Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japan&Anime Party 30/06/08 - Θεσσαλονίκη


  • Please log in to reply
163 replies to this topic

#151 MogDevil

MogDevil

    Retro AnimeFan

  • Members
  • 63 posts

Posted 05 July 2008 - 20:48

πεδια μηπος κανης απο εσας ξερη πιος εινε ο τηπος στην φωτο #3 στο κεντρο της φωτος ;;; με ενα μαυρο κυκλο να καληπτη το προσοπο....... :nosey::nosey::nosey:

#152 Fullmetal Tsarlatanos

Fullmetal Tsarlatanos

    Starting...

  • Members
  • 10 posts

Posted 05 July 2008 - 21:54

Σίγουρα κάποιος που δεν θα ήθελε να βγει στα φώτα της δημοσιότητας...πλάκα κάνω:bleh:

Ασε ρε συ....ασε....εφαγε boot failure....στα καλα καθουμενα και τωρα δεν ανοιγει καν...μεγαλη ιστορία....και ηθελα να τις ανεβασω να τις δειτε...ειναι παρα πολυ καλες...και μερικες προλαβα και τις εκανα στο Photoshop...:(

Κρίμα πάντος:(...δεν πειράζει.Ευτυχώς έχουμε δείγματα:)
Posted Image

#153 gpanos

gpanos

    Eye Expert

  • Members
  • 74 posts

Posted 06 July 2008 - 13:14

@Melkor Η αλήθεια είναι ότι δεν παρακολουθώ πολύ τακτικά το παρόν νήμα και δεν κατάλαβα ακριβώς ποιο είναι το πρόβλημα του LastQuincy. :P

#154 nasia27

nasia27

    Anime Freak

  • Members
  • 273 posts

Posted 06 July 2008 - 13:52

λοιπον λοιπον λοιπον! να πω και εγω τη γνωμη μου! οχι πως μου τη ζητησατε αλλα τεσπα! τωρα γυρισα απο το χωριο μου το τονιζω αυτο για μερικους μερικους και γιαυτο τωρα θα γαψω! λοιπον το παρτυ ηταν ολα τα λεφτα και οι φωτο πραγματικα εσκισαν! και lastquincy τσακισου να φτιαξεις το pc! ελεος δλδ!

#155 -Aoshi-

-Aoshi-

    Lock Machine

  • Members
  • 121 posts

Posted 06 July 2008 - 14:47

Και για τις photos μου δεν ειπες τιποτα ε? καλα καλα... :(
Posted Image
The answer lies in a place with a view.

#156 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 07 July 2008 - 09:49

Άγγελε δεν προσεύχομαι να φτιάξεις τον Η/Υ σου γιατί είμαι τόσο γκαντέμης που μπορεί να σου χαλάσει παντελώς:Blissfull:.Κατά τα άλλα άντε να τις δούμε κάποτε και να κάνουμε και κανένα poll για το βραβείο του "(Cos) Playphotographer Summer 2008":hihi2:.Τώρα ο Adventurer βρήκε πολλούς ανταγωνιστές που επισκοπούν να του φάνε την θέση:hahaha:.Οσο για σένα Aoshi καλά που ήσουν και εσύ και οι άλλοι εκεί.Να χαλαρώσει και ο Γιάννης λίγο δηλαδή και να μην χαθεί καμιά στιγμή από κανέναν φακό φωτογραφικής. Και γλιτώσαμε πτώσεις σε τραπέζια και σπασμένες ποτήρια και μπουκάλια αυτή την φορά:hahaha:.


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#157 MogDevil

MogDevil

    Retro AnimeFan

  • Members
  • 63 posts

Posted 07 July 2008 - 11:57

;205124']Και για τις photos μου δεν ειπες τιποτα ε? καλα καλα... :(



ελα ρε φιλε aoshi μην κανις εστι μια χαρα ηταν οι φωτος σου αφου τραβιξες καπιες στηγμες της οπιες δεν της επιασε ο Φακος του Mr Adventurer.... :hahaha:

#158 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 07 July 2008 - 12:20

ρε έλεος με τις φωτογαφίες μου έχετε σπάσει τα ούμπαλα, αυτές είναι και αν σας αρέσουν ,a δεν σας αρέσουν να τραβούσατε μονοι σας. όταν ο Aγγελος μπορέσει θα τις ανεβάσει αν δεν μπορέσει δεν θα τις ανεβάσει τι κάθεστε και skate.
καιρός κάποιος να κλειδώσει το thread και καιρός κάποιοι να αρχίσουν να κάνουν πιο ποιοτικό posting και να κόψουν το spam.
άντε να μη τα πάρω και στο επόμενο meeting σας σπάσω στο ξύλο όλους..

#159 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 07 July 2008 - 13:36

θέλω φωτογραφία από το επόμενο Meeting

με Λίζα να δαγκώνει από το λαιμό έναν, να πατάει στα ούμπαλα άλλον και να έχει 7 άτομα στα χέρια της να δεινοπαθούν...

#160 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 07 July 2008 - 14:09

not funny... and believe me the next one to die will be Adventurer.

#161 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 07 July 2008 - 14:59

Παιδιά....μεσα στη βδομάδα ευελπιστώ να φτιάξω το pc...ειλικρινά δεν ξερω τι εχει παθει...φτιαχνω το PS2 χαλαει το pc....οσο για τις φωτογραφιες μην ανησυχειτε θα τις ανεβασω...δεν εχουν χαθει....έχω backup ^^
και Πάνο ....καλη η ιδέα σου για το πολλ !!
Xexexe....@Αoshi man δεν χρειάζομαι εγώ γλειφιτζούρια να γλύφω.......κράτα το καλύτερα για τον εαυτό σου........οι "geisses" δεν τρώνε λολιποπς......

Tiger-stock-blog-header.jpg


#162 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 11 July 2008 - 18:08

OMG THREAD REVIVAL! ZOMG MORE PICS!

Για οσους δεν πετυχατε την επιβλητικη παρουσια της μιας εκ των δυο διοργανωτριων του Cosplay Party, την Somnium_In_Tenebris, ισα που προλαβαινετε να την θαυμασετε στις παρακατω φωτογραφιες πριν γραψει το ονοματακι σας στο δικο της Death Note για να μαθετε που δεν τη θαυμασατε νωριτερα (το οποιο γραφει πανω και "Death Note" στα Ιαπωνικα παρακαλω!).


Φωτο 1
Φωτο 2


λοιπον λοιπον λοιπον! να πω και εγω τη γνωμη μου! οχι πως μου τη ζητησατε αλλα τεσπα! τωρα γυρισα απο το χωριο μου το τονιζω αυτο για μερικους μερικους και γιαυτο τωρα θα γαψω! λοιπον το παρτυ ηταν ολα τα λεφτα και οι φωτο πραγματικα εσκισαν!

Το να γραφεις 33 λεξεις για να μας προετοιμασεις για τις εντυπωσεις σου και αυτες τελικα να ειναι 12 λεξεις πρεπει να ειναι νεο ρεκορ αερολογιας πομπωδης ομιλιας :Blissfull:

άντε να μη τα πάρω και στο επόμενο meeting σας σπάσω στο ξύλο όλους..

and believe me the next one to die will be Adventurer.

Οκz, βρηκα τι θα ντυθω στο επομενο Cosplay Party


Posted Image
Posted Image

#163 nasia27

nasia27

    Anime Freak

  • Members
  • 273 posts

Posted 14 July 2008 - 21:36

πω πω φαντασου και να μη μου ελεγες οτι εγραψες τοσο καλα πραγματα στο φορουμ! τσκ τσκ τσκ! καλα πωςμπορεις και λες τετοια πραγματα για εμενα! τεσπα νταξει εγω να μαι καλα! την επομενη φορα δε θα γραψω τις ενυπωσεις μου να μη σε ταλαιπορω!

#164 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 14 July 2008 - 22:15

Μπράβο παιδιά! Από ότι βλέπω το κάψατε! Me jealous!!!:nanana:
Ωραίες φωτογραφίες και ενδιαφέροντα cosplays...sexy no jutsu:nbleed:
Τον 15αύγουστο περίπου θα έρθω μία βολτίτσα από τα μέρη σας, οπότε ελπίζω να γνωρίσω κι άλλους εκτός από αυτούς που γνώρισα στις 3 Μαΐου που είχα έρθει τελευταία φορά.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image