Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japan&Anime Party - Xmas Special 19/12,Thessaloniki


  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#16 Somnium_in_Tenebris

Somnium_in_Tenebris

    Hoshi wo Mezashite

  • Members
  • 107 posts

Posted 09 December 2008 - 17:54

@digitaltracker Είσαι pure win τέλος xD

Request πολλά δεν λαμβάνω και ανησυχώ XD。Μετά θα μου τα ζητάτε εκείνη την ώρα και δεν θα τα έχω xD。Διότι δε γίνεται να κουβαλάω μαζί εκατοντάδες giga . Θα μου πεθάνει κανένας σκληρός δίσκος και μετα θα κάνω harakiri xD

Οπότε request τώρα ή αλλιώς δεν έχει κουλουράκι Τ_Τ και σε inbox περικαλώ ^_^

#17 digitaltracker

digitaltracker

    i live on ABINGDON Road

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 09 December 2008 - 18:43

@digitaltracker Είσαι pure win τέλος xD

Request πολλά δεν λαμβάνω και ανησυχώ XD。Μετά θα μου τα ζητάτε εκείνη την ώρα και δεν θα τα έχω xD。Διότι δε γίνεται να κουβαλάω μαζί εκατοντάδες giga . Θα μου πεθάνει κανένας σκληρός δίσκος και μετα θα κάνω harakiri xD

Οπότε request τώρα ή αλλιώς δεν έχει κουλουράκι Τ_Τ και σε inbox περικαλώ ^_^


:wooi2::wooi2::wooi2:

Onee-chan αφήνομαι στα χέρια σου... ό,τι και να βαλεις ξερω οτι θα μου αρεσει... δεν θελω να σε ζαλιζω...

.....τωρα βεβαια αμα επιμένεις........ μπορω να σου πω μερικα κομματακια που θα ηθελα

p.s. inbox εννοεις pm?
Posted Image

#18 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 09 December 2008 - 19:08

Μα και βεβαια θα ειμαι εκει τωρα που εκανα την αρχη θα ερχομαι καθε φορα (εκτος απροοπτων) αλλα το συγκεκριμενο το χα κανονιση απο το προιγουμενο!!!

(μου τα χαλασε λιγο η στολη που θελα να παραγκηλο γιατι μου λεει οτι σε 3ης εβδομαδες θα ερθει αλλα δεν πειραζει σαμπως και στο χωριο μου cosplay ειχαμε)
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#19 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 10 December 2008 - 16:11

Χαμό από cosplay θα έχουμε αυτή την φορά:wooi2:. Προφανώς θα είμαι και εγώ εκεί για τρελό κάψιμο. Best party ever:bike:.


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#20 Somnium_in_Tenebris

Somnium_in_Tenebris

    Hoshi wo Mezashite

  • Members
  • 107 posts

Posted 10 December 2008 - 18:43

[plx delete this xD :emptyonexg1:]

#21 Somnium_in_Tenebris

Somnium_in_Tenebris

    Hoshi wo Mezashite

  • Members
  • 107 posts

Posted 10 December 2008 - 18:44

xDDDD

Είστε όλοι ένας κι ένας :8): team ισοπέδωσης του μαγαζιού :hahaha::hahaha:

@Digitaltracker ευχαριστώ !^^ Μη με προκαλείτε πολύ γιατί θα αρχίσω να παίζω tr00 σάπιες μπάντες και δε θα γλιτώσει κανείς. :tensai:. Και ναι, εννοώ pm ^^ :wis:

#22 kantoros

kantoros

    Anime Fan

  • Members
  • 153 posts

Posted 11 December 2008 - 13:00

μην μπουνε βλακειες ομως.θελουμε και να χτυπιθουμε και λιγακι ετσι?

αντε και γω αν προλαβω και ετοιμαστω, και γω ντυμενος.αν προλαβω ομως λογω μαθηματων..

#23 Ritsuka

Ritsuka

    Anime Fan

  • Members
  • 190 posts

Posted 12 December 2008 - 02:07

Δεν θα μπορεσω να ερθω αυτη τη φορα .. :nanana: Θα χασω κανενα NEWS video ,ε Somnium? Καλα να περασετε παιδεs! :congrats:

#24 NemuiNeko

NemuiNeko

    (πρώην GrimRip)

  • Members
  • 40 posts

Posted 12 December 2008 - 19:34

Καααααλα...
Εγω λογω κακουχιας που παιχτηκε,δεν ηρθα στο άλλο meeting.. :unlucky:
Αυτη την στιγμη το κινιτο μου εχει 3 ξυπνητηρια για τις 19 του μηνος!
Αν το χασω και πάλι θα απελπιστώ! :run:
Αλλα επειδη δεν ξερω κανεναν απο το site και επειδη ντρεπομαι να ερθω μονος μου θα αγκαρέψω τον πιο ανεκτικο μου φιλο.Πειραζει αν δεν ερθω ντυμένος cosplay? Θα ξεχωρίζω πολύ? Δεν περιμένω να γνωρίσω και πολλα ατομα στην πρώτη μου συνάντηση γιαυτο θα ερθω πιο πολυ για να παρατηρησω :smokingg:
Posted Image

#25 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 12 December 2008 - 23:37

Αλλα επειδη δεν ξερω κανεναν απο το site και επειδη ντρεπομαι να ερθω μονος μου θα αγκαρέψω τον πιο ανεκτικο μου φιλο.Πειραζει αν δεν ερθω ντυμένος cosplay? Θα ξεχωρίζω πολύ? Δεν περιμένω να γνωρίσω και πολλα ατομα στην πρώτη μου συνάντηση γιαυτο θα ερθω πιο πολυ για να παρατηρησω :smokingg:

Ολοι για ντροπες και φασεις παρατηρητων μιλανε, αλλα τελικα ερχονται περνανε πολυ καλα και γνωριζουν τον απειρο κοσμο. Οσο για cosplay, οι μισοι και παραπανω δε θα φορανε οποτε μη φοβασαι (καλο θα ειναι παντως να κανουν cosplay οσοι μπορουν περισσοτεροι αυτη τη φορα :nanana:).
Posted Image

#26 -Aoshi-

-Aoshi-

    Lock Machine

  • Members
  • 121 posts

Posted 13 December 2008 - 19:32

Αν δεν ειχα τις εξετασεις στη μεση θα το ειχα ηδη ετοιμο.
Πιστευω πως μπορω να το υλοποιησω σε μια εβδομαδα (σιγα το cosplay :P ).
Posted Image
The answer lies in a place with a view.

#27 kantoros

kantoros

    Anime Fan

  • Members
  • 153 posts

Posted 13 December 2008 - 22:02

τελικα αυτη τη φορα ισως να γινει οντως χαμος απο cosplay!
οσο για τον φιλο που ντρεπεται.. μην ντραπεις να απλωσεις το χερι σου,σιγα-σιγα θα μας μαθεις!

#28 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 14 December 2008 - 18:10

Α ναι ρε παιδες και ετσι βαλτε λιγο πιο δυνατα να το πω πιο καλα να το πω κομματια οχι οτι δεν τα εσπασε την προιγουμενη φορα μην τρελαθουμε απλος το λεω για τιν βελτιωση του παρταικιου!!!!

και εγω θελω cosplay
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#29 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 14 December 2008 - 18:23

Προσωπικα την αλλη φορα μου παραφανηκαν δυνατα αφου σε μερικα σημεια μου πονουσαν τα αυτια:stubborn:
Posted Image

#30 Tea-chan

Tea-chan

    Don't Lose Your Way

  • Retired Staff
  • 2,491 posts

Posted 14 December 2008 - 19:42

Stickάρετέ το, παιδιά!! Να το δουν κι άλλοι!!:oo:

Αν δε γίνει κανένα απρόοπτο, θα είμαι κι εγώ εκεί! :)

Posted Image