Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

My manga style


  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#31 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 25 June 2008 - 02:42

Posted Image

:P

#32 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 25 June 2008 - 22:19

ΜΑΜΑΑΑΑΑ:oo::terror2::terror2::deadga6: Ε οχι και ετσι...μαλλον καπος ετσι θα ειναι το φιναλε!
Posted Image
σιγνομι που ειναι χαλια η πιοτιτα αλλα δεν εχω σκανερ:nanteee:....και το τραβιξα με το κινιτο
Posted Image

#33 xANTONISx

xANTONISx

    Περπάτησα πάρα πολύ ...

  • Members
  • 202 posts

Posted 25 June 2008 - 23:00

Ωραία είναι , απλά τα χεράκια
Spoiler:

Posted Image

Έχουμε και Identi.ca
ΗΙΜΥΜ S3EP5

#34 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 25 June 2008 - 23:27

no kiss = no happy ending!! :df13952b:

#35 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 25 June 2008 - 23:42

Το ξερω για τα χερια ειναι η μεγαλι αδιναμια μου....
Posted Image

#36 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 26 June 2008 - 00:01

i wanna see a sweet "mmmmoutsiouu" in the end

#37 Omorfandras

Omorfandras

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 26 June 2008 - 13:13

Κοιτα φιλε εγω θα ειμαι σκληρος μαζι σου! Θελεις πολυ δουλεια για να φτιαξεις ενα δικο σου ανιμε ή εστω ενα δικο σου μανγκα!!! Αφου εισαι καλλιτεχνης και βλεπω να εχεις παθος για αυτο που κανεις σιγουρα θα τα καταφερεις καποτε. Αλλα πρεπει να κυνηγας την τελειοτητα.

Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:

.....Whatever...

#38 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 26 June 2008 - 21:53

Δεν εισαι καθολου σκλιρος...εμενα να δεις τι τους λεω:kakaka::kakaka::kakaka:!!! Το ότι θέλω ακόμα πολύ δαυλιά το ξέρω, ο λόγος που τα ανεβάζω δεν είναι για να προβάλω το εαυτό μου σαν πολύ κάλος καλλιτεχνείς άλλα για να ακούω τις κριτικές και να έχω μια ώθηση ώστε να συνεχίσω! Αλώστε το μονό που ακούω από φίλους που δεν έχουν ιδέα από σχέδιο είναι πο ποοο τελιο ενώ εγώ το θεωρό χαλιά! Χρειάζομαι κάποιον που να είναι αντικειμενικός και να μου λέει την αλήθεια ώστε να μην περνούν αέρα τα μυαλά μου. Την τελειότητα πάντα την κυνηγαώ απλός στο στάδιο που είμαι τώρα αυτά μπορώ να κάνω άλλα σε βεβαιώνω ότι μετά το καλοκαίρι το σχέδιο μου δεν θα έχει καμία σχέση με το τώρα!!! Αλώστε το είχα παρατήσει για πάνω από 5 χρόνια(δεν είχαμε καμία χρόνια καθηγητή σχεδίου ούτε υπήρχε κάποιο παιδί στο σχολείο που να ζωγραφίζω καλά...ήμασταν όλο και όλο 60-80 άτομα xD). Θα μπορέσεις να μας δήξεις κάτι ώστε να μας ανοίξουν τα μάτια λίγο...όσο για το τελευτάω δεν καταλαβαίνω γιατί το έβαλες???ΨΟΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑ

:hahaha::hahaha::hehehe::hiding_something:




Ορίστε και διορθωμένο και χρωματισμένο με ακουαρέλα...άλλα και πάλι με χαλιά πιοτιά

:nanteee:
Posted Image
Posted Image

#39 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 27 June 2008 - 09:30

her breasts are small <<
booo

#40 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 27 June 2008 - 13:32

Small??? and what do you want size 5??? xD Ελα ρε μια χαρα ειναι οχι πολυ μεγαλα ουτε μικρα...
Posted Image

#41 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 27 June 2008 - 14:14

D D D capu D!!!!!! D capu D!!!
The Horde wants it to be D cup!!!!!!!

#42 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 27 June 2008 - 14:18

Καλά καλά για σένα θα κάνω ιδική έκδοση...:yawn2:...και πάλι το στήθος που της έχω κανί είναι το λιγότερο τετραπλάσιο από αυτό που κάνεις εσύ:hehehe::kill4u:
Posted Image

#43 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 28 June 2008 - 11:51

ε καλα εγω το σκοτώσα.
θα κάνω κάτι καλύτερο next time

#44 angwolf

angwolf

    sukemenos

  • Members
  • 103 posts

Posted 28 June 2008 - 16:32

Εμένα μου αρέσει καταρχήν τώρα αρχίζεις να σχεδιάζεις κ θα βελτιωθείς με τον καιρό:df13952b: όσο για τις ατέλειες θα φύγουν σιγά σιγά με τα πολλά σκίτσα που θα κάνεις! good job κανείς δν είναι τέλειος!!
Για τα χερια δν έχεις βρει κάνα οδηγό για να σε βοηθήσει? Τα How To Draw Manga ειναι πολυ καλα

[FONT="]Αλλά έχω μια απορία τα σχέδια είναι καλύτερα να τα χρωματίζεις με το χέρι η με το [/FONT][FONT="]Pc[/FONT]
[FONT="]Τα χρώματα σου είναι πολύ καλά πρόσθεσες κ τις σκιές με την αλλαγή χρώματος [/FONT]

Edited by angwolf, 28 June 2008 - 17:04.

Posted Image

#45 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 28 June 2008 - 18:54

Βασικα δεν αρχιζω να σχεδιαζω τωρα...απο τοτε που θιμαμε το εαυτο μου ζωγραφιζω...απλος το ειχα παρατισι για πολυ κερο το σχεδιο(διστιχος)
Posted Image