτομο για την θέση,που να χρησιμοποιεί τον ίδιο χρόνο και αφοσίωση για την βελτίωση του site,δεν υπήρχε.:wis:

Η Team έκανε την καλύτερη επιλογή με την τελευταία προσθήκη της.:wooi2:

Καλή δύναμη και κουράγιο από το δω και πέρα στην δουλεία,το spam δεν είναι λίγο και δεν τελειώνει.:if:

Και φυσικά τώρα που έχω για φίλη μια mod ήρθε η ώρα να ζητήσω τις χάρες μου,και ξεκινάω:

Spoiler:


Spoiler:


Καλή δύναμη και στον odin με την προαγωγή.:congrats::gotit:

Edited by Zoro, 05 February 2009 - 15:28.


#33 papadevil

papadevil

    Anime Freak

  • Members
  • 374 posts

Posted 05 February 2009 - 15:22

Gz and good luck to you guys !!!

you worth it :thatsit:
Posted Image

#34 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 05 February 2009 - 15:23

Συγχαρητηρια Iristella-san, ειναι ιδιαιτερα ενθαρρυντικο να βλεπεις ενα απο τα καλυτερα και υπευθυνοτερα μελη του φορουμ να ανεβαινει στη θεση που του αξιζει:wooi2: Σου ευχομαι κι εγω καλη δουλεια, καλο κουραγιο και καλα λουκετα:dwarf:

Odin, συγχαρητηρια για την προαγωγη σου απο Lord of Valhalla σε Lord of the Forum:congrats:



ΥΓ:

Δεν θέλω να σας ανησυχήσω, αλλά η Ιρι έθεσε σαν όρο για να μπει στην ομάδα, όλα τα ποστ που θα γίνονται στις υποενότητες ευθύνης της, να καταλαμβάνουν χώρο τουλάχιστον μισής σελίδας Α4, διαφορετικά θα διαγράφονται αυτόματα ως ημιτελή.
Α ναι, επίσης απαγορεύονται απρεπείς φράσεις που στρέφονται κατά του προσώπου οποιουδήποτε ούτσιχα.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Posted Image

#35 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 05 February 2009 - 15:38

Η φωνή του εσωτερικού μου φωτογράφου αλλαντικών μου λέει ότι ο Όντιν ποτέ δεν ερωτήθηκε για το αν θα πάρει προαγωγή....:hahaha::hahaha::hahaha:

Ερωτήθηκε και δέχτηκε, καλά να πάθει τώρα. :hahaha::hahaha::hahaha:

Congrats για την προαγωγή, Χρήστο. Τώρα που έχεις και πρόσβαση στο banhammer, δώσε του να καταλάβει. :congrats:

Και congrats για την προαγωγή, Ειρήνη, I'm sure you'll be good and helpful company. :Blissfull:

Edited by Kenny, 05 February 2009 - 15:49.

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#36 Glastenen

Glastenen

    La Reine du Portatif

  • Members
  • 727 posts

Posted 05 February 2009 - 16:46

Ερωτήθηκε και δέχτηκε, καλά να πάθει τώρα.


ώπα. άμα ερωτήθηκε και δέχτηκε πάω πάσο. :terror2:

λοιπόν,

καλά να πάθεις τώρα :hahaha::hahaha::hahaha:

Posted Image


#37 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 05 February 2009 - 16:46

Gz και στους δυο, καλη αντοχη !!

#38 Chasapos

Chasapos

    Ninja in training

  • Members
  • 379 posts

Posted 05 February 2009 - 17:13

Άξιοι άξιοι!!!!!
The only thing that we need to decide is what to do with the time that is given to us

#39 zade

zade

    23/11/2016

  • Members
  • 759 posts

Posted 05 February 2009 - 17:49

Είμαι απογοητευμένος από την επιλογή σας . Έχουμε ολόκληρο roriconfan ,την iristella πήγατε και κάνατε mod ! Τέλος πάντων θα το ανεχτώ.

Αμ τον άλλον , το παιδί-καλόγερο ; Αυτόν τι τον κάνατε global ; Είχε που χε μανία να σβήνει τα post μου ,τώρα θα μπορεί να το κάνει ελεύθερα παντού .

anime//GR complete FAIL
















Spoiler:

Καλή τύχη και στους δυό σας ρε !

Συστατικά: Κρέας ανθρώπινο 50%, Kόκκαλα 20% Αίμα ανθρώπινο: 10% ,μαλτοδεξτρίνη,άμυλο πατάτας ,πολυαμίδιο.Συντηρητικά:Βενζοϊκό Νάτριο,Σορβικό Κάλιο.
Posted Image
Ανάλωση κατά προτίμηση πριν από: Βλέπε Avatar.


#40 Franklin

Franklin

    save pelekoudi

  • Members
  • 291 posts

Posted 05 February 2009 - 17:54

Mμπραβο iriiiiii ! :) Aντε καλες δουλειες σε ολους :kill4u: :hahaha:
Posted Image

#41 Radagast

Radagast

    Cogito ergo sum

  • Members
  • 2,221 posts
  • LocationDark City

Posted 05 February 2009 - 18:29

Τόσο που λιώνει στο pc αμφιβάλλω αν θα υπήρχε καλύτερη επιλογή και από υπευθυνότητα και απ'τα πάντα.

Συγχαρητήρια λοιπόν iri-chan και καλά ban και βασανιστήρια, εχμμμ δουλειές.

Gz και σε Odin.

Κουράγιο και στους δύο. ^^

sigpic3736_12.gif
In every age, in every place, the deeds of men remain the same...

Spoiler:

#42 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 05 February 2009 - 18:55

Ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές και τα καλά σας λόγια!!!



Δεν θέλω να σας ανησυχήσω, αλλά η Ιρι έθεσε σαν όρο για να μπει στην ομάδα, όλα τα ποστ που θα γίνονται στις υποενότητες ευθύνης της, να καταλαμβάνουν χώρο τουλάχιστον μισής σελίδας Α4, διαφορετικά θα διαγράφονται αυτόματα ως ημιτελή.
Αν ναι, επίσης απαγορεύονται απρεπείς φράσεις που στρέφονται κατά του προσώπου οποιουδήποτε ούτσιχα.


Οk I laughed my ass out with this one:hahaha::hahaha::hahaha: Πλάκα πλάκα όμως το concept της τελευταίας φράσης δεν ειναι κακό....:orly::orly::orly:

#43 Night Wizard Seal

Night Wizard Seal

    名前のない怪物

  • Review Team
  • 2,153 posts

Posted 05 February 2009 - 19:15

Congratulations iristella -san και απο μενα και καλο κουραγιο στο καινουργιο σου ποστο...
επεισης οντιν εχεις τα συγχαρικια μου και απο μενα !!!!!!!Keep working hard (για το φορουμ ρε γαμ***: ) )...!!!!!

84886513_zpsfd6f6e60.jpg

They sound like they are crying. Like wolves, howling for their dead masters.


#44 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 05 February 2009 - 19:28

Ερωτήθηκε και δέχτηκε, καλά να πάθει τώρα. :hahaha::hahaha::hahaha:


Θα ήταν πιο ακριβές να πούμε πως του ανακοινώθηκε, παρά ερωτήθηκε :kill4u:

Καλώς ήρθες στην ομάδα Iristella :wooi2:


Επίσης, να πούμε ένα μεγάαααααλο ευχαριστώ για την παλιά φουρνιά moderators που μας βοήθησαν πάρα πολύ όσο καιρό έμειναν μαζί μας :nod:

E5VV38U.jpg


#45 Seirios

Seirios

    Έκτακτος νεαρός...

  • Members
  • 776 posts

Posted 05 February 2009 - 19:59

Παρακαλώ να είστε καλοί μαζί μας, γιατί αλλιώς θα σας αλλάξει τα φώτα (ήδη μας περνάει από εκπαίδευση για χρήση μαστιγίου, τεχνικές αντάρτικου πόλεων και μετά θα μας κάνει ιδιέτερα στις υποβρύχιες καταστροφές).



FIXED:hahaha:

Spoiler:

Posted Image
Spoiler: