Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

My Σκιτσάκια...


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#16 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 01 November 2008 - 14:08

αν σου πω οτι παλευα γυρω στο μισαωρο να βρω πως να τις μικρυνω?

Ακριβως για αυτο σε 2-3 εβαλα και το λινκ τους, για ειναι λιγο πιο ευκολο..

Ευχαριστω πολυ αλλα ο L εμενα δν μου πολυαρεσει. Δηλαδη με τα αλλα (ειδικα με Gaara, Toushirou+Yoh) εχω ψωνιστει. Ο L μου παραβγηκε ψυχακι για καποιο λογο (μαλλον το χω στο αιμα μου xD ).. Αλλα ευχαριστω για τν ανταποκριση :D

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#17 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 01 November 2008 - 15:48

Mπράβο πιου πιου san!!!!! Μεγάλη προοδο βλέπω. Προσωπικά μου αρεσαν πολύ όλα. Και πετυχες πολύ ωραία και τα μάτια του L του οποίου την εκφραση θεωρώ πολύ δύσκολη. Συνέχισε και οπως σου είπα και πρίν
Α) μήν τα βιάζεσαι, take your time.
B) Πιο απαλά το μολύβι, ή χρησιμοποίησε βαμβάκι αφού χρωματίσεις/ γεμίσεις τα κενά

Κατα τ αλλα μια χαρά.....Μπράβο κοπέλα μου.

#18 endless_inspiration

endless_inspiration

    Anime Professional

  • Members
  • 535 posts

Posted 01 November 2008 - 16:10

θελεις την κριτικη μου;
θα την εχεις..........:hehehe:
[θαψιμο mode]

ο sasuke καλος ειναι ( αν λαβουμε υποψην οτι ειναι σχεδιασμενος αμεσως με στυλο)
μονο λιγο το χερι προσεξε που φαινεται καπως παρατερο..........

η κοπελιτσα(δεν ξερω ποια ειναι) ειναι αρκετα καλη!!!!!
εχεις χειριστει πολυ καλα τα χρωματα και η ανατομια του κεφαλιου ειχε βγει κορυφαια!!!!

ο naruto καλουλης ειναι αλλα μου φαινεται πολυ προχειροδουλεια(κανω λαθος;)

ο L :kill4u:....παρολο που τα δαχτυλα του μοιαζουν σαν να εχουν παραμορφωτικη αθριτιδα:oo:
προσπαθησε μονο να κανεις τις γραμμες ομοιομορφα στα μαλλια

το τελευταιο δεν μου αρεσε πολυ ......ωραια χρωματα αλλα προσεξε αυτο με τις γραμμες!!!


γενικα ομως πιστευω οτι εχεις βεβτιωθει παρα πολυ απο τα προηγουμενα........
συνεχισε ετσι.........

Posted Image
''Ολοι κάποτε σκοντάφτουμε.
Το τι κάνει κανείς μετά είναι αυτό που του φτιάχνει ή του καταστρέφει τη ζωή.
Η αξία του ανθρώπου φαίνεται στο τι κάνει μετά την πτώση''
Liza Unger, 'black out'


#19 Etemon

Etemon

    Super Saiyan

  • Members
  • 169 posts

Posted 01 November 2008 - 20:29

αν σου πω οτι παλευα γυρω στο μισαωρο να βρω πως να τις μικρυνω?

Ακριβως για αυτο σε 2-3 εβαλα και το λινκ τους, για ειναι λιγο πιο ευκολο..

Ευχαριστω πολυ αλλα ο L εμενα δν μου πολυαρεσει. Δηλαδη με τα αλλα (ειδικα με Gaara, Toushirou+Yoh) εχω ψωνιστει. Ο L μου παραβγηκε ψυχακι για καποιο λογο (μαλλον το χω στο αιμα μου xD ).. Αλλα ευχαριστω για τν ανταποκριση :D


ΠίOu-ΠίOu resize κανεις εύκολα. πήγαινεις www.imageshack.us επιλεγεις την εικονα που θέλεις...επιλεγεις ενα κουτακι που λεγεται resize και σου λεει σε τι μεγεθη.:drink:
[SIGPIC]Posted Image[/SIGPIC]

#20 Geutella

Geutella

    Anime-Greek

  • Members
  • 337 posts

Posted 01 November 2008 - 20:49

Καλά κοπελιά...έμεινα, δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι αλλά εμένα μου άρεσαν πάρα πολύ τα σκίτσα σου, δυστυχώς να κάνω κριτική πάνω σε τεχνικά σημεία δεν μπορώ γιατί δεν έχω ιδέα από αυτά... εγώ απλώς μπορώ να σου πω ένα μπράβο φαίνεται ότι το έχεις και συνέχισε να σχεδιάζεις κάνεις πολύ καλή δουλειά :riiight:
Posted Image

#21 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 01 November 2008 - 21:29

Nice!!!! Μου άρεσαν πολύ του hitsugaya,Gaara,Naruto... Μόνο o Minato έχει κάποια προβληματάκια..... keep it up:kakashithumbup:.
Posted Image

#22 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 02 November 2008 - 15:59

Όλα ήταν μια πολύ καλή προσπάθεια και σίγουρα μπορούν να βελτιωθούν,αλλά σε γενικές γραμμές όλα τους ωραία ως πολύ ωραία:tensai:

Πιο πολύ απ όλα μου άρεσε αυτό από το Shaman King,ωραίο σχέδιο και χρώματα,ενώ πολύ καλα ήταν και αυτά με τους Νaruto και Sasuke,όπως και το άλλο από Full Moon wo Sagashite.

Το μόνο που με χάλασε ελαφρώς ήταν ο L,δεν ξέρω.....του έμοιαζε εμφανισιακά,δεν λέω,αλλά η εκφρασή του μου φάνηκε κάπως αλλιώτικη από αυτήν που έχω συνηθίσει....μου θύμιζε πιό πολύ έναν κακό το δικό σου,ίσως εντύπωσή μου απλά:hahaha:

Κατά τ'άλλα έτσι,συνέχισε να βελτιώνεσε,piu~chan:riiight:

#23 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 14 November 2008 - 00:39

Καλά κοπελιά...έμεινα, δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι αλλά εμένα μου άρεσαν πάρα πολύ τα σκίτσα σου, δυστυχώς να κάνω κριτική πάνω σε τεχνικά σημεία δεν μπορώ γιατί δεν έχω ιδέα από αυτά... εγώ απλώς μπορώ να σου πω ένα μπράβο φαίνεται ότι το έχεις και συνέχισε να σχεδιάζεις κάνεις πολύ καλή δουλειά :riiight:



:blush2::blush2:a-a-arigatou!




Nice!!!! Μου άρεσαν πολύ του hitsugaya,Gaara,Naruto... Μόνο o Minato έχει κάποια προβληματάκια..... keep it up:kakashithumbup:.


μπα αμα δε σας το λεγα εγω, δε θα φαινοταν οτι ειναι ο μινατο! απλα μου αρεσε γιατι τον εκανα μαναρακι xD

επισης το οτι εχει 6 δαχτυλα... δεν το λες "προβληματακι" xD



Το μόνο που με χάλασε ελαφρώς ήταν ο L,δεν ξέρω.....του έμοιαζε εμφανισιακά,δεν λέω,αλλά η εκφρασή του μου φάνηκε κάπως αλλιώτικη από αυτήν που έχω συνηθίσει....μου θύμιζε πιό πολύ έναν κακό το δικό σου,ίσως εντύπωσή μου απλά:hahaha:


Non ho capito che cosa vuol dire questo xD Devi spiegarmi subito!!!!!

συμφωνω, εγω πιστευω οτι ο L και το full moon ηταν τα χειροτερα, αλλα το ενα το ποσταρα γιατι μου αρεσε το ποσο ψυχακι τον εκανα (!) και το αλλο γιατι ηταν το μονο που εχω κανει απο το αγαπημενο μου ανιμε_μανγκα..

arigatou, mina-san!!

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#24 Nehelenia

Nehelenia

    Queen Nehelenia

  • Members
  • 674 posts

Posted 14 November 2008 - 00:42

Πολύ ομορφα, έχεις το δικό σου στιλ και μου αρέσει αυτο :)

btw το avatar σου :D υπεροχο

Posted Image


#25 the goblin

the goblin

    the 4th Espada

  • Members
  • 155 posts

Posted 15 November 2008 - 14:35

ειναι φοβερα ολα τα σκιτσακια σου:tensai:
[SIGPIC][/SIGPICPosted Imagei can see you

#26 b4h4mu7

b4h4mu7

    m_m

  • Members
  • 113 posts

Posted 19 November 2008 - 15:13

μπράβο ρε συ. δεν περιμενα να ασχολεισαι με σχεδιο :P
παλι καλα που μου ειπες στο hi5 οτι εισαι μελος εδω και ειπα να ριξω μια ματια εδω ;p
πολυ μου αρεσαν όλα. ο yondaime λιγο περιεργος με 6 δαχτυλα αλλα δεν πειραζει χιχι.
επεισης μου αρεσε ο sasuke στο τετραδιο :D
αυτά, άμα θες ριξε μια ματια στα δικα μου δημιουργηματα στο gimp και photoshop.
ore no kurie-shon
περιμενω σχολια ^^
Posted Image
I must be God.Because every time I pray to him I am talking to myself.

#27 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 20 November 2008 - 03:29

το σχέδιο φαίνετε σφυγμένο χωρίς καμπυλότητα
είμαι σίγουρη ότι θα τα πάς καλύτερα
keep on working

#28 Yunancy

Yunancy

    Anime Fan

  • Members
  • 134 posts

Posted 23 November 2008 - 15:12

Μου αρεσει ο γλυκουλησ Hitsugaya Toushirou,μου αρεσει οπωσ τον εχεισ ζωγραφισει!
ζωγραφισε και αλλεσ με αυτονPosted Image

Posted Image

#29 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 25 November 2008 - 22:49

ναι τον εκανα αληταμπουρα με σκουλαρικακια και δε συμμαζευεται!

τον εχω κανει παντου, σε τοιχους σε θρανια σε καρεκλες παντου! εχει απλες γραμμες γι'αυτο.. και γενικα ειναι απο τους αγαπημενους μου!

ευχαριστω erisabetsu-yunancy

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#30 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 30 September 2009 - 01:59

Και μετα απο λιγο καιρο απουσιας, Ιm back..


Πιστευω εχω βελτιωθει καπως.. Τα σκιτσα πανε με τη σειρα που τα εχω ζωγραφισει =)

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler: