Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* - - - - 1 votes

A matter of life or death...


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

Poll: Τι προτιμάς; (85 member(s) have cast votes)

Τι προτιμάς;

  1. Δασκάλα (19 votes [22.35%] - View)

    Percentage of vote: 22.35%

  2. Αστυνομικίνα (7 votes [8.24%] - View)

    Percentage of vote: 8.24%

  3. Νοσοκόμα (7 votes [8.24%] - View)

    Percentage of vote: 8.24%

  4. Schoolgirl (26 votes [30.59%] - View)

    Percentage of vote: 30.59%

  5. Maid (19 votes [22.35%] - View)

    Percentage of vote: 22.35%

  6. Άλλο (7 votes [8.24%] - View)

    Percentage of vote: 8.24%

Vote Guests cannot vote

#16 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 27 November 2008 - 14:53

Χτυπιέμαι μία ώρα να επιλέξω αλλά δε μπορώ. Ισοβαθμία μεταξύ maids - policewomen (θα έβαζα και δασκάλες αλλά αφού λέμε ότι δε παίζουν στο poll, λέω να το αφήσω,) για τους ακριβώς αντίθετους λόγους η μία απο την άλλη. Schoolgirls όχι για τον ίδιο λόγο με τον Kenny και όσο για νοσοκόμες απλά μου φένονται μέτριες, οπότε με αφήνουν αδιάφορο.
Posted Image

#17 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 27 November 2008 - 16:24

(θα έβαζα και δασκάλες αλλά αφού λέμε ότι δε παίζουν στο poll, λέω να το αφήσω)

Ποιος το ειπε αυτο;:oo: Κανονικα παιζουν οι δασκαλες και μαλιστα προηγουνται στο poll αυτη τη στιγμη.
Posted Image

#18 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 27 November 2008 - 16:27

Κάποιος μου είπε ότι αφού δεν έχουν συγκεκριμένη στολή δε θα έπρεπε να είναι στο poll :P αν είναι θα ψηφίσω αυτές.
Posted Image

#19 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 27 November 2008 - 17:09

τελικα μετα απο πολυ σκεψη,κατασταλαξα στα schoolgirls,ακολου8ουμενα απο νοσοκομες

qzMHWHd.png


#20 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 27 November 2008 - 17:43

Τα μέλη στο φόρουμ προτιμάνε έμπειρα άτομα που μπορούνε να τους διδάξουνε διάφορα...

#21 clampman17

clampman17

    Computer Psychologist

  • Members
  • 662 posts

Posted 27 November 2008 - 19:27

Η επιλογή μου βγαίνει μέσω elimination process.

Δασκάλες: Όχι, μου θυμίζουν σχολείο και σχολικά χρόνια. Been there,done that... :bahhh:

Αστυνομικίνες: Με τίποτα, γυναίκες με πρόσβαση σε όπλα και χειροπέδες + την αίσθηση ότι είναι authority figures δημιουργούν άσχημες καταστάσεις. :beaten:

Νοσοκόμες: Αρκετά καλές αλλά με δυο μεγάλα μειονεκτήματα...Αν δεν είναι σε κρεβάτι νοσοκομείου χάνουν πόντους και την κακή συνήθεια να κουβαλάνε μαζί τους ενέσεις!!!:colddd:

Schoolgirls : IT'S A TRAP!!! Σοβαρά τώρα, τίποτα δεν κάνει στα μάτια του κόσμου πιο "βρώμικο" ένα ζευγάρι, από το να φοράει η κοπέλα μαθητική στολή! Avoid... :deadga6:

Οπότε καταλήγουμε... Maids!!! Ξεκάθαροι ρόλοι (λέγε με Koshujin-sama...), διακριτικότητα (τα εν οίκο μη εν δήμο), ποικιλία κουστουμιών και εσωρούχων (για να μην γινόμαστε μονότονοι!), άνετα βάζεις στο παιχνίδι πάνω από μια (είναι μεγάλη η έπαυλη...), και όταν δεν "ασχολήσε" εσύ μαζί της ασχολήτε εκείνη μαζί σου (για να βρίσκουμε ραμμένο και κανένα κουμπί!)

:tensai:

Attached File  maid.jpg   23.73KB   12 downloads


Posted Image
Courtesy of Kenny!

#22 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 27 November 2008 - 20:30

Τα επόμενα που απορρίπτονται είναι τα police uniforms. Χρειάζεται να είναι κανείς λιγάκι on the masochist side για να τα εκτιμήσει κι εγώ δεν είμαι.


Δεν είναι αναγκαίο να φοράνε στολές.Μπορεί να φοράνε και κανονικά ρούχα.

Τρανταχτό παράδειγμα είναι η Yakushiji Ryouko:nbleed:
Πολύ δυνατό κομμάτι και από εμφάνιση αλλά ειδικά σε χαρακτήρα.Όσοι έχουν δει τη σειρά πιστεύω θα καταλάβουν:hehehe:
Spoiler:

Posted Image


#23 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 27 November 2008 - 20:52

Δασκάλες: Όχι, μου θυμίζουν σχολείο και σχολικά χρόνια. Been there,done that... :bahhh:

Wait... you've done your teacher? :oo::hahaha:

Πέρα από την πλάκα, δεν ισχύει αυτό που λες για τις ενέσεις. Δεν είναι απαραίτητο αξεσουάρ. Πιο συχνό είναι το στηθοσκόπιο. Άσε που μπορείς να της το πάρεις και να παίξεις εσύ το γιατρό μαζί της. :nbleed:

Δεν είναι αναγκαίο να φοράνε στολές.Μπορεί να φοράνε και κανονικά ρούχα.

Τρανταχτό παράδειγμα είναι η Yakushiji Ryouko:nbleed:
Πολύ δυνατό κομμάτι και από εμφάνιση αλλά ειδικά σε χαρακτήρα.Όσοι έχουν δει τη σειρά πιστεύω θα καταλάβουν:hehehe:

Spoiler:

Σε παραδέχομαι ρε Ηλία, ξέρεις μέχρι κι αυτό που ναι μεν θέλω αλλά το έχω ξεχάσει. Υποκλίνομαι. :nod:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#24 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 27 November 2008 - 22:13

Δασκαλε, :nod::nod::nod::nod::nod::nod::nod::nod::nod::nod::nod:

μετα απο βαθυτατη σκεψη ωρων, καταναλωση μεγαλων ποσοστητων φαιας ουσιας,
κατεληξα στα εξης συμπερασματα:

schoolgirl: been there, done that. δεν μου κανει αισθηση πια σαν φετιχ

teacher: ειδικα αν ειναι η υπευθυνη για το ιατρειο του σχολειου, το δελεαρ ειναι μεγαλο,
αλλα στην ηλικια μου, που να τρεχω στα σχολεια. πιστευω οτι αν ημουν ακομα μαθητης,
θα το επελεγα με κλειστα τα ματια.

αστυνομικινα: ενδιαφερουσα προταση, αλλα οχι αρκετη. μπορει να γινει πολυ κτητικη και μην βρουμε και κανα μπελα στην τελικη με τα οργανα της ταξης:hahaha:
νοσοκομα: it was never my thing, you know?

maids: ειναι εκει να ικανοποιησουν καθε σου επιθυμια. αυτο απο μονο του τα λεει ολα. δυστυχως ομως δεν μου αρεσει να αντιμετωπιζω και τον αλλο σαν σκλαβο. οποτε ειχα ενδοιασμους.

δεν μπορουσα να αποφασισω λοιπον αναμεσα σε δασκαλα και maid.

και μετα σκεφτηκα οτι το μονο που εχω να κανω ειναι να χρυσωσω το χαπι:hehehe:
και να επιλεξω maid!:8):

πολυ απλα, της δινεις την εντολη, και καθε φορα υιοθετει καποιον απο τους παραπανω ρολους. ειναι υποχρεωμενη να το κανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


P.S.
επισης, θα ηθελα να προσθεσω οτι μια αλλη επιλογη θα μπορουσε να ειναι γραμματεας

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#25 Ptomahawk

Ptomahawk

    Σενιορ Ρεσερτσερ στα ΒeeTas

  • Members
  • 700 posts

Posted 27 November 2008 - 22:25

Εγώ είμαι η επιλογή άλλο.

NUNS γιατί δεν ξέρεις που είναι κρυμένες.

Edited by Dante80, 04 December 2008 - 17:23.
image deleted, προσέχετε τι βάζετε...

Posted Image

#26 Tea-chan

Tea-chan

    Don't Lose Your Way

  • Retired Staff
  • 2,491 posts

Posted 27 November 2008 - 22:43

H Seras ήταν αστυνομικίνα.


ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ. :smokingg:

Posted Image


#27 Glaurung

Glaurung

    Anime Fan

  • Members
  • 234 posts

Posted 27 November 2008 - 23:19

πραγματικά εύγε στον εμπνευστή του :respect:
Schoolgirlδαγκωτό , δεν ήθελα και πολύ σκέψη . Όλες είναι υπέροχες , αλλά υπερέχουν κατά την γνώμη μου
πχ
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#28 Yu_Kanda

Yu_Kanda

    Live and die by the sword

  • Members
  • 309 posts

Posted 27 November 2008 - 23:39

Χμμμ οντως ηταν ενα πολυ σοβαρο ζητημα ζωης και θανατου αλλα μετα απο πολυ σκεψη και συλλογισμο πιστευω πως βρηκα την απαντηση!!
Βρισκομουν σε ενα πολυ σοβαρο διλλημα μεταξυ δασκαλας και schoolgirls αλλα μετα απο σκεψη και βαθυτατο συλλογισμο οι δασκαλες (στα ανιμε παντα) ειναι πιο ψαγμενες και το γεγονος οτι ειναι και πιο bouncy απο τα schoolgirls με οδηγησε στο σωστο δρομο!!!!
Ζητω οι bouncy δασκαλες!!!:nbleed::nbleed::nbleed::nbleed::nbleed::nbleed::nbleed:
Posted Image

#29 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 01 December 2008 - 07:00

H απάντηση είναι loli WMD. (άλλο)

Posted Image

Ναι, βρίσκω τα φτερά sexy (χερούλια), είμαι ανώμαλος.

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#30 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 02 December 2008 - 01:10

Για τους λάτρεις των maid ορίστε ένα δωράκι.Βέβαια σε μια τέτοια maid δε νομίζω κανείς να έλεγε όχι:nbleed:
Spoiler:

Posted Image