Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Anime Gr Beach Party Thessaloniki


  • This topic is locked This topic is locked
124 replies to this topic

#16 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 30 July 2008 - 14:51

2-10 εγώ και 3-10 οι θείοι νομίζω.

Posted Image


#17 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 30 July 2008 - 15:34

:hahaha: οι θειοι!:hahaha:
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#18 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 30 July 2008 - 16:47

χαχαχαχα.....ωραία....μπορείτε να μου κάνετε ένα ΠΜ τα MSN σας.....?
Ωραία να κανονίσουμε αν είναι μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα να βγούμε!!!

Tiger-stock-blog-header.jpg


#19 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 30 July 2008 - 17:01

χαχαχαχα.....ωραία....μπορείτε να μου κάνετε ένα ΠΜ τα MSN σας.....?
Ωραία να κανονίσουμε αν είναι μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα να βγούμε!!!


Anata baka?Το έχει στο profile μου:nosey:

Posted Image


#20 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 30 July 2008 - 17:06

ohhh...ok soz!! :P

Tiger-stock-blog-header.jpg


#21 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 30 July 2008 - 17:32

pf... last quincy ... what we are planing all these days??
why do you pretend that you dont know that their coming?

#22 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 30 July 2008 - 17:49

pf... last quincy ... what we are planing all these days??
why do you pretend that you dont know that their coming?

γιορ ινγκιζ σακς!!!
Είσαι και στον τουριστικό τομέα τρομάρα σου...:

edit: επί της ευκαιρίας να πω ότι κι εγώ θα σας επισκεφτώ κάποια μέρα από τις 7 μέχρι τις 15 Αυγούστου.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#23 Ptomahawk

Ptomahawk

    Σενιορ Ρεσερτσερ στα ΒeeTas

  • Members
  • 700 posts

Posted 30 July 2008 - 23:13

Εγώ πάλι για το beach party δεν ψήνομαι, αλλά με το που έρθουν οι Jiraiya και ΣΙΑ θα είμαι διαθέσιμος για καφέ-ταβέρνα-τσίπουρο κλπ.


BTW Fingolfin ίσως σε προλάβω στις 15.
Posted Image

#24 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 30 July 2008 - 23:23

Πάρα πολύ ωραία....θέλετε να κανονίσουμε πρώτα ένα Meeting για τσιπουρακι...ταβερνα...μπύρα η ότι αλλο θέλετε και μετα βλέπουμε για παραλία!!!?
Ψήνομαι!!!! :)
Oπότε ας δηλώσουν αυτοι που θα έρθουν και κανονίζουμε....

Tiger-stock-blog-header.jpg


#25 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 31 July 2008 - 00:23

Οσον αφορα το προτεινομενο Beach Party, εννοειται η ψηφιακη μου κι εγω δε θα μπορουσαμε να λειψουμε απο μια τετοια συναντηση! Οσο για τοποθεσια, και οι τρεις καλες ακουγονται, οποτε ψηφιζω Κατερινη μονο και μονο επειδη ειμαι διπλα.

Edited by Adventurer, 31 July 2008 - 00:33.

Posted Image

#26 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 31 July 2008 - 00:36

Άντε επιτελους ενα ποστ σου....και νομιζα οτι ειχες πεθανει ρε μαν....και οτι αφησες την φωτογραφικη σου σε μενα...αλλα απο οτι φαινεται ζεις ακομα...:erk:

xaxa...τεσπα...χαιρομαι που θα ρθεις και εσυ μαν....αντε να βλεπω κοσμο να ερχετε....οποιος/οποια θελουν μπορουν να ζητησουν το msn Μου να συνενοηθουμε πριν ή αφοτου φτάσουν....

Tiger-stock-blog-header.jpg


#27 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 31 July 2008 - 02:08

Φιλτατε οταν πεθανω δε θα την κληρονομησεις εσυ την ψηφιακη μου... εχω ηδη δωσει οδηγιες να τη θαψουν στο προσκεφαλι μου. Για να δεις ομως τι φιλος ειμαι, θα σου αφησω ολες τις ecchi photos που εχω βγαλει ;)

(Δεν μπορεις να φανταστεις τι μπελας ειναι να μπαινω με 56αρα σε αυτο το φορουμ με αυτο το ρημαδιασμενο το μοντεμ που κανει εναν αιωνα να συνδεθει σε αυτον τον απαρχαιωμενο υπολογιστη που σερνεται σαν σαλιγγαρι πανω σε μελασσα...)

Αντε παιδες, να βλεπουμε περισσοτερα ποστακια για να διοργανωθει η συναντηση οπως πρεπει :wooi2:
Posted Image

#28 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 31 July 2008 - 08:34

Και μετά παραπονιέσαι που "βιάζομαι" να φτιάξω πάλι το PC μου (2η μέρα σήμερα:uhh:). Για να μπαίνεις να ποστάρεις στα 24 από το σπίτι μου ρε βιάζομαι:bahhh: (ναι ναι αλήθεια:hahaha:!NOT!)! Πάντως για να μην κλαις θα σε αφήσω από αύριο, -το πρωί-, να ποστάρεις όσο θέλεις -αν- τον έχω έτοιμο σήμερα -κατά τύχη-.Κοίτα εσύ να ετοιμάσεις τις φώτος/βίντεο και βλέπουμε:wis:.Και με την ευκαιρία Άγγελε θυμάάάάσαι κάτι φωτογραφίες που ήταν να ανεβάσεις σε κάποιο "άλλο" θέμα :terror2:;


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#29 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 31 July 2008 - 10:59

Won't be able to be there. :nanteee:

Καλά να περάσετε, όμως. :wis:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#30 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 31 July 2008 - 11:07

Και μετά παραπονιέσαι που "βιάζομαι" να φτιάξω πάλι το PC μου (2η μέρα σήμερα:uhh:). Για να μπαίνεις να ποστάρεις στα 24 από το σπίτι μου ρε βιάζομαι:bahhh: (ναι ναι αλήθεια:hahaha:!NOT!)! Πάντως για να μην κλαις θα σε αφήσω από αύριο, -το πρωί-, να ποστάρεις όσο θέλεις -αν- τον έχω έτοιμο σήμερα -κατά τύχη-.Κοίτα εσύ να ετοιμάσεις τις φώτος/βίντεο και βλέπουμε:wis:.Και με την ευκαιρία Άγγελε θυμάάάάσαι κάτι φωτογραφίες που ήταν να ανεβάσεις σε κάποιο "άλλο" θέμα :terror2:;

Οοο ναι.....με παιρνει ακομα να τις ανεβασω...τις εχω ετοιμες απλα να ξερετε....θελετε να τις ανεβασω???
Kenny...κριμα ρε συ.....:(
Ευχαριστουμε....και εσυ να περασεις πολυ καλα οπου και να εισαι!!! :):congrats:

Tiger-stock-blog-header.jpg