Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 4 votes

Bleach latest chapter discussion [επιτρέπονται spoilers]


  • Please log in to reply
6162 replies to this topic

#16 super sayian

super sayian

    Anime Fan

  • Members
  • 183 posts

Posted 27 June 2008 - 07:55

οκ ενταξει γουσταρα ατελειωτα με το νεο τσαπτερ!δε σας λεω να μη το χαλασω απλα διαβαστε το
(γιατι δε μπορω να εχω ολα τα τσαπτερ να μαθω τι θα γινει???)

#17 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 27 June 2008 - 08:25

:congrats:ε ρε τι εχει να γινει... πολυ ξυλο, παρα πολυ:burningbe3:

μονο κατι που εγραφε στο τελος δνε καταλαβα: mext issue on hiatus, so the author can work on more chapters...

τι σημαινει αυτο?

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#18 Eze

Eze

    Anime Freak

  • Members
  • 495 posts

Posted 27 June 2008 - 08:49

to 316 απλα δεν υπηρχε..παιζει η προοδος που εκανε να ειναι μονο 4 λεπτα στο ανιμε.
Signature Removed

#19 JiMi-ClouD-

JiMi-ClouD-

    Mendoxe...

  • Members
  • 300 posts

Posted 27 June 2008 - 09:53

:congrats:ε ρε τι εχει να γινει... πολυ ξυλο, παρα πολυ:burningbe3:

μονο κατι που εγραφε στο τελος δνε καταλαβα: mext issue on hiatus, so the author can work on more chapters...

τι σημαινει αυτο?


no bleach next week...:uhh:
κατα τα αλλα καλο ηταν σαν εισαγωγη,οπως ειπε καποιος αλλος στο ανιμε αυτο εδω το πολυ να πιασει 4 αντε το μεγιστο 5 λεπτα
Posted ImagePosted ImagePosted Image

#20 super sayian

super sayian

    Anime Fan

  • Members
  • 183 posts

Posted 27 June 2008 - 14:08

old sama δε χαμπαριαζει καστανο θα τα κανει ολα καρβουννο!

#21 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 27 June 2008 - 14:12

Πο ποοο νευρααα....και εγω που νομιζα οτι ο δικος μου γερος γινετε τρομακτικος οταν νευριαζι! Επιτελους γιρισαμε στην δρασι και θα δουμε μαχι! Αλλα απορο ποσο δινατι θα ειναι οι 3 και με τι σιρα ειναι ακρβος αραγε? Ποσο δινατος μπορι να ειναι ο 1?

Spoiler:

Posted Image

#22 neo^

neo^

    Anime Freak

  • Members
  • 424 posts

Posted 27 June 2008 - 15:17

Πολυ ωραιο chapter.Εχουμε να δουμε μαχες που θα μας τρεχουν τα σαλια.....
Posted Image

#23 JiMi-ClouD-

JiMi-ClouD-

    Mendoxe...

  • Members
  • 300 posts

Posted 27 June 2008 - 16:12

ναι παιζει να βγουνε και οι μπαμπαδες αφου ο ουραχαρα ειχε πει του ισιν οτι η σοουλ σοσαιτι θα τους χρειαστει και κατι τετοια.πιστευω οτι ο πρωτος εσπαντα ειναι ο γερος.
ο αιζεν πολυ ευκολα το εχει οτι θα κερδισει αρα πρεπει οι τρεις πρωτοι εσπαντα να ειναι vasto lorde κατα την γνωμη μου.ο αντρας φαινεται πολυ μορφη(οχι ο γερος,ο αλλος)
Posted ImagePosted ImagePosted Image

#24 jeffhardy

jeffhardy

    Imagi-Knight

  • Members
  • 1,117 posts

Posted 27 June 2008 - 18:14

Θα φαει καλα ο καημενος ο hitsugaya που μου θελει και top espada να ριξει :D

πιθανοτατα match ups

halibel vs soi fon
stark vs hitsugaya
Komamura vs tosen
Kyoraku-Ukitake vs espada old man

#25 Ferian

Ferian

    Nique Le Systeme

  • Members
  • 183 posts

Posted 27 June 2008 - 18:33

βσκ komamura vs Tousen ηταν standard απο τοτε π ο tousen εφυγε απο soul society τωρα ο hitsu δεν εχει ελπιδα με τον αγαπημενο μ Stark κ με τον παππου πιστευω θα παλεψει ο δικος μας παππους.. παντος ο hitsu θα παιξει με stark αλλα θα εχει καποιον για help κ best match κατα τη γνωμη μ Ichigo VS Ulquiorra

#26 Anyparktos

Anyparktos

    Πρώην Me Loves Neliel

  • Members
  • 694 posts

Posted 27 June 2008 - 22:45

O Grimmjow ειναι αναισθητος μετα απο το χτυπημα του Noitorra
δν εχει διξει αν πεθανε η οχι...λογικα αμα δν ειναι νεκρος θα τον κανει Heal h Orihime και θα γινει κατι σαν τον "Βετζετα" πρωιν κακος αλλα με μελον καλου:nosey:

LOL!Τhe "vegeta" scenario!!Νόμιζα ότι μόνο εγώ και ο omorfantras το είχαμε σκεφτεί αυτό!!Κι εγώ το πιστεύω αυτό!!

υποψιαζομαι τον πατερα του να ειναι μελος της royal(zero)squad

Άλλο ένα σενάριο που βρίσκω ιδιαιτέρως πιθανό!!

Όσο για το σημερινό,ήταν απλά επικό!4 λεπτα ή όχι έκανε το καλύτερο δυνατό ζέσταμα για το μπου**λο που πρόκειται να έρθει...Όσο για τους μπαμπάδες,Urahara,Yoruichi&vizards πιστεύω ότι ο Κubo έχει το keen sense να τους βάλει να εμφανίζονται ελαφρώς αργότερα για να δούμε κανα amtch της προκοπής ενώ παράλληλα να διατηρείται το suspence...Σίγουρα πολύ θα μείνουν ετοιμοθάνατοι μετά από αυτή τη μάχη και καιρός είναι η σειρά να αποκτήσει τη δραματικότητα που τις αξίζει με το θάνατο κανενός από τους χαρακτήρες...Ξέρω ότι πολύ θα στεναχωρηθούν σ'αυτή τη σκέψη αλλά πέρα από κλισε το χετε παρατηρήσει ότι ο γενικότερος συναισθηματισμός ανεβαίονει όταν συμβαίνει κάτι τέτοιο...Και στην τελική είναι και ένας λόγος που γουστάρουμε περιπετειώση άνιμε αντί για ανεγκέφαλες "never say die" αντίστοιχες generic american cartoon σειρές...


Posted Image

#27 super sayian

super sayian

    Anime Fan

  • Members
  • 183 posts

Posted 28 June 2008 - 08:55

σεναριακα παντως αντε να νικησουν κανα 2 οι 13 squads ,πρεπει να χασουν παταγωδως για να ερθουν οι vizards εκτος (που σιγουρα)θα κραταει κ αλλους ασσους στο μανικι ο αιζεν
αν τα παρουμε κ λογικα ο αιζεν μαζι με τουσεν και τζιν πρεπει να εχουν εκτοξευθει οι δυναμεις του ,αφου προσπαθουν και ολοι να τον παλεψουν μαζι

#28 Eze

Eze

    Anime Freak

  • Members
  • 495 posts

Posted 28 June 2008 - 11:16

Κατα τη γνωμη μου μονο 3 απο τους εσπαντα ηταν βαστο λορντε στην προηγουμενη μορφη τους

Uruqiorra
Stark
Hariberu
Signature Removed

#29 neo^

neo^

    Anime Freak

  • Members
  • 424 posts

Posted 28 June 2008 - 11:29

Κατα τη γνωμη μου μονο 3 απο τους εσπαντα ηταν βαστο λορντε στην προηγουμενη μορφη τους........



Μπορεις να μου θυμυσεις τι μορφη ειναι αυτο?Ευχαριστω.
Posted Image

#30 the_end

the_end

    Μ.Ο.Ν.Κ.

  • Members
  • 56 posts

Posted 28 June 2008 - 13:30

Κατα τη γνωμη μου μονο 3 απο τους εσπαντα ηταν βαστο λορντε στην προηγουμενη μορφη τους

Uruqiorra
Stark
Hariberu


λογικά και ο παππούς espada πρέπει να'ναι vasto lorde.

Μπορεις να μου θυμυσεις τι μορφη ειναι αυτο?Ευχαριστω.


Hollow (Bleach) - Wikipedia, the free encyclopedia



πάντως το bleach είναι σε τρομερό σημείο, το flashback ήταν πολύ καλό και οι μάχες που ακολουθούν αναμένονται επικές. hail bleach :D
Posted Image