Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* - - - - 1 votes

A matter of life or death...


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

Poll: Τι προτιμάς; (85 member(s) have cast votes)

Τι προτιμάς;

  1. Δασκάλα (19 votes [22.35%] - View)

    Percentage of vote: 22.35%

  2. Αστυνομικίνα (7 votes [8.24%] - View)

    Percentage of vote: 8.24%

  3. Νοσοκόμα (7 votes [8.24%] - View)

    Percentage of vote: 8.24%

  4. Schoolgirl (26 votes [30.59%] - View)

    Percentage of vote: 30.59%

  5. Maid (19 votes [22.35%] - View)

    Percentage of vote: 22.35%

  6. Άλλο (7 votes [8.24%] - View)

    Percentage of vote: 8.24%

Vote Guests cannot vote

#1 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 27 November 2008 - 01:53

Παραπλανητικός τίτλος ωστόσο περιγράφει ακριβώς την κατάσταση που ζούμε καθημερινά εμείς οι perverts.

Όσοι καταλαβαίνετε την πραγματική σημασία του τίτλου αυτό το thread είναι για εσάς,για τους υπόλοιπους υπάρχουν και τα άλλα thread.

Το ερώτημα του poll είναι πολύ σοβαρό και δε θα αφήσω για κανένα λόγο να πέσει το επίπεδο της συζήτησης:smokingg:

Έχουμε και λέμε λοιπόν.

Τα ερωτήματα που διχάζουν όλους τους perverts.

Schoolgirl ή δασκάλα;Νοσοκόμα ή maid;Ή μήπως αστυνομικίνα;:cry5:
Τι να πρωτοδιαλέξεις;Όλες είναι αξιαγάπητες:nbleed:

Ας πω πρώτος τη γνώμη μου.Όπως καταλαβαίνετε η επιλογή είναι δύσκολη.Κάθε κατηγορία έχει τα υπέρ και τα κατά της.

Επειδή δε θέλω να πολυλογώ όμως,θα πω συνοπτικά δασκάλα(ειδικά αν φοράει και γυαλιά.Moe~:kawaii:)

Δυστυχώς δε μπορώ να αιτιολογήσω την απάντηση μου.Βασικά θα έλεγα ότι δασκάλα>αστυνομικίνα>νοσοκόμα(ωστόσο οι διαφορές τους είναι απειροελάχιστες) και μετά ακολουθούν schoolgirl και maid.Ωστόσο βάζω να έχει μόνο μια επιλογή ο καθένας στο poll για να είναι τα αποτελέσματα πιο αντιπροσωπευτικά.

Αυτά από μένα.Αν κάτσω λίγο ακόμα θα ξαναλλάξω γνώμη.

ΥΓ.Αν διαλέξατε την επιλογή άλλο,πείτε και τι σας αρέσει.

ΥΓ2.Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Eri που μου δώσε την ιδέα για το thread και στον Melkor τον νονό του thread.

Posted Image


#2 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 27 November 2008 - 02:01

Posted Image

Posted Image

Posted Image

πφ... ας έβαζες τουλάχιστον και τις γκεισες αφού έβαλες τα πάντα μέσα.

#3 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 27 November 2008 - 02:03

ωραίο poll αλλά δεν ξέρω αν ήταν καλή ιδέα να το κάνεις public,jiraiya-kun xD

Anw,νοσοκόμα goes for me:wis:

η νοσοκόμα joy από τα pokemon μου χει μείνει ακόμη:erk:...καθώς και αυτή από το εξώφυλλο του album των Blink182 enema of the state:nbleed:

Edited by Zoro, 27 November 2008 - 02:19.


#4 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 27 November 2008 - 02:15

Δασκάλα και για μένα, είχαμε μία φιλόλογο στο λύκειο... Σε συγχαίρω για την απόφαση να το κάνεις public, γιατι μόνο έτσι ξεχωρίζεις τον τίμιο pervert απο ρέπλικες... Οι νοσοκόμες απορίπτονται ασυζητιτί διοτι θυμίζουν ΙΚΑ

#5 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 27 November 2008 - 02:29

Σε συγχαίρω για την απόφαση να το κάνεις public, γιατι μόνο έτσι ξεχωρίζεις τον τίμιο pervert απο ρέπλικες...


Μεγάλη κουβέντα αυτή.

Έτσι ακριβώς,εδώ μέσα θέλουμε perverts 100% όχι απομιμήσεις:burningbe3:

Posted Image


#6 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 27 November 2008 - 02:31

καλα jiraya κορυφαιο thread, απειρο respect


τωρα βασανιζομε αναμεσα σε schoolgirls και νοσοκομες.......πφφφφ δε μπορω να μιλησω ετσι, θελει οριμη σκεψη

qzMHWHd.png


#7 Seirios

Seirios

    Έκτακτος νεαρός...

  • Members
  • 776 posts

Posted 27 November 2008 - 03:02

μμμμμ είναι ένα πολύ σοβαρό ζήτημα....δεν παίζουνε με αυτά τα θέματα...είναι θέμα ζωής και θανάτου. πρέπει να σκυτώ πολύ πριν απαντήσω....

λογικά τείνω κάπου προς τα εκεί....

Posted Image


αλλά είναι και αυτό που δεν με αφήνει να δια λέξω....

Posted Image

μάλλον schoolgirls....

Posted Image
Spoiler:

#8 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 27 November 2008 - 10:05

Καταρχήν, αγαπάμε Jiraiya για άλλο ένα perverted thread. :wooi2:

Κατά δεύτερον, νοσοκόμες δίχως δεύτερη σκέψη! :lovulovu::lovulovu::lovulovu::lovulovu::lovulovu:

Ουσιαστικά εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα uniform fetish poll. Εξαρχής λοιπόν απορρίπτονται οι δασκάλες γιατί είναι οι μοναδικές που δεν ακολουθούν κάποιο dress code. Τα schoolgirl uniforms απορρίπτονται επίσης γιατί με κάνουν να νιώθω pedo κι αυτό δεν είναι καλό. Τα επόμενα που απορρίπτονται είναι τα police uniforms. Χρειάζεται να είναι κανείς λιγάκι on the masochist side για να τα εκτιμήσει κι εγώ δεν είμαι. Μας μένουν λοιπόν maids και nurses που είναι και οι 2 αξιαγάπητες, αλλά θα επιλέξω nurses γιατί δεν βγάζουν αυτό το δουλικό feeling που με ψιλοχαλάει στις maids.

Nurses δαγκωτό λοιπόν. Στολή σε άσπρο ή ανοιχτό ροζ, με κοντή φούστα και thighhighs (να υπάρχει και zettai ryouiki δηλαδή)... φωτιά και λαύρα. Με τέτοιες νοσοκόμες δεν γιατρεύεσαι, αρρωσταίνεις χειρότερα. :nbleed:

Και για όποιον δεν παίρνει από λόγια, πάρτε εικόνες! :nbleed::nbleed::nbleed::nbleed::nbleed:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#9 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 27 November 2008 - 10:20

Schoolgirls ρε! Ή το έχεις το nick ή δε το έχεις. Το αστείο είναι ότι κατά επέκταση, κάθε Ιαπωνικό σχολείο έχει πέρα από μαθήτριες και δασκάλες αλλά και τις προσωπικές τους νοσοκόμες.

Τριπλό κόμπο στα Ιαπωνικά σχολεία. :nbleed:

Και μετά το σχολείο γυρνάς στην πολυτελή σου έπαυλη όπου σε σερβίρουνε κατάλληλα maids.
Και μετά η housewife από το διπλανό σπίτι έρχεται να ζητήσει ζάχαρη.
Και ξαφνικά σπάει το ταβάνι και για κάποιον ευτελές λόγο βρίσκεσαι αγγαλιά με μια γυμνή, σεξογήινη, υπάκουο αντροείδες με αυτιά γάτας και σώμα 10χρονης κοπελιά.
Και φυσικά, ακούει τον θόρυβο από τον δρόμο και έρχεται να ερευνήσει την κατάσταση η σέξι αστυνομικίνα.

...Σας ανέφερα τα πλοκάμια που εκτρέφω στο υπόγειο;

#10 Darthnicolas

Darthnicolas

    Raidou Kuzunoha the 1st

  • Members
  • 972 posts

Posted 27 November 2008 - 10:56

Meido meido meido~!!!!!!

Απ'όλα τ'άλλα έχω δει irl,και δεν μου έκαναν και ιδιαίτερη εντύπωση ποτέ...Αλλά μία maid...loyal and submissive...and a catgirl to add on...*daydreams*:if:

#11 Skiarxon

Skiarxon

    Starcaller

  • Members
  • 134 posts

Posted 27 November 2008 - 12:44

Schoolgirls ρε! Ή το έχεις το nick ή δε το έχεις. Το αστείο είναι ότι κατά επέκταση, κάθε Ιαπωνικό σχολείο έχει πέρα από μαθήτριες και δασκάλες αλλά και τις προσωπικές τους νοσοκόμες.

Τριπλό κόμπο στα Ιαπωνικά σχολεία. :nbleed:

Και μετά το σχολείο γυρνάς στην πολυτελή σου έπαυλη όπου σε σερβίρουνε κατάλληλα maids.
Και μετά η housewife από το διπλανό σπίτι έρχεται να ζητήσει ζάχαρη.
Και ξαφνικά σπάει το ταβάνι και για κάποιον ευτελές λόγο βρίσκεσαι αγγαλιά με μια γυμνή, σεξογήινη, υπάκουο αντροείδες με αυτιά γάτας και σώμα 10χρονης κοπελιά.
Και φυσικά, ακούει τον θόρυβο από τον δρόμο και έρχεται να ερευνήσει την κατάσταση η σέξι αστυνομικίνα.

...Σας ανέφερα τα πλοκάμια που εκτρέφω στο υπόγειο;



Και η διαστροφή χτυπάει κόκκινο...


Είμαι σε δίλλημα.Βάλτε κι άλλες pics για μας τους αναποφάσιστους. :congrats:
On the seventh day, God saw the world had already been outdated, so he did a god@heaven# emerge --sync && emerge --update world && exit."

#12 Sunabouzu

Sunabouzu

    Σινιγάμης

  • Members
  • 881 posts

Posted 27 November 2008 - 13:28

οι δασκαλες στα ανιμε ειναι οι πιο sexy (και πιο bouncy!)

#13 mihalakis21

mihalakis21

    Natsu Dragonil

  • Members
  • 280 posts

Posted 27 November 2008 - 14:14

και φυσικα δασκαλες για εμενα :lovulovu::nbleed:
Posted Image

#14 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 27 November 2008 - 14:28

Δασκαλες για να μας βγουν τα ματια Posted Image Posted Image


Spoiler:

Posted Image
Posted Image

#15 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 27 November 2008 - 14:37

Schoolgirl ftw! Απο την πρωτη μερα που ειδα cheerleaders με φουστιτσες μικροτερες απ'την παλαμη μου που ανεβοκατεβαινουν με το παραμικρο ποτε δεν κοιταξα αλλου:nbleed: και τα schoolgirl outfits ειναι πανομοιοτυπα.

Είμαι σε δίλλημα.Βάλτε κι άλλες pics για μας τους αναποφάσιστους. :congrats:

Για κατι τετοια ειναι το παιχνιδι Rumble Roses!

Νοσοκομα 1
Νοσοκομα 2
Maid
Schoolgirl 1
Schoolgirl 2
Δασκαλα 1
Δασκαλα 2
Αστυνομικινα 1
Αστυνομικινα 2
Posted Image