Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Time to Party, Beach!


  • This topic is locked This topic is locked
252 replies to this topic

#31 louna22

louna22

    Anime Freak

  • Members
  • 334 posts

Posted 06 July 2008 - 15:42

Δεν το χάνω με τίποτα!!!!!Αν δεν προκύψει κάτι απρόοπτο θα είμαι εκεί 6 ακριβώς!:congrats:
Spoiler:

#32 Jimakos

Jimakos

    Starting... The Game!

  • Members
  • 60 posts

Posted 06 July 2008 - 16:16

Άντε επιτέλους να μαζευόμαστε!!! ;)

#33 Maya-chan

Maya-chan

    Anime Master

  • Moderators
  • 1,667 posts

Posted 06 July 2008 - 17:24

Κρίμα που δε μπορώ να έρθω κι εγώ. Πάντως καλά να περάσετε. Μη διαλύσετε την παραλία μόνο. :hahaha:

15fkk04.jpg


#34 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 06 July 2008 - 21:49

θα ειμαι εκτός για μινι-διακοπές... :(

καλά να περάσετε :

#35 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 06 July 2008 - 23:03

Λιπών θα έρθω!!!! Επιτελούς ακόμα να πάω παράλια!!! Θα διακιντινεβσω να φερω την φοτογραφικη μιχανη μου Nikon D40x (για οσους ξερουν απο φοτογραφια) και ας κιντινεβη απο τον αμο και την ηγρασια!!!! Επισεις θα φερω ταβλη να παιξουμε και λιγο ^_^ ... Χμμμ μια βδομαδα φτου δεν προλαβενω να γηνω φετες :hihi2:! Παιδια πως θα αναγνοριζομαστε ομος? Αμα πλακοσουμε 30-50 ατομα(λεμε τωρα)!!!
Posted Image

#36 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 06 July 2008 - 23:24

! Παιδια πως θα αναγνοριζομαστε ομος? Αμα πλακοσουμε 30-50 ατομα(λεμε τωρα)!!!

Μόνος σου απάντησες...θα δεις 30-50 ατόμα μαζεμένα στο ίδιο μέρος να μιλάνε μεταξύ τους!
Άλλωστε γνωρίζεις αρκετούς από τις προβολές που έχεις έρθει, οπότε δεν θα χαθούμε!
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#37 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 07 July 2008 - 01:12

I will be there :) αν και για μπάνιο δεν παίζει :P:P:P
Posted Image

#38 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 07 July 2008 - 08:50

OMG Otakus στη θάλασσα... πετυχημένο το ανέκδοτο... llol θα πρέπει να το δω αυτό... η επίθεση τον χλομών κορμιών και τις ασπρίλας.. rofl
πω πω μου φτιάξατε την μέρα.

#39 Konata

Konata

    mukyu~

  • Members
  • 311 posts

Posted 07 July 2008 - 09:01

OMG Otakus στη θάλασσα... πετυχημένο το ανέκδοτο... llol θα πρέπει να το δω αυτό... η επίθεση τον χλομών κορμιών και τις ασπρίλας.. rofl
πω πω μου φτιάξατε την μέρα.


Κακίες, κακίες, κακίες. :nosey: Θα σας ενημερώσω Κυρία μου πως αρκετοί από εμάς έχουν ήδη μαυρίσει. Ή έστω κοκκινήσει... :emptyonexg1:

Ψήσου και πέρνα και 'συ! :try::bath: (αφού έχεις ήδη ψηθεί δεν θα'ναι και πολύ δύσκολο :hahaha:)
Posted Image

#40 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 07 July 2008 - 09:02

με το μπαρδόν μανδάμ... θα μας κάνετε τη χάρη να περάσετε μία βόλτα;

ή μόνο η Χαλκιδική έχει θάλασσα;

#41 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 07 July 2008 - 09:13

βασικά έχω άδεια και θα είμαι στην πάργα διακοπές, αν το είχατε ποστάρει λίγο νωρίτερα ίσως και να ερχόμουν φορώντας μπούργκα γιατί δεν πρόκειται να εμφανίσω το υπέρτατο κορμί μου μπροστά σας.
και Konata μη μου κουνιέσαι μετράω περισσότερα μπάνια από εσένα.

και για να μη ξεχνιόμαστε... σαν την χαλκιδική δεν έχει.

#42 attsifte D

attsifte D

    Anime Freak

  • Members
  • 271 posts

Posted 07 July 2008 - 09:54

βασικά έχω άδεια και θα είμαι στην πάργα διακοπές, αν το είχατε ποστάρει λίγο νωρίτερα ίσως και να ερχόμουν φορώντας μπούργκα γιατί δεν πρόκειται να εμφανίσω το υπέρτατο κορμί μου μπροστά σας.
και Konata μη μου κουνιέσαι μετράω περισσότερα μπάνια από εσένα.

και για να μη ξεχνιόμαστε... σαν την χαλκιδική δεν έχει.


Πφφφφ.... σνόμπ-αλκιδική :S

Χάιρομαι που κανένας δέν σχολίασε το

Time to Party, Beach!

Spoiler:


Ελπιζω εμείς που θα έρθουμε χωρίς psp, ds κτλ να μην είμαστε λίγοι :congrats:
Spoiler:

"The more you know yourself the less things upset you"

#43 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 07 July 2008 - 10:07

OMG Otakus στη θάλασσα... πετυχημένο το ανέκδοτο... llol θα πρέπει να το δω αυτό... η επίθεση τον χλομών κορμιών και τις ασπρίλας.. rofl
πω πω μου φτιάξατε την μέρα.


Ε όχι και χλομά κορμιά!!:hahaha:
Εμένα λίγο να με δει ο ήλιος γίνομαι σαν τον Ταμτάκο!

Cd player θα φέρει κανένας σας? Λέω να φέρω το δικό μου, αλλά δεν έχω ηχεία και δεν ξέρω τι μουσική να φέρω.
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#44 Kon_Okami

Kon_Okami

    TYPE-MOON fanboy \(^_^)/

  • Members
  • 562 posts

Posted 07 July 2008 - 10:12

Ε όχι και χλομά κορμιά!!:hahaha:
Εμένα λίγο να με δει ο ήλιος γίνομαι σαν τον Ταμτάκο!

Cd player θα φέρει κανένας σας? Λέω να φέρω το δικό μου, αλλά δεν έχω ηχεία και δεν ξέρω τι μουσική να φέρω.


Εσύ το έχεις εκ του φυσικού σου ρε Matu....

Βασικά για τα ηχεία που λες δε χρειάζεται να έχουμε μπρίζα για να μπορέσουν να λειτουργήσουν???
Όσο για μουσική φέρε εσύ ότι θες και θα φέρουμε λογικά και οι υπόλοιποι τίποτα CDάκια. Εγώ τουλάχιστον αρχίζω να γράφω anime themes(ναι ναι έχω κόλλημα) από τώρα

Edited by Kon_Okami, 07 July 2008 - 10:19.

Posted Image


#45 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 07 July 2008 - 10:43

Εσύ το έχεις εκ του φυσικού σου ρε Matu....


:hahaha: Έτσι είμαστε οι περισσότεροι από τα Τρίκαλα! Λίγο να μας δει ο ήλιος έχουμε γίνει μαύροι σαν το σκοτάδι!

Βασικά για τα ηχεία που λες δε χρειάζεται να έχουμε μπρίζα για να μπορέσουν να λειτουργήσουν???
Όσο για μουσική φέρε εσύ ότι θες και θα φέρουμε λογικά και οι υπόλοιποι τίποτα CDάκια. Εγώ τουλάχιστον αρχίζω να γράφω anime themes(ναι ναι έχω κόλλημα) από τώρα


Έχεις δίκιο για τα ηχεία... Το θέμα είναι πως έχω κάτι ηχειάκια, αλλά είναι της κακιάς ώρας.
Η μουσική που ακούω εγώ, δεν ξέρω αν θα πήγαινε σε beach party (metal ..) .
Για να μην παιδεύεσαι, μην γράφεις τα themes σε audio cd. Το player που έχω παίζει cd με mp3.
Τι στο yaoi συμβαίνει?