Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Happy Tree Friends


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#16 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 02 June 2008 - 11:32

Βασικά δεν είναι του γούστου μου, αλλά πληροφοριακά έχω δει τα DVDs της σειράς σε DVD club της Θεσσαλονίκης :bahhh:
phmava.php

#17 momO

momO

    somber

  • Members
  • 285 posts

Posted 02 June 2008 - 11:48

αρχικά όταν τα πρωτοείδα τα βρισκα φανταστικά,καμμένα και είχα κάστει δεν θυμάμαι πόσες ώρες και είχα δει όσα υπάρχουν αλλά πλέον κατάντησαν βαρετά...Προσωπικά προτιμώ κάτι video που είχαν βγάλει ως Christmas tribute...όλα τα λεφτά :hehehe:
Posted Image

#18 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 03 June 2008 - 22:13

Προσωπικά είναι κάποια επεισόδια που δεν μπορώ να τα δω...ενω αλλά δεν μπορώ να σταματήσω να γελαω...παντός ο αγαπημένος μου χαρακτήρας είναι ο Lufy (η ξέχναω ένα f) συνεχεία μένει αυτός ζωντανός είναι ζήτημα αν έχει πεθάνει 2-3 φόρες.
Posted Image

#19 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 03 June 2008 - 22:20

παντός ο αγαπημένος μου χαρακτήρας είναι ο Lufy (η ξέχναω ένα f) συνεχεία μένει αυτός ζωντανός είναι ζήτημα αν έχει πεθάνει 2-3 φόρες.


:hahaha::hahaha::hahaha:Μπερδευεις σειρα ή υπαρχει και συνωνοματος??:oo::oo::oo:

#20 LucyBR

LucyBR

    宝塚歌劇団の歌姫

  • Members
  • 1,559 posts

Posted 04 June 2008 - 04:32

παντός ο αγαπημένος μου χαρακτήρας είναι ο Lufy (η ξέχναω ένα f)


the name is Lumpy actually...

Posted Image

Spoiler: &#33909


#21 Korkofilaki

Korkofilaki

    Anime Freak

  • Members
  • 423 posts

Posted 07 June 2008 - 01:51

Ειναι πορωμενος ο αδερφος μου με αυτα κι ετσι τα εχω δει κι εγω. Δε λεω, βλεπονται αλλα μετα απο λιγο τα βαριεσαι και ξερεις και τι θα γινει απο πριν, βλεποντας τις συνθηκες και το περιβαλλον.

Για αγαπημενο χαρακτηρα, δεν ξερω πως τον λενε αλλα ειναι εκεινος ο στρατιωτης που εχει σχιζοφρενεια. Ειναι ο πιο απροβλεπτος.

#22 Omorfandras

Omorfandras

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 12 June 2008 - 19:09

Πρωτη φορα που τα ειδα επεσα ξερος απο τα γελια! Δευτερη απλα μου αρεσαν! Γιατι να βλεπεις κατι τετοιο ομως δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο να δεις ρε φιλε?????
.....Whatever...

#23 Daf_Chan

Daf_Chan

    Fumoffu!

  • Members
  • 63 posts

Posted 04 September 2008 - 09:21

Αδιάφορο.:calm:
Posted Image Konata rulez.:hero:

#24 hyuga

hyuga

    hey hey ningen sucker

  • Members
  • 307 posts

Posted 04 September 2008 - 09:24

πολύ καφρίλα σε σημείο εμετικο...i ll stick with the south park!!!(sweeeeeeeeeet)

#25 Casshern

Casshern

    Ειναι Απλα Cool

  • Members
  • 691 posts

Posted 02 October 2008 - 00:07

it's awsome,πoλυ γελιο!



Posted Image