Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Animeeting Θεσσαλονίκης - Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2008


  • This topic is locked This topic is locked
77 replies to this topic

#16 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 03 December 2008 - 02:03

Όντως ήταν απότομο, όμως δυστυχώς δεν μπορέσαμε να συνεννοηθούμε καταλλήλως λόγω διάφορων προβλημάτων. Όσο για το AnimePlanet, έχει βγάλει και αυτό ανακοίνωση, επομένως είναι κομματάκι δύσκολο να αλλάξει τώρα.

Μην ανησυχείτε πάντως, δεν χάθηκε και ο κόσμος. Θα ξαναβρεθούμε ;)

E5VV38U.jpg


#17 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 03 December 2008 - 02:15

Κανενας που να απαντησει χωρις να εχει αποκλειστικο σκοπο να κανει αντιλογο ετσι για να κανει αντιλογο θα βρεθει;:unsure:


εισαι προδιαθετημενος αρνητικα νομιζω. και δεν απανταμε για να κανουμε αντιλογο οπως λες. η Λιζα ειπε οτι δεν ειναι στο χερι μας να αλλαξουμε την ημερομηνια γτ δεν το κανονισαμε εμεις. αν θελεις σοβαρα να ζητησεις κατι τετοιο, πανε στην animeclipse

και εγω ειπα οτι δεν μπορουμε ολοι να ειμαστε ευχαριστημενοι, γτ το αλλο σ/κ που βολευει εσενα δεν θα βολευει πιθανοτατα καποιους αλλους.

αν παντως η φασαρια γινεται για της φωτογραφιες που δεν θα εισαι εκει να βγαλεις, μην στναχωριεσαι, ολο και καποιος θα βρεθει και μετα στις δινουμε για να εχεις να θυμασαι

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#18 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 03 December 2008 - 02:30

Όντως ήταν απότομο, όμως δυστυχώς δεν μπορέσαμε να συνεννοηθούμε καταλλήλως λόγω διάφορων προβλημάτων. Όσο για το AnimePlanet, έχει βγάλει και αυτό ανακοίνωση, επομένως είναι κομματάκι δύσκολο να αλλάξει τώρα.

LOL, το εψαχνα στα "Animeetings" και ουτε που κοιταξα τις ανακοινωσεις :oops: Ακυρο το προηγουμενο που ειπα. Απλα ελπιζω οοοοοοοοταν γινει το επομενο να μην υπαρξουν αναλογα προβληματα με τη συνεννοηση/ενημερωση.

Τα λεμε το Σαββατο λοιπον :)

Ε ΌΧΙ λοιπόν! Θα έρθω! Adventurer, μαζί θα φύγουμε! Ισα να σας ξαναδώ, παίδες, γιατί μετα...

Φορα τα αθλητικα σου ρουχα γιατι θα πεσει τρεξιμο:dwarf:

Πάντως δε θα σας λείψει η παρουσία μου!

Οντως, πιο πιθανο ειναι να μας λειψει η απουσια σου αφοτου ερθεις :P
Posted Image

#19 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 03 December 2008 - 02:33

Ωπα ...κανείς δεν δημιουργησε πρόβλημα εσύ απλά γκρινιάζεις...
αν λείπεις εσύ δεν θα χαθεί ο κόσμος πίστεψε με
απλά θα γίνει πιο ήρεμο το meeting

#20 gpower2

gpower2

    Proud AnimeClipse Member

  • Members
  • 4 posts

Posted 03 December 2008 - 11:02

Δε χρειάζεται νομίζω να γίνεται τόση φασαρία για το meeting, άλλωστε όπως ειπώθηκε και παραπάνω, όποια ημερομηνία και να γίνει, κάποιοι θα μπορούν να έρθουν και κάποιοι άλλοι όχι.

Ας μην γκρινιάξω για όλα τα meeting που έχασα πέρσι, επειδή γινόντουσαν μια και δύο μέρες μετά το τέλος των αδειών μου από το στρατό! :nanteee:
Anyways, μακάρι να έχουμε συμμετοχή και να έρθουν όσοι πιο πολλοί και πολλές μπορούν!

CU soon! :D
Posted Image
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...
And remember, fansubbing is NOT serious business...

#21 -Aoshi-

-Aoshi-

    Lock Machine

  • Members
  • 121 posts

Posted 03 December 2008 - 11:15

Και μαντεψ'τε ποιος αλλος θα ειναι εκει! :P
Posted Image
The answer lies in a place with a view.

#22 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 03 December 2008 - 11:18

;262424']Και μαντεψ'τε ποιος αλλος θα ειναι εκει! :P


1. Ο Chuck Norris.
2. O Kermit.
3. H Ceiling Cat.

τι κερδιζω?

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#23 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 03 December 2008 - 11:29

Παντως αν αληθευουν αυτα που υποννοει η Erisabetsu, το παρτυ που θα παει ο Adventurer ακουγεται ενδιαφερον...

:hahaha:
Posted Image

#24 videl

videl

    Anime Fan

  • Members
  • 147 posts

Posted 03 December 2008 - 12:18

Παντως αν αληθευουν αυτα που υποννοει η Erisabetsu, το παρτυ που θα παει ο Adventurer ακουγεται ενδιαφερον...

:hahaha:


ναι ειναι θα παιξουμε και Ayumi Hamasaki hahahaha

#25 MogDevil

MogDevil

    Retro AnimeFan

  • Members
  • 63 posts

Posted 03 December 2008 - 13:52

[quote=Adventurer;262324
Φορα τα αθλητικα σου ρουχα γιατι θα πεσει τρεξιμο[/quote]



αυτο μπροις να το ξανα πις mr adventurer.


ενοιτε οτη θα ειμε κια εγω εκι μιας και το προηγουμενο τριπλο meting ηταν το καλοκαιρη

και προβλεπετε πολη καψημο....:burningbe3: εντομεταξη την ιδια ημερα εχι και ενα παρτακι και θα πρεπι να παραστω και εκι μιας και θα κανω τον dj :hahaha::hahaha: οποτε θα εμφανιστω μεν στο meting και μετα :bike: για το παρτακη.............

#26 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 03 December 2008 - 14:18

απλά θα γίνει πιο ήρεμο το meeting


Και αυτό το λέμε για καλό να υποθέσω:stubborn:;

Αυτό το Σαββατοκύριακο γίνετε σύνεχεια όλο και πιο ενδιαφέρον,χουμ χουμ...:drink:


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#27 Hitorinai Kokoro

Hitorinai Kokoro

    大倉が心をうばっ

  • Members
  • 350 posts

Posted 03 December 2008 - 20:31

Εγώ πάντως δεν παραπονέθηκα, από τόιτε πουέγινα μέλος δεν έχω χάσει meeting ή πάρτι, και ούτε το παρτάκι του Σαββάτου (που ξεκινάει 9, αν θυμάμαι καλα, διορθώστε με αν κάνω λάθος) θα μου κάτσει ψαροκόκαλο, αντιθέτως μάλιστα. Δυο otaku συναντήσεις σε μια μέρα, τί άλλο θέλω;

ΟΚ, adventurer καλέ μου, έτσι όμως όπως έχω σκοπό να ντυθώ (που δεν ντύνομαι κ συχνά) δεν θα πάνε τα αθλητικά...Αλλά αν κάτι γίνει και αλλάξω γνώμη, μπορεί κιόλας >3 Θα με πας εσύ στου Χρήστου γλυκέ μου επιστήμονα;
Και λίγα λόγια για την απουσία μου, αφού φαίνεται πως οι άρρενες της γνωστής παρέας δεν μπορούν να κάνουν χωρίς εμένα (μα τί δίκιο που είχε η Νάντια θεε μου)

Πέντε η ώρα Καμάρα...Με βλέπω να με φέρνει ο μπαμπάκας μου...*nods* Θα'ρθει και η Αθηνά, είπε!
Posted Image
~ ~
Fanfics and original stories @ my writing LJ
http://fuyunogekkouka.livejournal.com/

#28 videl

videl

    Anime Fan

  • Members
  • 147 posts

Posted 04 December 2008 - 09:36


ΟΚ, adventurer καλέ μου, έτσι όμως όπως έχω σκοπό να ντυθώ (που δεν ντύνομαι κ συχνά) δεν θα πάνε τα αθλητικά...Αλλά αν κάτι γίνει και αλλάξω γνώμη, μπορεί κιόλας >3 Θα με πας εσύ στου Χρήστου γλυκέ μου επιστήμονα;


εγω θα ερθω αργοτερα γιατι μαλον θα ξενυχτισω το Σαββατο.Νικη μου κανονισα να ερθει να μας παρει ο Ρα απο την πλατια.τα λεμε εκει παιδιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

#29 Camus

Camus

    Cavaliere D'Oro

  • Members
  • 199 posts

Posted 04 December 2008 - 10:12

Να με και γω μετά από πολύ καιρό απουσίας λόγω της ίωσης που με παιδέυει!!!:if:

Πέντε η ώρα Καμάρα...Με βλέπω να με φέρνει ο μπαμπάκας μου...*nods* Θα'ρθει και η Αθηνά, είπε!


Εννοείται Νίκη μου πως θα είμαι στο meeting αφού με το Cassiel θα έχουμε οργώσει τα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης το πρωί!!!! Και μετά, of course, we party!!!!! :hahaha:
Posted Image

#30 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 04 December 2008 - 11:25

θα είμαι στο meeting αφού με TO Cassiel της Θεσσαλονίκης το πρωί!!!! :hahaha:



Αχχχ αυτο το Cassiel.....απο που ειναι!?? :P

xixi just kidding...!!! Αυτή τη φορά πάμε σε κινέζικο.....

ααα τα τσουρέκια ΤΕΡΚΕΝΛΗ τα σπασανεεε εεε?!?!?!?!!!!! :orly::tensai:

Tiger-stock-blog-header.jpg