Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Time to Party, Beach!


  • This topic is locked This topic is locked
252 replies to this topic

#16 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 05 July 2008 - 21:36

Πόσο νωρίτερα να το πούμε;
Το θέμα συζητιέται εδώ και ένα μήνα και το poll δημιουργήθηκε από τις 22 Ιουνίου...
http://www.anime.gr/forums/off-topic/4910-%CC%E5%E3%DC%EB%E7-%F3%F5%ED%DC%ED%F4%E7%F3%E7-%A2%ED%E9%EC%E5-%F3%F4%E7%ED-%C1%E8%DE%ED%E1-%C9%EF%FD%ED%E9%EF%F2-%DE-%C9%EF%F5%EB%E9%EF%F2-2008-a.html
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#17 Tea-chan

Tea-chan

    Don't Lose Your Way

  • Retired Staff
  • 2,491 posts

Posted 05 July 2008 - 21:55

Καλά να περάσετε, να το φχαριστηθείτε και προπαντός φωτογραφίες για μας τους υπόλοιπους, ε! :)











Μετάφραση του αποπάνω: Ου να μου χαθείτε, που θα μου πάτε και παραλία!! Να αρπάξετε εγκαύματα, να σας κατουρίσουν τα μπασμένα, να σας τσιμπήσουν οι τσούχτρες!!!:burningbe3: Μας αφήνετε εμάς τους βόρειους που δεν μπορούν να έρθουν στην κάψα! ΟΥΣΤ!!

Edited by Teachan, 05 July 2008 - 22:26.

Posted Image


#18 sas

sas

    ++Otaku-chan++

  • Members
  • 398 posts

Posted 05 July 2008 - 22:13

Καλά να περάσετε, να το φχαριστηθείτε και προπαντός φωτογραφίες για μας τους υπόλοιπους, ε! :)











Μετάφραση του αποπάνω: Ου να μου χαθείτε, που θα μου και πάτε παραλία!! Να αρπάξετε εγκαύματα, να σας κατουρίσουν τα μπασμένα, να σας τσιμπήσουν οι τσούχτρες!!!:burningbe3: Μας αφήνετε εμάς τους βόρειους που δεν μπορούν να έρθουν στην κάψα! ΟΥΣΤ!!

lol!!!!

Καλά να περάσετε mina-sama!!!!:wooi2::burningbe3::nanana:

Posted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Click the hatchlings and save them!!!




#19 mihalakis21

mihalakis21

    Natsu Dragonil

  • Members
  • 280 posts

Posted 05 July 2008 - 22:48

κριμα. τη δευτερα φευγω διακοπες οποτε δυστηχως δεν θα μπορεσω να ερθω.

καλα να περασετε οι υπολοιποι :)
Posted Image

#20 QueenofHearts

QueenofHearts

    Royalty

  • Members
  • 577 posts

Posted 05 July 2008 - 23:09

Να πω τώρα πως σκάω απ΄τη ζήλεια μου ή να περιμένω να ακούσετε το "μπαμ"?

#21 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 05 July 2008 - 23:55

Και εγώ να προσθέσω για όσους έχουν ντι ες να φέρουν το mario kart και το tetris ds!
Να φέρω και κάνα καρπούζι? :hahaha:


Το Mario kart δε το έχω κατεβάσει καθόλου αλλά το tetris ds θα το φέρω.Επίσης αν έχετε φέρτε το Bleach 2nd : Kokui Hirameku Requiem και το Yu Gi Oh World Championship 2008(βέβαια αυτό το κατέβασα εχτές οπότε δε νομίζω να προλάβω να πάρω καλές κάρτες)

Posted Image


#22 Kon_Okami

Kon_Okami

    TYPE-MOON fanboy \(^_^)/

  • Members
  • 562 posts

Posted 06 July 2008 - 03:22

Καλά να περάσετε, να το φχαριστηθείτε και προπαντός φωτογραφίες για μας τους υπόλοιπους, ε! :)


Μην ανυσηχείς. Υπόσχομαι ότι θα πάρω φψωτογραφική και θα σπάσω τα νεύρα ΌΟΟΟΟΟΟΛΟΥ του κόσμου!!!

Posted Image


#23 Konata

Konata

    mukyu~

  • Members
  • 311 posts

Posted 06 July 2008 - 08:32

Μην ανυσηχείς. Υπόσχομαι ότι θα πάρω φψωτογραφική και θα σπάσω τα νεύρα ΌΟΟΟΟΟΟΛΟΥ του κόσμου!!!


OMG! O Kon με φωτογραφική μηχανή ! ! ! :OMG3::OMG3::OMG3:

BTW, αν και είναι κουτό το αναφέρω: Αν είναι να φέρετε μηχανές (PSP, DS, κτλ) φορτίστε τις πρώτα! :thatsit:
Posted Image

#24 Darkchilde

Darkchilde

    Jedi Master

  • Members
  • 915 posts

Posted 06 July 2008 - 09:11

Καλά να περάσετε... Δυστυχώς είμαι καλεσμένη σε γάμο και δεν θα μπορέσω...

#25 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 06 July 2008 - 09:27

οι βορειοι να μην ανυσηχουν αφου και εμεις βρισκομαστε στη φαση σχεδιασμου ενος anime beach party που θα οργανωθει κυριως απο τα παιδια του animeplanet.

Τα αρχικα σχεδια μιλανε για μετα τον 15αυγουστο, χαλκιδικη, και μαλιστα μαλλον θα ναυλωθει πουλμαν για να μας παει. Λογικα θα κλεισουμε καποιο beach bar του πρωτου ποδιου, θα παιζουν jpop-jrock μουσικη φυσικα, και θα κοιταξουν να κλεισουν πουλμαν με TV και DVD ετσι ωστε να προβαλουμε κανα ανιμε στην διαδρομη.

Λογικα θα υπαρξουν ναυλα, αλλα πιστευω οτι τα παιδια θα κλεισουν καλη τιμη. Αν ολα πανε καλα, σε κανα μηνα θα πεσει ανακοινωση, απλα λαβετε το απο τωρα υποψην και ριξτε και καμμια προταση αν θελετε.

Οσο για την Αθηνα, να περασετε καλα. Πριν κανα μηνα που ημουνα Αθηνα πρεπει να περασα απο αυτο το σημειο στο Παλαιο Φαληρο.

:wooi2:
Posted Image

#26 psofia

psofia

    Retired troll

  • Members
  • 395 posts

Posted 06 July 2008 - 10:37

Άμα φέρει ο Kon φωτογραφική, τότε θα φέρω και εγώ, καμάρια μου! :hahaha:

Επίσης, αυτό το να φροντίσουμε να αφήσουμε την παραλία όπως τη βρήκαμε είναι πολύ σχετικό, μπορώ να πω... *rolls eyes* :wis:

#27 Konata

Konata

    mukyu~

  • Members
  • 311 posts

Posted 06 July 2008 - 12:16

Άμα φέρει ο Kon φωτογραφική, τότε θα φέρω και εγώ, καμάρια μου! :hahaha:

Επίσης, αυτό το να φροντίσουμε να αφήσουμε την παραλία όπως τη βρήκαμε είναι πολύ σχετικό, μπορώ να πω... *rolls eyes* :wis:


Μπρούμε να προσπαθήσουμε, να προσέχουμε και να μαζέψουμε λίγο μετά τα χοντρά. Δεν είναι και τόσο απίθανο πια...νομίζω... :emptyonexg1:
Posted Image

#28 HarrymanGR

HarrymanGR

    Starting...

  • Members
  • 14 posts

Posted 06 July 2008 - 13:11

Sorry για την ερώτηξη κιόλας ρε παιδιά, αλλά συνήθως πόσα άτομα (και μη) παρευρίσκονται σε τέτοιου είδους εκδηλώσεις?:nosey:

Edited by HarrymanGR, 06 July 2008 - 13:20.

Spoiler:

Posted Image

#29 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 06 July 2008 - 13:28

Το Mario kart δε το έχω κατεβάσει καθόλου αλλά το tetris ds θα το φέρω.

Κάνε γερή προπόνηση στο tetris γιατί είμαι πολύ καλός! Το επίπεδο μου είναι σχεδόν ίδιο με τους επαγγελματίες παίκτες!

Μην ανυσηχείς. Υπόσχομαι ότι θα πάρω φψωτογραφική και θα σπάσω τα νεύρα ΌΟΟΟΟΟΟΛΟΥ του κόσμου!!!


Θα πάρω και εγώ την δική μου, να βάζω φωτογραφίες εσένα που θα βγάζεις φωτογραφίες τους άλλους!!! :nanana:

OMG! O Kon με φωτογραφική μηχανή ! ! ! :OMG3::OMG3::OMG3:

BTW, αν και είναι κουτό το αναφέρω: Αν είναι να φέρετε μηχανές (PSP, DS, κτλ) φορτίστε τις πρώτα! :thatsit:

Χμμ νομίζω πως σε εμένα απευθυνόταν αυτό...
Έχω την τάση να ξεχνώ να φορτίσω την μηχανή (ds, φωτογραφική) και όταν τα χρειάζομαι να μην μπορώ να τα χρησιμοποιήσω..
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#30 gpanos

gpanos

    Eye Expert

  • Members
  • 74 posts

Posted 06 July 2008 - 14:05

οι βορειοι να μην ανυσηχουν αφου και εμεις βρισκομαστε στη φαση σχεδιασμου ενος anime beach party που θα οργανωθει κυριως απο τα παιδια του animeplanet.

Τα αρχικα σχεδια μιλανε για μετα τον 15αυγουστο, χαλκιδικη, και μαλιστα μαλλον θα ναυλωθει πουλμαν για να μας παει. Λογικα θα κλεισουμε καποιο beach bar του πρωτου ποδιου, θα παιζουν jpop-jrock μουσικη φυσικα, και θα κοιταξουν να κλεισουν πουλμαν με TV και DVD ετσι ωστε να προβαλουμε κανα ανιμε στην διαδρομη.

Λογικα θα υπαρξουν ναυλα, αλλα πιστευω οτι τα παιδια θα κλεισουν καλη τιμη. Αν ολα πανε καλα, σε κανα μηνα θα πεσει ανακοινωση, απλα λαβετε το απο τωρα υποψην και ριξτε και καμμια προταση αν θελετε.

Οσο για την Αθηνα, να περασετε καλα. Πριν κανα μηνα που ημουνα Αθηνα πρεπει να περασα απο αυτο το σημειο στο Παλαιο Φαληρο.

:wooi2:





Μα η ουσία φίλε μου δεν είναι να μην ανησυχούν οι Βόρειοι και οι Νότιοι. Η ουσία είναι να περνάμε καλά και θα ήταν πολύ όμορφο να πάμε κι εμείς κάτω όπως και να έρθουν τα παιδιά από Αθήνα (και των νοτιότερων περιοχών) σε εμάς.
Πραγματικά ήθελα να έρθω στο Beach Party της Αθήνας, αλλά οι υποχρεώσεις δεν μου το επιτρέπουν.
Να περάσετε καλά, κάντε μια βουτιά και για εμάς, και φυσικά περιμένουμε φωτογραφίες και video ώστε να πάρουμε μια γεύση.