Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Sigs and Drawings


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#16 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 19:13

Ευχαριστω πολυ φιλε μου Gaijin :) Και ναι εχεις απολυτο δικιο σκετικα με το σπαθι... ειχα πορωθει αγρια και δεν αξιωθηκα ουτε ενα χαρακα να παρω... XD:hihi2:

Ειμαι 15 ετων by the way.. :P Αληθεια τι ενοεις οτι ο γραφικος μου χαρακτιρας σου λεει πως ειμαι shounen??? :huh: :P

Ευχαριστω και παλι φιλε.. :)

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#17 Animesuki

Animesuki

    Black Butler Lover.

  • Members
  • 379 posts

Posted 02 May 2008 - 19:33

Mπραβο μπραβο σου!!!!!!Καλο θα ηταν να εκμεταλευτεις το ταλεντο σου και στο μελλον.(θα γινοσουν καλος μανγακα ^_^) !!

#18 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 20:13

Ευχαριστω... :

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#19 Oblivion

Oblivion

    Yagami Obi

  • Members
  • 13 posts

Posted 02 May 2008 - 21:00

πολυ καλες οι ζωγραφιες σου...
εγω ξεφαψα μερικες παλιες...να μια .
Αλλα προσφατα αρχισα να δουλευω πολυ με το μολυβι.
αμα ειναι στις επομενες μερες θα κανω καμια καινουργεια ζωγραφια!Posted Image
A Group Of Resilient Idiots...
~What's in your head,in your head,Zombie?~

#20 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 02 May 2008 - 21:06

Μονο που υπαρχει και ενας αλλος Noodles.. :) και ειναι ο Kevin Wasserman απο τους Offspring o κιθαριστας...
Posted Image

Posted Image

Και Angel of Dream σε ευχαριστω πολυ κι εσενα... :)

Hell Yeah Noodles...
Rly nice work m8 keep it up
Spoiler:

Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#21 1oneiromono

1oneiromono

    suicide with pixels....

  • Members
  • 113 posts

Posted 02 May 2008 - 21:24

ωραια δουλεια εχεις κανει ,λατρεψα το σχεδιο του L ,naruto & sasuke shippuuden ,πετυχαινεις ωραιες σκιασεις
κανεις σχεδιο η' εισε αυτοδειδαχτος

Sorry.. αλλα βαριεμαι να κανω καινουριες.. βεβαια αυτην με τον Sasuke απο Shippuuden την εκανα με απλα μολυβια :) Ευχαριστω και παλι ^^ Και ναι να μην ξεχαστω.. εχω τερματισει το Naruto Shippuuden Narutimate Accel 2 :P Παμε παμε για κανα τουρνουα :P

Ohh.. another one playing Naruto Shippuuden Narutimate Accel 2, να μαζευτουμε για κανενα τουρνουα δν το σηζητω:try::orly:


και παλι μπραβο:congrats:
Posted Image

#22 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 21:30

Σας ευχαριστω πολυ Oblivion, Zauk και 1oneiromono... :) Oblivion ζωγραφιζεις ΤΕΛΕΙΑ :) Να κανεις και τιποτα απο Naruto... Α και Zauk.. Λεω να παω στους Metallica... ;) XD Kαι oneiro... ειμαι αυτοδειδαχτος.... :) Ευχαριστω και παλι παιδια... ^^

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#23 1oneiromono

1oneiromono

    suicide with pixels....

  • Members
  • 113 posts

Posted 02 May 2008 - 21:47

nice then:congrats: Noodles

oblivion ωραιο και το σχεδιο σου , φτιαξε ομως ενα τοπικ για να ποσταρεις τα σχεδια σου :wis:
Posted Image

#24 nasia27

nasia27

    Anime Freak

  • Members
  • 273 posts

Posted 02 May 2008 - 22:21

ψψψψψψ! εισαι πολυ καλος! συνεχισε! ετσι ετσι! καλα ο kakashi σκιζει φοβερο!

#25 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 22:37

Σε ευχαριστω Nasia... :) BTW σου αρεσει ο Kakashi? :P Αν ναι... οριστε μια παλια ζωγραφια του που ειχα κανει.. ^^

http://i202.photobucket.com/albums/aa233/Noodles-aka-Angelos/KakashiANBU.jpg

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#26 Angel of dream

Angel of dream

    Live Your Dreams!!!!

  • Members
  • 54 posts

Posted 03 May 2008 - 14:22

Τι τελειος που ειναι εχεις πολυ ταλεντο αλλα θα μπορουσες να βαλεις και τον Neji:blingeye2::blush2:!!!!!!
Posted Image

#27 Megi ♥

Megi ♥

    .:DMS:.

  • Members
  • 224 posts

Posted 04 May 2008 - 12:37

Ωραία είναι τα σχέδια σου αλλα τα sigs σου είναι κορυφαία especially the Itachi one :wooi2:

Even though "I want to be loved" in my own way, it fills me, but I can't see you
I just have the feeling that I'll never see you again...
I want to tell you that, but I can't find the right words
Maybe it's okay if I lie, but I can't even say "Don't go away"


#28 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 05 May 2008 - 12:20

Ευχαριστω πολυ Angel of Dream και Megi :) Θα δω τι μπορω να κανω με τον Neji σου και θα τον postαρω... ^^

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#29 Gaijin Bosozoku

Gaijin Bosozoku

    Digitalbrother

  • Members
  • 284 posts

Posted 06 May 2008 - 13:10

Ευχαριστω πολυ φιλε μου Gaijin :) Και ναι εχεις απολυτο δικιο σκετικα με το σπαθι... ειχα πορωθει αγρια και δεν αξιωθηκα ουτε ενα χαρακα να παρω... XD:hihi2:

Ειμαι 15 ετων by the way.. :P Αληθεια τι ενοεις οτι ο γραφικος μου χαρακτιρας σου λεει πως ειμαι shounen??? :huh: :P

Ευχαριστω και παλι φιλε.. :)



Αυτο που εννοουσα οταν ελεγα πως ο γραφικος σου χαρακτηρας μου λεει οτι εισαι shounen (=νεο αγορι) ειναι οτι τα γραμματα σου μου εμοιαζαν για σχετικα μικρου παιδιου.... Τιποτα δηλαδη, ειναι απλα μια χαζοσυνηθεια μου...
:hahaha::hahaha::hahaha:


Και για το χαρακα, μια συμβουλη: Χρησιμοποιησε ενα μεγαλο. Ποιος ξερει, μπορει στο μελλον να απαιτησω καμια homemade γιγαντοαφισα!!:wis:


Γι'αυτο κοιτα εσυ να συνεχισεις να σχεδιαζεις, γιατι το κατεχεις (btw και το επομενο σχεδιο με τον Kakashi ωραιο)!!:smokingg:

Mota!!!

#30 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 06 May 2008 - 13:31

Lol! Τωρα καταλαβα... ^^ Ευχαριστω και παλι... και ναι δεχομαι requests απο ολους :)

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image