Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * - - 2 votes

Bleach latest episode discussion [επιτρέπονται spoilers ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΙΜΕ]


  • Please log in to reply
2204 replies to this topic

#2161 KamenoC

KamenoC

    Σοου Φακινγκ Μποουρντ

  • Members
  • 140 posts

Posted 23 April 2012 - 19:34

Παιδιά επειδή έχω μείνει λίγο πίσω στο 310 επεισόδιο συγκεκριμένα και δεν ξέρω τι παίζει μπορείτε να με ενημερώσετε λίγο τι γίνεται με το anime. Ξέρω ότι το διέκοψαν αντί να βάλουν fillers αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με τα επεισόδια που έχουν ήδη προβληθεί. Ποια είναι τα fillers, από που ξεκινάει το fullbring arc και αν έχει ολοκληρωθεί οπότε να κάτσω να το δω.

#2162 Akihito

Akihito

    Anime Fan

  • Members
  • 169 posts

Posted 23 April 2012 - 20:13

Παιδιά επειδή έχω μείνει λίγο πίσω στο 310 επεισόδιο συγκεκριμένα και δεν ξέρω τι παίζει μπορείτε να με ενημερώσετε λίγο τι γίνεται με το anime. Ξέρω ότι το διέκοψαν αντί να βάλουν fillers αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με τα επεισόδια που έχουν ήδη προβληθεί. Ποια είναι τα fillers, από που ξεκινάει το fullbring arc και αν έχει ολοκληρωθεί οπότε να κάτσω να το δω.

311-341(το 341 filler μεν, αλλά αξίζει. Έχει και 2 λεπτά canon στο τέλος)-Fillers
342-366-Fullbring arc
Τέλος

#2163 atB

atB

    ♥ I Love Chaos ♥

  • Members
  • 83 posts

Posted 29 April 2012 - 15:44

Κριμα και παλι Κριμα.... :bahhh:


Posted Image


Fascea My Manga!


#2164 Scarecrow

Scarecrow

    Starting...

  • Members
  • 21 posts
  • LocationItaly

Posted 06 May 2012 - 15:52

Επειδη δεν εχω καταλαβει καλα, αυτα τα τελευταια επεισοδια αναφερονταν στο προτελευταιο arc του manga και το αρκ του μανγκα που βγαινει τωρα ειναι το τελευταιο. Am I right


Κι εγω αυτο καταλαβα. Καποιος που γνωριζει ας μας λυσει την απορια pleaseee!

I read a book about the dangers of alcohol, i was so terrified i immediately stopped reading!
 


#2165 Spaceman

Spaceman

    Commander from Hell

  • Members
  • 338 posts
  • LocationPeiraias

Posted 12 May 2012 - 13:10

Το anime σταμάτησε στο προτελευταίο arc ενώ το manga έχει μπει στο τελευταίο arc και φορτσάρει απίστευτα

#2166 kalidor

kalidor

    Anime Amateur

  • Members
  • 150 posts

Posted 05 June 2012 - 22:12

ΞΕΝΕΡΩΣΑ...που τελειωσε το anime ετσι...
Posted Image

#2167 giota83

giota83

    AnimeMangaOtaku

  • Members
  • 405 posts
  • LocationKomotini

Posted 19 June 2012 - 12:19

Και εμενα δεν μου αρεσε που τελειωσε ετσι εστω και μεχρι να συνεχιστει μετα απο ενα δυο μηνες .Θα προτιμουσα και εγω το τελος του Αιζεν ηταν με μεγαλη διαφορη καλυτερο τελος. :burningbe3: Τωρα θα πρεπει να περιμενουμε τι θα γινει και ποτε θα βγαλουν ανακοινωση ξανα! Αχχχ το βαρεθηκα αυτο...... :iyaaa:
p.s. και κατι off topic . ποτε αλλαξε το site και δενν το πηρα χαμπαρι μα καλα τοσο καιρο εχω να μπω, το προηγουμενο στυλ μου αρεσε πιο πολυ :scared:

Edited by giota83, 19 June 2012 - 12:20.


#2168 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 19 June 2012 - 12:35

Κανα νεο για το Bleach εχουμε ακουσει η οχι ακομα? (ποσο ακομα να περιμενω χωρις Bleach?)

mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#2169 valadorn

valadorn

    Fantasiac

  • Members
  • 378 posts

Posted 17 March 2013 - 00:57

Posted Image

το βλεπω και η καρδια μου κλαιει....
Posted Image
"Life is spherical, investigate the other side..."

#2170 Stam

Stam

    Tsuki no Me

  • Members
  • 496 posts
  • LocationΞάνθη, Θεσσαλονίκη

Posted 17 March 2013 - 20:34


Άντε μην αρχίσω να μιλάω για τα fillers του Naruto τώρα... :P

Edited by Stam, 17 March 2013 - 20:34.


#2171 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 21 March 2013 - 22:41

Ρε παιδες εβγαλε ανακοινωση ο Kubo :Posted Image
Εχε γουστο να σκασει κανα Bleach αυριο στην TV-Tokio να παθουμε shock!!!

Edited by Itachi Akatsuki, 21 March 2013 - 22:41.

mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#2172 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 22 March 2013 - 01:29

Μακάρι αλλά μάλλον για τρολλιά το βλέπω γτ δεν βρίσκω τίποτα πουθενά από κανά official source...

                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#2173 olesos

olesos

    Anime/Manga Veteran

  • Members
  • 525 posts

Posted 22 March 2013 - 04:43

Troll Kubo is troll....

MbcN7u5.png
 


#2174 Scorpion

Scorpion

    Anime Professional

  • Members
  • 629 posts

Posted 10 June 2013 - 13:57

Το 317 δεν μου φαινοταν για φιλερ παντως τεσπα λεω να μην κανω σκιπς μεχρι το 366

#2175 Black Kaiser

Black Kaiser

    You are part of my plan

  • Members
  • 1,289 posts

Posted 18 March 2020 - 19:50

Μέσα στην μαυρίλα της εποχής μας, να κάτι να λευκάνει τις μέρες μας:

 

Bleach anime is back, apparently.

 

kg7ksnavcen41.jpg

 

 

 

Content 1: TYBW Arc anime adaption confirmed, no TBA.
(small print: "Long-awaited TYBW arc finally coming to anime" those kind of hype/promo message)

Content 2: 2021 Bleach Art Exhibition, format (real physical exhibition or artbook or other) unknown.
(small print: along the lines of "Can't get enough of JET (the artbook)?" + more never-before-seen artwork)

Content 3: BTW manga serialisation in Weekly Shounen Jump + anime adaptation confirmed.

Πηγή: reddit

 

Το 2021 το τελευταίο arc του Bleach (Thousand-Year Blood War) στις οθόνες μας λοιπόν. Επίσης, θα υπάρχει και short term manga serialization του Burn the Witch (one shot του Kubo και kinda-spinoff του Bleach πρόπερσι) και anime αυτού.