Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Animeeting Θεσσαλονίκης - Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2008


  • This topic is locked This topic is locked
77 replies to this topic

#46 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 05 December 2008 - 15:26

Η Καμάρα είναι ένα όμορφο και καταπράσινο χωριό της Φαλαισίας, 10 χιλ. νότια του Λεονταρίου στο δρόμο για το Δυρράχι. Είναι κεφαλοχώρι της περιοχής. Έχει 400 κατοίκους (496 σύμφωνα με την απογραφή του 1991) και βρίσκεται σε υψόμετρο 560μ. Είναι κατάφυτο με αμπέλια και οπορωφόρα δένδρα. Οι κατοικοι ασχολούνται με τη γεωργία και κτηνοτροφία. Στη πλαγιά του βουνού κοντά στο χωριό βρίσκονται ερείπια μεσαιωνικού κάστρου. Δίπλα από το χωριό, στο δρόμο για το Δυρράχι και σε όμορφα διαμορφωμένο χώρο είναι η εκκλησία της Παναγίας με το πνευματικό κέντρο, έδρα του τοπικού πολιτιστικού συλλόγου. Το Δεκαπεντάυγουστο διοργανώνεται από τον πολιτιστικό σύλλογο διήμερο πανηγύρι.

Προτείνω το επόμενο animeeting να γίνει εκεί. :hahaha:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#47 Seirios

Seirios

    Έκτακτος νεαρός...

  • Members
  • 776 posts

Posted 05 December 2008 - 16:21

Προτείνω το επόμενο animeeting να γίνει εκεί. :hahaha:

+1:hahaha:
καλαθάκια για πικ-νικ να πάρουμε και να ντύσουμε όλα τα κορίτσια βοσκοπούλες!!!!:stubborn:
Posted Image
Spoiler:

#48 NemuiNeko

NemuiNeko

    (πρώην GrimRip)

  • Members
  • 40 posts

Posted 05 December 2008 - 16:31

πωπω στρεσαριστικα τωρα!! Ηρθα τρέχωντας να δω τι παίζει,ευτυχώς εβαλε ο Zauk στο msn μνμ οτι κάποιο event γίνεται Θεσ/νίκη και έπρεπε να ενημερωθώ!
1. Ειναι ΑΥΡΙΟοοΟοο...:terror2:
2. Δεν ξέρω αν ειμαι ψυχολογικα ετοιμος να συναντήσω τόσους πολλούς otakus μαζί αφού μέχρι να γνωρίσω το anime.gr οι συναντήσεις με animefriends ήταν τυχαίες γνωριμίες από γνωστούς κάποιας παρέας.. So /shy :emptyonexg1: και βλέπουμε ;)
3. Οταν μιλάμε για συνάντηση απο 3 ολόκληρα site, για ποσα άτομα μιλάμε?

Περιμένω απαντήσεις ,μην έρθω και κατασκοπευω πίσω απο καμια γωνία -.-
:oo:Α!
και αντε πες έρχομαι,πως θα ξέρω ποιος περιμένει? Θα περιμένουμε ξέρω γω ο ενας διπλα στον άλλον μέχρι να φωνάξει καποιος "ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΙΜΕ ΜΕΕΤΙΝ"""?
Γιατί αντε εσεις οι παλιοί γνωρίζεστε,εγω το noob? :<
Γιαυτο κανενας παλιος ας μου περιγράψει λιγο τι παίζει στα meeting.Που πάμε,τι κάνουμε κτλ κτλ :)
Posted Image

#49 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 05 December 2008 - 16:52

Dude, το κανεις και ακουγεται λες και ειναι μυστικη συναντηση τρομοκρατικης οργανωσης:terror2:

Στην πραγματικοτητα ειναι ακριβως οπως οταν βγαινεις για καφε με animefriends, απλα αντι να ειναι λιγοι θα ειναι πολλοι. Αυτο ειναι ολο - ενας καφες (και αν προκυψει κατι για μετα προεκυψε).

Για το πως θα μας καταλαβεις μη φοβασαι, οταν μαζευονται πολλοι ανιμετζηδες σε ενα μερος κανουνε μπαμ απο μακρυα. Δε θα χρειαστει καν να ρωτησεις:drink:
Posted Image

#50 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 05 December 2008 - 17:10

Γιαννη εγω επειδη θα αργησω θα σε παρω τηλ να με πεις που θα κατσετε!!!

ΟΚ?

AngelOfTheDarkHeaven will be there.....beware.....@Grimrip Muahaa

Tiger-stock-blog-header.jpg


#51 Jap Doll

Jap Doll

    PrinCesS Hanatsan

  • Members
  • 23 posts

Posted 05 December 2008 - 18:07

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
οκ ειναι 8εσσ δν με νοιαζει να κανετε κατι τετιο στο α8ενσ..αδε ντραι..
πεζετε μετιν?ο μι τζιιι...
κ γοο..χαχαχα:hahaha:

#52 Seirios

Seirios

    Έκτακτος νεαρός...

  • Members
  • 776 posts

Posted 05 December 2008 - 18:10

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
οκ ειναι 8εσσ δν με νοιαζει να κανετε κατι τετιο στο α8ενσ..αδε ντραι..
πεζετε μετιν?ο μι τζιιι...
κ γοο..χαχαχα:hahaha:


αίχοι κε στω άθαινςς

http://www.anime.gr/forums/meetings-%D0%F1%EF%E2%EF%EB%DD%F2/6141-meeting-7-12-08-%C1%E8%E7%ED%E1.html
Posted Image
Spoiler:

#53 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 05 December 2008 - 18:33

αίχοι κε στω άθαινςς

http://www.anime.gr/forums/meetings-%D0%F1%EF%E2%EF%EB%DD%F2/6141-meeting-7-12-08-%C1%E8%E7%ED%E1.html




ΕΝΤ ΑΙ ΧΕΒ ΑΙ ΚΑΝΣΕΡ!!!

:oo:

Seriously δεν καταλαβαινω μια απο ολα αυτα που λετε....

Tiger-stock-blog-header.jpg


#54 Jap Doll

Jap Doll

    PrinCesS Hanatsan

  • Members
  • 23 posts

Posted 05 December 2008 - 18:46

me brisate?eleoC

#55 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 05 December 2008 - 18:54

Κανένας δεν σε έβρισε Jap Doll.

Σε παρακαλώ, διάβασε τους κανόνες μας και μην ποστάρεις για ψύλλου πήδημα.

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#56 AnO!

AnO!

    ZINO-είσαι μέσα?

  • Members
  • 83 posts

Posted 05 December 2008 - 19:27

+1:hahaha:
καλαθάκια για πικ-νικ να πάρουμε και να ντύσουμε όλα τα κορίτσια βοσκοπούλες!!!!:stubborn:


να ντυθεις εσυ βοσκοπουλα,εμεις τα κοριτσια δεν εχουμε καμμια ορεξη να ψαχνουμε για στολες...just kidding:wooi2:

Aλλα σοβαρα υπαρχει χωριο που το λενε Καμαρα? Πρωτη φορα το ακουω... θα βαλω τον πατερα μου να με πεταξει ως εκει,μιας και παει σε κατι τετοια αγνωστα και παρακμιακα μερη:P
Posted Image
I'd make the vampire cry.Great.I felt like a superhero. Harry Dresden,breaker of monsters' hearts.
Spoiler:

#57 Jap Doll

Jap Doll

    PrinCesS Hanatsan

  • Members
  • 23 posts

Posted 05 December 2008 - 19:40

Ok:cry5::cry5::cry5::cry5::cry5::cry5::cry5::cry5::cry5::cry5::cry5::cry5::cry5::cry5::cry5:

#58 Demetre

Demetre

    Ο αιώνιος ζηλιάρης...

  • Members
  • 4 posts

Posted 06 December 2008 - 05:49

ερώτηση απο αιώνιο ζηλιάρη ...
και τι θα κάνουμε στο meeting?:wooi2:
θα παίξουμε με το σκυλάκι στην καμάρα?:nosey:

#59 NemuiNeko

NemuiNeko

    (πρώην GrimRip)

  • Members
  • 40 posts

Posted 06 December 2008 - 19:49

το χασααααααααααααααααα :frozen::nanana::deadga6:!
Εκανα μια εργασια και το ξεχασα τελειως....
Τέλος!Θα κατέβω αθήνα στο επόμενο meeting , να δω και τον zauk απο κοντά!
/Sigh... Θα κάτσω να ακούσω το soundtrack απο Black lagoon τωρα γιατί με έπιασε κατάθληψη Q_Q
Posted Image

#60 akane

akane

    yata yata yay ^_^

  • Members
  • 7 posts

Posted 06 December 2008 - 21:11

και εγω δυστυχως το εχασα ....και ηθελα να παω να δω τι παιζεται μιας και που ειμαι νεο μελος στ anime.gr :Blissfull: