Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Anime DVDs σε εφημερίδες


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#16 Ajairisu

Ajairisu

    To weeb is to weep

  • Members
  • 39 posts

Posted 24 August 2008 - 13:31

Έτρεξα στο κοντινότερο περίπτερο και την "τσίμπησα" :D. Japanese voice acting/Ελληνικοί υπότιτλοι, τι αλλό θέλουμε; :thatsit:

rsz_33fc60d6783c6659351654eb9c9f95bc_zps
"When life gives you internetz, make memes."


#17 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 25 August 2008 - 19:45

Χμμ, έπρεπε να πάρω και εγώ το βήμα χτες, αλλά τσιγκουνεύτηκα λίγο τα 4€. Ο λόγος? Νόμιζα πως δεν θα είχε jap audio. Τώρα όμως είναι πολύ αργά να την βρω..
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#18 Hellraider

Hellraider

    Anime Elite

  • Members
  • 1,348 posts
  • LocationΑθήνα

Posted 25 August 2008 - 19:51

Χμμ, έπρεπε να πάρω και εγώ το βήμα χτες, αλλά τσιγκουνεύτηκα λίγο τα 4€. Ο λόγος? Νόμιζα πως δεν θα είχε jap audio. Τώρα όμως είναι πολύ αργά να την βρω..


Τετοια λαθη δεν τα κανουνε:chigau:
Μα και εσυ δεν κοιταζες λιγο εδω το thread....

Για να δουμε την κυριακη αυτη το βημα λετε να βαλει κανα spirited away?:kawaii:

#19 pointman-aka-thenewguy

pointman-aka-thenewguy

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 62 posts

Posted 25 August 2008 - 20:05

..............................

Edited by pointman-aka-thenewguy, 09 December 2008 - 03:11.


#20 N-TG

N-TG

    OBJECTION

  • Members
  • 185 posts

Posted 25 August 2008 - 22:32

Να πάρει το έχασα δεν την πήρα MPOYXOYXOY την ήθελα τόσο πολύ αυτή την ταινία γιατί δεν την έχω δει καθόλου και θα ήθελα πολύ να την δώ (βάλω και στην συλλογή με άνιμε DVD)
Posted Image

#21 Tea-chan

Tea-chan

    Don't Lose Your Way

  • Retired Staff
  • 2,491 posts

Posted 26 August 2008 - 13:05

Έτρεξα κατ'ευθείαν με το που ξημέρωσε Κυριακή! ( 8 το πρωί!!) Άλλο ένα του Miyazaki, παρέα με το Spirited Away! Ωραία πράγματα!

Posted Image


#22 N-TG

N-TG

    OBJECTION

  • Members
  • 185 posts

Posted 26 August 2008 - 23:00

Έτρεξα κατ'ευθείαν με το που ξημέρωσε Κυριακή! ( 8 το πρωί!!) Άλλο ένα του Miyazaki, παρέα με το Spirited Away! Ωραία πράγματα!


Τυχερή...

Μάλλον πρέπει να τα νοικιάσω να τα αντιγράψω αν θέλω να τα έχω στην συλλογή μου...Αλλά δεν είναι το ίδιο... (να πάρει)
Posted Image

#23 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 26 August 2008 - 23:24

το πουλάνε 10 ευρω στο μετρόπολις.

#24 N-TG

N-TG

    OBJECTION

  • Members
  • 185 posts

Posted 26 August 2008 - 23:29

Γίνεται και αυτό...
Posted Image

#25 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 30 August 2008 - 11:03

Αυτή την εβδομάδα το Βήμα δεν έχει anime!
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#26 hachix山P

hachix山P

    Uso datte ite o, Joe!

  • Members
  • 126 posts

Posted 30 August 2008 - 11:17

Καταααααααααραααααααααα!Καταραμενε Μαετζιμα!Δεν ειδα το thread νωριτερα!Κι εχω μια πολυ κακη συνηθεια να ΜΗ βλεπω τηλεοραση!>.<
Παει,το εχασα!:despair:
Θα μεινω με το αντεγραμμενο απο το dvdclub....(λεμε τωρα!^^)
Posted Image

#27 The_Sandman

The_Sandman

    Rain Dog

  • Members
  • 100 posts

Posted 30 August 2008 - 15:00

Περιμένουμε τώρα μπας και δώσει τίποτα την άλλη βδομάδα, αλλιώς ας κλειδωθεί το θέμα...

Κάτι άλλο τώρα. Θα σας ενδιέφερε ένα θέμα με το τι προσφορές (βιβλία/DVD/cd) έχουν οι εφημερίδες κάθε βδομάδα; Όποιος, βλέπει κάτι αξιόλογο και πιστεύει οτι ενδιαφέρει και τους υπόλοιπους να το postάρει!

Ακούω γνώμες...

Posted Image


#28 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 01 September 2008 - 09:06

pointless

#29 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 01 September 2008 - 17:13

εγω το βρισκω πολυ ενδιαφερον να γινει ενα θρεντ τετοιο αλλα κυριως για ανιμε ταινιες που βγαζουν οι εφημεριδες...τωρα για ολα τα υπολοιπα το καταλληλο μερος νομιζω ειναι: ψυχαγωγια και διασκεδαση στο community bar.

#30 gexion

gexion

    πάμε για σουβλάκια?

  • Members
  • 207 posts

Posted 05 September 2008 - 09:29

[fanatic supporter mode ON]ανεπίτρεπτο, τέτοια ταινία να την ξεπουλάνε τόσο απλά,σαν ένα απλό extra σε εφημερίδα:zetsubou:ατίμωση,δεν είναι ντοκιμαντερ man,αλλά masterpiece[/fanatic supporter mode OFF]

χαίρομαι για τους τυχερούληδες που το απέκτησαν,και κριμας τα 20 ευρουλάκια που έδωσα για να το αγοράσω απ'το video club V.V
Posted Image

Everyone has an A C E hidden,it's Hope