Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Happy Tree Friends


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 kith

kith

    Anime Freak

  • Members
  • 297 posts

Posted 01 June 2008 - 16:50

Το συγκεκριμενο cartoon 8α το χαρακτηριζα ειναι ενα πολλυ διασιμο over the net cartoon το οπιο εχει ως βαση ενα συνολο χαρακτηρων οπου στο κα8ε επισοδειο το κα8ενα απο αυτα εχει τραγικο τελος αλλα στο επομενο ζουνε ολα.... ειναι παρα πολλυ αστειο και με πολλυ SPLATTER ..Warning δεν 8α πρεπει να βλεπεται απο παιδια μικρης ηλικιας
Photo edw
Spoiler:

YouTube - MondoMedia's Channel
εδω εχει ολα τα video σε οσους 8ελουνε
.....
PS.εκανα searrch αλλα δεν βρηκα παρομοιο Thread...εαν εχει γινη καπιο λα8ως να διαγραφη αμεσως..
Posted Image
Spoiler:

#2 Manbearpig

Manbearpig

    You wanna get high?

  • Members
  • 87 posts

Posted 01 June 2008 - 17:17

Προσωπικά δεν μπορώ να πω ότι μου αρέσει και πολύ το Happy Tree Friends...το μόνο αστείο είναι η καφρίλα που βγάζει και το όλο splatter που έχει
Posted Image

#3 Kain

Kain

    ♠️

  • Members
  • 194 posts

Posted 01 June 2008 - 18:28

Τέλεια ελεεινό, καταπληκτικά σαδιστικό, και διασκεδαστικά κάφρικο!!!
Πολλά επεισοδιάκια δεν μου άρεσαν, αλλά οι καλές στιγμές αξίζουν και με το παραπάνω... Όπως τα καμώματα του φοβερού μπλε ταράνδου ή τη ρομαντική splatterιά-μιούζικαλ μεταξύ δύο πιτσιρικιών σε ένα επεισόδιο... Σε πολλά σημεία μπορώ να πω πως μου θυμίζει το "Final Destination", με τους εξωφρενικούς και εξωπραγματικούς θανάτους των μικρών, χαριτωμένων ζώων.

Το λατρεύω!!!! Είμαι σατανικός; :hahaha:

sigELIK.jpg   adorexu7.gif3.png


#4 psofia

psofia

    Retired troll

  • Members
  • 395 posts

Posted 01 June 2008 - 18:37

Φοβερό είναι. Δεν έχω χάσει επεισόδιο! Μου αρέσει που πάντα ψοφάνε διαφορετικά... :madtodeath:

#5 Anyparktos

Anyparktos

    Πρώην Me Loves Neliel

  • Members
  • 694 posts

Posted 01 June 2008 - 18:46

Ναι ρε παιδιά κι εγώ μαζί σας αλλά δεν είναι σκέτη ανακύκλωση?Νταξ στην πρώτη λυκείου που πρωτοείδα γελούσα...Αλλά ρε γμτ κοντεύω 20 χρονών και τπτ δεν άλλαξε!!:deadga6:
Τέσπα,μόνο και μόνο λόγω κανιβαλισμού βάζω κι εγώ ένα συν(και επειδή μου θυμήσατε τα-όχι και τόσο μακρινά-νιάτα μου:blingeye2:)
Posted Image

#6 kith

kith

    Anime Freak

  • Members
  • 297 posts

Posted 01 June 2008 - 18:55

εεε ενταξη ειναι ψηλο αστειο οταν εισαι με κανα φιλο και δεν εχεις τι να κανεις και του λες παμε να δουμε happy Tree Friends ως εκει ... αλλα το μονο που κραταει το συγκικριμενο cartoon ζωντανο ειναι το splater και τιποτα αλλο
Posted Image
Spoiler:

#7 misuzu

misuzu

    dance is everything...

  • Members
  • 11 posts

Posted 01 June 2008 - 19:26

Eγώ προσωπικά πάνω απο τρεία επισόδεια συνεχόμενα δε μπορώ να δώ:deadga6:...Μου πονάει το στομάχι μου,νιώθω αναγούλες και γενικά γίνομαι χάλια:ill2::ill::sick:...

#8 Gaia

Gaia

    マザーアース

  • Members
  • 182 posts

Posted 01 June 2008 - 19:34

Εγω τα παω πολυ..... εχουν φαση!




#9 ichigo13

ichigo13

    trelos CSDas

  • Members
  • 995 posts

Posted 01 June 2008 - 19:38

Ούτε εγώ τα μπορώ!Ίσως φταίει ότι δεν μου αρέσει αυτό το είδος black humor!
Posted Image

#10 BarbasSs

BarbasSs

    NTEΘ ΜΕΤΑΛ ΙΖ ΔΕ ΛΟ

  • Members
  • 783 posts

Posted 02 June 2008 - 02:23

Τι πιο αστειο απο το να σφαγιαζωνται με τελειως δημιουργηκους τροπους διαφορα χαριτομενα ζωακια....
τα μυρμηγκια τα σπανε btw....

Posted Image

Spoiler: yarrr,yarrr


#11 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 02 June 2008 - 02:25

Φοβεροι,κι εγω τους παω πολυ!!(αν και μερικες φορες το παρακανουν εως και να αηδιασω..)

Κατα τ'αλλα πολυ προτοτυπο humor...κατι σαν το Itchy & Scratchy των Simpsons αλλα σε δικη του σειρα....

#12 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 02 June 2008 - 08:35

1ον λάθος τομέας... πάει προς TV-Κινηματογράφο [μην τα δημιουργείται όπου να'ναι και μετά λέτε αν έχει γίνει σβήστε το, κάντε το , ράντε το...]
2ον kith... βάλε ορθογραφικό έλεγχο, πέρνα τα από word δε ξέρω τι θα κάνεις, τα ποστ σου ΔΕ διαβάζονται... κάνε πέντε λεπτά παραπάνω να γράψεις ένα ποστ αλλά γράψτο στα Ελληνικά...
3ον πολύ βίαιο για τα γούστα μου. γέλιο αρκετές φορές αλλά υπερβολική βία και κάποια στιγμή το παρακάνουν...

#13 Hellraider

Hellraider

    Anime Elite

  • Members
  • 1,348 posts
  • LocationΑθήνα

Posted 02 June 2008 - 08:48

Κουραστικο,επαναλαμβανομενο.
Ξερεις απο την αρχη τι θα παιχτει.
Ασε που σου δημιουργεί και φοβίες λογω του οτι αρκετα ειναι παρατραβηγμενα μεν αλλα καθημερινα ατυχηματα:terror2:
Με λιγα λογια καντε κατι αλλο απο το να δειτε htf:bath:

#14 Evil Grin

Evil Grin

    Μαρμελαδομπισκοτοζελεδάκι

  • Members
  • 41 posts

Posted 02 June 2008 - 09:28

φοβερό είναι ,αν και την πρώτη φορα που το είδα παραλίγο να πεθανω από την αϊδεία το βλέπω συχνά!!!
[SIGPIC]C:\Documents and Settings\USER.EYA-MIX\Desktop\ANIME\ANIME\school copy.jpg[/SIGPIC]

#15 Animesuki

Animesuki

    Black Butler Lover.

  • Members
  • 379 posts

Posted 02 June 2008 - 09:30

Βαρετο ειναι και δειχνει συνεχεια τα ιδια και τα ιδια.Μερικες σκηνες δεν αντεχονται καν να τις δει κανεις (οπως εκεινη με το σκιουρο και το γλιφιτζουρι που μπηκε στο ματι του >_<).