Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Αγγελίες (Αγορά)

Comics

  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#1 LiosAlfa

LiosAlfa

    Anime Elite

  • Members
  • 1,175 posts

Posted 24 May 2006 - 11:21

Edw pane aggelies agoras - zitisis

Prosopika psaxnw ena Game Cube pou na nai of course se kali katastasi e kai na xei kai kana titlo sinodeia.

Epeisis proteinw osoi endiaferonde na sinenoounde meso PM me auton pou vgazei tin aggelia kai ENNOITE to site den ferei kamia euthini stis andallages autes.
Posted Image

#2 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 07 June 2006 - 13:38

Μπορείς να κοιτάξεις στο www.fleamarket.gr :wink: Είναι Site δημοπρασιών και έχει πολλά πράγματα.

E5VV38U.jpg


#3 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 28 March 2009 - 09:49

Ζητείται για ΑΜΕΣΗ αγορά το vol01 του Welcome to the NHK manga από Tokyopop. Δίνω 2x του MSRP (15€ δλδ), μεταφορικά σε μένα. Επίσης, δίνω lolis ή bishonen σε όλες τις γεύσεις ως extra...

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#4 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 04 July 2009 - 23:07

Ψαχνω ram 512mb or more SDram...

Edited by Loke, 20 February 2010 - 19:30.


#5 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 04 July 2009 - 23:09

Ψαχνω DDR1 μνημη τουλαχιστον 1GB.

Edited by Adventurer, 23 March 2010 - 14:58.

Posted Image

#6 LiosAlfa

LiosAlfa

    Anime Elite

  • Members
  • 1,175 posts

Posted 18 September 2009 - 18:23

Κανα PSP (haked) προς πώληση?

Σαν φαντάρος είναι must.
Posted Image

#7 the goblin

the goblin

    the 4th Espada

  • Members
  • 155 posts

Posted 01 October 2009 - 21:09

Κανα PSP (haked) προς πώληση?

Σαν φαντάρος είναι must.

μπορεις ευκολα να το κανεις hack με μερικα tutorials απο το youtube μπορεις να αγορασεις μια μπαταρια pandora για πιο γρηγορη διαδικασια αν δεν θες μπορεις και χωρις την μπαταρια απλος παιρνει λιγο περισσοτερο χρονο η διαδηκασια:riiight:
[SIGPIC][/SIGPICPosted Imagei can see you

#8 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 30 October 2009 - 14:14

ψαχνω ps2 σε καλη κατασταση

#9 SpirosK81

SpirosK81

    Manga drop-out

  • Members
  • 517 posts

Posted 03 November 2009 - 12:52

Ψάχνω όσο περισσότερα (και όλα αν γίνεται) από τα τομάκια manga του "Lone Wolf and Cub" στα Αγγλικά. Τιμή ανάλογα με την κατάσταση.
Not anymore.

Edited by SpirosK81, 05 February 2010 - 17:27.


#10 LiosAlfa

LiosAlfa

    Anime Elite

  • Members
  • 1,175 posts

Posted 11 December 2009 - 17:15

Ψάχνω RPG Pen & Paper books D&D etc.
Δεν θέλω να μπλέξω με e-bay,πουλάει κανείς τίποτα?
Posted Image

#11 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 05 February 2010 - 15:03

Ψαχνω wireless κιθαρα για X-Box360.

Edited by Adventurer, 23 March 2010 - 14:58.

Posted Image

#12 TNT

TNT

    Crazy Scientist!

  • Members
  • 735 posts

Posted 20 February 2010 - 01:33

Ψάχνω επεξεργαστή AMD Phenom X4 9750 ή 9850 ή 9950 (socket AM2+).

Posted Image



#13 Shinigami Taichou

Shinigami Taichou

    Let's roll

  • Members
  • 9 posts
  • LocationAthens

Posted 20 February 2010 - 17:29

Ψάχνω φιγούρα τον kuchiki Byakuya από το Bleach της Toynami. Επίσης αν κάποιος ξέρει που μπορώ να την βρω για να την αγοράσω από internet ας μου στείλει το link γιατί δεν την βρίσκω ούτε ebay ούτε πουθενά αλλού. Ευχαριστώ.

#14 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 03 April 2010 - 18:53

Ψάχνω αυτό το καιρό να αγοράσω τις αυθεντικές εκδόσεις για τα


Final Fantasy VIII, X, Anthology
Silent Hill 1, 3, 4

όλα για PSX και PS2. Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να τα πωλήσει, παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου μέσω πμ.

Edited by red pyramid, 02 January 2011 - 15:23.

Posted Image

#15 ZeLiGa

ZeLiGa

    In Trance

  • Members
  • 542 posts
  • LocationLost in Time...

Posted 28 June 2010 - 13:39

Αγοράζω το PC-game Vampire The Masquerade Bloodlines. Θέλω να περιλαμβάνονται τα πάντα, case, manual, CDs, τα πάντα. Όσο για τις τιμές:

  • 35 Ευρώ αν είναι σε τέλεια κατάσταση. Και το εννοώ όταν λέω τέλεια, δηλαδή να είναι σαν καινούργιο. Σε περίπτωση που υπάρχουν φθορές δε θα δεχτώ να το αγοράσω σε αυτήν την τιμή.
  • 25 Ευρώ αν έχει ελάχιστες φθορές.

- Η συναλλαγή θα πρέπει να γίνει από κοντά, σε κάποιον σταθμό ηλεκτρικού ή μετρό της Αθήνας.
- Διατηρώ το δικαίωμα να μη δεχτώ την αγορά σε περίπτωση που δω πως το προϊόν έχει περισσότερες φθορές απ' ότι περιμένω.
- Δε σκοπεύω να χρησιμοποιήσω το παραπάνω για παζαρευτώ/μειώσω τη τιμή, γι' αυτό και το προϊόν θα αγοραστεί ή στα 35 ευρώ ή στα 25 ευρώ ή καθόλου.
- Για να αποφευχθούν οι άσκοπες μετακινήσεις(γιου νόου γουάτ άι μίιν), θέλω μερικές κοντινές φωτογραφίες προκειμένου να επιβεβαιωθεί η κατάστασή του.

Ελπίζω να μη σας κούρασα(πολύ). Οι ενδιαφερόμενοι ας μου στείλουν pm/vm/whatever...

Υ.Γ. Ναι, ξέρω τι είναι το ebay, ωστόσο δεν έχω όρεξη να βγάλω βάλω να μου βγάλουν προπληρωμένη κάρτα(είμαι ανήλικος) και γενικά μια συναλλαγή από κοντά θα με βόλευε καλύτερα. Τεσπα, αν δε βρεθεί κάποιος μου φαίνεται πως είναι μονόδρομος...



Also tagged with one or more of these keywords: Comics