Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Η Θεσσαλονίκη υποδέχεται


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#526 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 07 April 2010 - 00:11

ok

will be there!!!

Tiger-stock-blog-header.jpg


#527 Hitorinai Kokoro

Hitorinai Kokoro

    大倉が心をうばっ

  • Members
  • 350 posts

Posted 07 April 2010 - 00:56

I'll be there even half an hour early if possible!
Posted Image
~ ~
Fanfics and original stories @ my writing LJ
http://fuyunogekkouka.livejournal.com/

#528 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 11 April 2010 - 11:22

Αι να δουμε ποσα ατομα θα ρθουν....

Tiger-stock-blog-header.jpg


#529 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 18 April 2010 - 03:49

Την Παρασκευη αυτην εχουμε αλλο ενα παρτυ και συν τοις αλλοις θα ερθουν παλι ατομα απο αλλες πολεις, αναμεσα τους και οι Konart και Getekid. Δε χρειαζεται βεβαια να οργανωθει ξεχωριστο meeting αφου την αλλη μερα οργανωσε η AnimeClipse συναντηση οποτε θα σας βρουμε ολους εκει :)

Ποιος ο λογος για αυτο το ποστ λοιπον; Μερικα ατομα εξεφρασαν δυσαρεσκεια με την ωρα της προαναφερθεισας συναντησης, λεγοντας οτι 5 η ωρα παραειναι νωρις. Αν ανηκετε σε αυτους και θελετε να μας βρειτε αργοτερα (μιας και σιγουρα θα κατσουμε μεχρι αργα) , εχετε τις εξεις δυο επιλογες.

1 -> Ανεβαινετε στις καφετεριες δεξια Της Καμαρας κοιτωντας αν καθεται μια τεραστια καμενοπαρεα που τρομαζει τις σερβιτορες. Αυτοι θα ειμαστε εμεις. Πιθανοτητα να μας βρειτε -> 80%
2 -> Παιρνετε ενα τηλεφωνο καποιον που ξερετε οτι εχει ερθει και σας λεει που ειμαστε. Αν δεν ξερετε κανεναν, στειλτε μου ενα πμ και θα αναλαβω ο ιδιος την ενημερωση σας. Πιθανοτητα να μας βρειτε -> 100% (ακομα και αν βρεχει!).

See you there, guys'n'gals :)
Posted Image

#530 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 26 April 2010 - 00:42

Ημουν και γω εκει!

#531 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 26 April 2010 - 12:03

και?

#532 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 26 April 2010 - 13:18

Ημουν και γω εκει!


και?

Συγγνωμη, ποιο ειναι το προβλημα σου? κερδισες τιποτα με αυτο το ποστ? να αρχισουμε ολοι στα ποστ σου να λεμε "και" ή "λες ε" ? σα να τον λες τον αλλον σε γραφω στα παπαρι@ μου

ετσι για να στη σπασω, επειδη

ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΕΚΕΙ
:burningbe3::burningbe3::burningbe3:
και περασαμε μια χαρα, και γνωρισα καινουργια ατομα και ανταλαξαμε αποψεις, παρολες τις διαφωνιες μας, και συναντησαμε παλιες γνωριμες φατσες :)
(φοτο τραβηξα ελαχιστες)

οπωτε δεν καταλαβαινω προς τι αυτο το υφακι, και στο λεω οτι δεν ειμαι ο μονος που τον πειραζει


#533 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 26 April 2010 - 20:04

E Τάσο κάτσε τώρα.Και η Eri ήταν εκεί:P.Και γω ήμουν εκεί.Και ο Eichiro Oda (δεν) ήταν εκεί:P.

Πέρα από αυτό μια χαρά περάσαμε.Γνωρίσαμε και νέο κοσμάκι,είδαμε και παλιούς 'χαμένους' γνωστούς και -βγάλαμε- πολλές φώτος (τρέμε Nighteyes :hehehe:!!! - j/k:ureshii:).Θα ανεβάσω λογικά σήμερα ή άυριο,εκτός από όσους μου είπαν ότι δεν θέλουν να φάινονται σε φώτος (or at least I'll try:hiding_something:).


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#534 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 26 April 2010 - 20:06

Περασα για λιγο κατα τις αργαμιση.... και πετυχα πολυ λιγο κοσμο but it's ok!

@mattaso

Χαλαρωσε λιγο dude....

Tiger-stock-blog-header.jpg


#535 Nighteyes

Nighteyes

    Thinking backwards.

  • Retired Staff
  • 1,667 posts

Posted 27 April 2010 - 12:08

H συνάντηση ήταν πολύ καλή. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να γνωρίσω και να μιλήσω με όσους θα ήθελα για τεχνικούς λόγους: Είμασταν λίγο στριμωχτά.:hihi2: Γνώρισα όμως αρκετούς, και τον Getekid που συμπτωματικά είμασταν στο ίδιο τραπέζι, αλλιώς δεν θα είχα ιδέα ότι είχε έρθει μιας που δεν πολυπαρακολουθώ αυτό το thread.:P
Το μεγαλύτερο αρνητικό για μένα ήταν ο αγώνας που αν και τίγκα στους βλαμμένους :P animάδες οι λιγοστοί θαμώνες του μαγαζιού δεν πτοήθηκαν και ανέβασαν την φωνή στην τηλεόραση. Η ενόχληση μου ήταν βέβαια μηδαμινή αφού ευχαριστήθηκα συζήτηση για anime, j-rock κτλ.

Πέρα από αυτό μια χαρά περάσαμε.Γνωρίσαμε και νέο κοσμάκι,είδαμε και παλιούς 'χαμένους' γνωστούς και -βγάλαμε- πολλές φώτος (τρέμε Nighteyes :hehehe:!!! - j/k:ureshii:).

Αν θες να στοιχειώσει τον ύπνο σου ο λύκος του οποίου το όνομα έχω για nick...:kill4u:

Μatassos βλέπεις προσωπικές επιθέσεις εκεί που δεν υπάρχουν. Αντίθετα, με το παραπάνω σου post προς τα έξω φαίνεται σαν εσύ να επιτίθεσαι στην eri.

Προς όλο τον κόσμο του forum. Είναι πολύ εύκολο να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις σε ένα forum όπου απουσιάζει ο προφορικός λόγος, γι αυτό θέλει προσοχή το τι γράφεται. Αν ο οποιοσδήποτε έχει πρόβλημα με κάποιον άλλο χρήστη, καλό είναι να μην κάνει το forum πεδίο μάχης των διαφορών τους. Μπορεί άνετα να βρεί πιο prive τρόπο για να πει αυτά που θέλει να πει. Ή να απευθυνθεί στο team για να πει το πρόβλημα του.

Posted Image

Posted Image


#536 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 27 April 2010 - 12:36

Είχε και αγώνα το μαγαζί;Δεν έδωσα σημασία:P.

Όσο για τις φώτος,όπως καταλαβαίνεις η πλοιψηφία τους θα πάει χαμένη καθώς είσαι μέσα στον κόσμο στις πανωραμικές.Και από της στιγμή που ούτε δέχεσαι να βγεις έστω 'κρυμμένη' το σκοτώνεις τελείως:zetsubou:


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#537 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 27 April 2010 - 12:57

οκ σορυ, το παρακανα, παντως το μηνυμα μου ελπιζω να το περασα,
δεν χρειαζετε ειρωνια
και ειδικοτερα οταν την προηγουμενη φορα στο ιδιο θρεαντ, που εκανε παρομοιο σχολιο ο αλλος που της απαντησε εφαγε μπαν :/

τεσπα παρτε τις τρομερα πολες φοτος μου (5 στο συνολο! και αυτες χαλια..) αλλα καποιος νομιζω τις μαζευει :P

http://www.megaupload.com/?d=HNYRXWFC



#538 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 27 April 2010 - 13:23

...χαλάρωσε.... matassos.. ο άλλος έφαγε μπαν επειδή με απείλησε..
και μπορεί να έβγαλες λίγες φωτό αλλά τις πέτυχες.
αφού έχεις τον roricofun σε φωτό σου αξίζει respect

θέλω να πω επίσης ότι ο Twin είναι όλα τα λεφτά. τον αγαπάω.

cassiel στις πανοραμικές όμως κανείς δεν ξέρει ποιος είναι ποιος.
οπότε δεν νομίζω να έχει πρόβλημα η nighteyes και αν έχει θα την κανονίσω εγώ
Kuk ku ku ku ku
άντε να κανονίσουμε και ένα meeting μόνο για το δικό μας φόρουμ :P:P

#539 Nighteyes

Nighteyes

    Thinking backwards.

  • Retired Staff
  • 1,667 posts

Posted 27 April 2010 - 13:34

Όσο για τις φώτος,όπως καταλαβαίνεις η πλοιψηφία τους θα πάει χαμένη καθώς είσαι μέσα στον κόσμο στις πανωραμικές.Και από της στιγμή που ούτε δέχεσαι να βγεις έστω 'κρυμμένη' το σκοτώνεις τελείως:zetsubou:

Μπορείτε να με κόψετε ρε συ. Σιγά το πράγμα. Απλά αντί για πχ 10Χ15 η φωτο θα τετραγωνίσει λίγο.:hehehe:

cassiel στις πανοραμικές όμως κανείς δεν ξέρει ποιος είναι ποιος.
οπότε δεν νομίζω να έχει πρόβλημα η nighteyes και αν έχει θα την κανονίσω εγώ
Kuk ku ku ku ku

Έχει και παραέχει.:hiding_something:

άντε να κανονίσουμε και ένα meeting μόνο για το δικό μας φόρουμ :P:P

Γιατί καλέ; Ας έρθουν και από άλλα forum. Όσο πιο πολλοί τόσο καλύτερα.:joyful:

Posted Image

Posted Image


#540 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 27 April 2010 - 13:38

αφού ούτως η΄αλλως θα έρθουν.

βασικα ήθελα να πω ότι μου φαίνετε πάρα πολυ αστειο οτι
4 χρόνια τώρα βλέπω άτομα να έρχονται στα Meetings...
και μερικά ατομα τα βλέπω να μεγαλώνουν μέσα απο τα meetings
σκέψου οτι μερικά άτομα ερχόντουσαν όταν ηταν μαθητές
και τώρα είναι φοιτητές...
νιωθώ σαν την μαμά που καμαρώνει τα παιδιά της όταν τους βλέπω...