Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Sigs and Drawings


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#1 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 11:05

Well... Ασχολουμε πολυ με Photoshop και με ζωγραφικη και ειπα να σας δειξω τιποτα...

#1 Jessica Alba Sig
Posted Image

#2 SubZero Sig
Posted Image

#3 Itachi Uchiha Sig
Posted Image

#4 Death Note - L Drawing
http://i202.photobucket.com/albums/aa233/Noodles-aka-Angelos/L.jpg

#5 Naruto Uzumaki Drawing
http://i202.photobucket.com/albums/aa233/Noodles-aka-Angelos/Naruto-3.jpg

#6 Kakashi Hatake Drawing
http://i202.photobucket.com/albums/aa233/Noodles-aka-Angelos/Kakashiiiiiiiiiiiiii.jpg

Αυτα... :D Για πειτε μου την γνωμη σας.. :)

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#2 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 02 May 2008 - 11:18

εγώ λέω να σκαναρεις τον kakashi φαίνεται perfect!!!!!!
bravo πιάνουν τα χερια σου :)
ωραίο nick by the way

#3 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 11:38

Σε ευχαριστω πολυ :) Well... Δεν εχω εγω scanner αλλα εχει ο φιλος μου... Αν εχει την καλοσυνη να μου το scanαρει καλως... :D

Anywayz.. Νομιζα πως το nick μου ειναι λιγο παραξενο γιατι πολλοι με κορο'ι'δευουν γι' αυτο αλλα δεν τους δινω σημασια.. lol Ευχαριστω και παλι.. :)

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#4 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 02 May 2008 - 11:52

Posted Image

Posted Image

noodles is a member or Gorillaz and she is vary famous :) bass player.

#5 Angel of dream

Angel of dream

    Live Your Dreams!!!!

  • Members
  • 54 posts

Posted 02 May 2008 - 11:59

Ειναι ΤΕΛΕΙΕΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!:kawaii::wooi2::blingeye2:
Posted Image

#6 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 12:07

Μονο που υπαρχει και ενας αλλος Noodles.. :) και ειναι ο Kevin Wasserman απο τους Offspring o κιθαριστας...
Posted Image

Posted Image

Και Angel of Dream σε ευχαριστω πολυ κι εσενα... :)

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#7 Whitelighter

Whitelighter

    WHT Apricorn

  • Members
  • 668 posts

Posted 02 May 2008 - 12:55

Πολύ καλά, συνέχισε έτσι! Έχεις gift! :D

BTW, Gorillaz noodles > Kevin Wasserman.

Posted Image

«Ίσως ο Megatron να 'κανε τελικά το λάθος που θα με κάνει αρχηγό των Decepticons!»


#8 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 13:34

Thanks mate! :D

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#9 sas

sas

    ++Otaku-chan++

  • Members
  • 398 posts

Posted 02 May 2008 - 13:38

really nice!!well done my friend!!!

Posted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Click the hatchlings and save them!!!




#10 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 13:39

Ευχαριστω πολυ φιλος! :)

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#11 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 02 May 2008 - 14:07

Δεν μπορουσα να απαντήσω κ εγω μετα τα σχεδια που ειδα :) μαρεσαν αρκετα, ειδικα του κακασι (αν κ δεν μαρεσει σαν χαρακτηρας). Φυσικα κ απο τις υπογραφές ξεχώρισα αμεσως αυτη της Τζεσικα Αλμπα :kawaii:
K μιας κ βλεπω Sasuke στο αβαταρ σου περιμένω κ ενα σχεδιο του:try: Continue the good work!

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#12 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 14:38

Σε ευχαριστω πολυ ρε... :) Και αφου θες Sasuke θα τον εχεις! :P

#1 Sasuke
http://i202.photobucket.com/albums/aa233/Noodles-aka-Angelos/SasukeSharingan.jpg

#2 Sasuke Shippuuden
http://i202.photobucket.com/albums/aa233/Noodles-aka-Angelos/Sasukeshipppuden.jpg

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#13 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 02 May 2008 - 14:47

Σε ευχαριστω πολυ ρε... :) Και αφου θες Sasuke θα τον εχεις! :P

#1 Sasuke
http://i202.photobucket.com/albums/aa233/Noodles-aka-Angelos/SasukeSharingan.jpg

#2 Sasuke Shippuuden
http://i202.photobucket.com/albums/aa233/Noodles-aka-Angelos/SasukeSHippuuden.jpg


Αν κ βλεπω οτι ειναι καπως παλιες τις δεχομαι:drink: Αρκετα καλες,αν κ θα πρεπει να προσεχεις λιγο τις γραμμες σου,να ειναι πιο ισιες.Η σκιαση οπως κ στα αλλα ειναι αρκετα καλη...Παρ'ολα αυτα ειναι ωραια:wis:. Να υποθεσω εχεις παιξει το Naruto Shippuuden: Narutimate Accel 2 στο playstation 2? Γιατι η εικονα που διαλεξες και σχεδιασες για τον Σασουκε ηταν artwork απο το παιχνιδι. Να μαζευομαστε σιγα-σιγα αυτοι που παιζουν το παιχνιδι να κανουμε κανενα τουρνουα:congrats:

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#14 Noodles

Noodles

    ...

  • Members
  • 24 posts

Posted 02 May 2008 - 15:01

Sorry.. αλλα βαριεμαι να κανω καινουριες.. βεβαια αυτην με τον Sasuke απο Shippuuden την εκανα με απλα μολυβια :) Ευχαριστω και παλι ^^ Και ναι να μην ξεχαστω.. εχω τερματισει το Naruto Shippuuden Narutimate Accel 2 :P Παμε παμε για κανα τουρνουα :P

Its cool to hate. I hate alot of things, i hate alot of people and.. even i hate you too..


Naruto RP Forum Come join us!

Posted Image


#15 Gaijin Bosozoku

Gaijin Bosozoku

    Digitalbrother

  • Members
  • 284 posts

Posted 02 May 2008 - 18:07

Φιλε μου Noodles, πολυ ωραιες εικονες ολες, εχεις κανει παρα πολυ καλη σκιαγραφηση...

Μια παρατηρηση: στη δευτερη εικονα με το sasuke, εχεις κανει εκει τα μαγικα σου, και ενω εχεις προσεξει ολες τις λεπτομερειες, η γραμμη του σπαθιου ειναι αρκετα στραβη... Δε θα στο ελεγα αν δεν ηταν γενικα τοσο προσεγμενη η εικονα, ειναι κριμα να τη χαλαει ενω ειναι τοσο ωραια...

Μια ερωτηση: Ποσων χρονων εισαι? Ρωταω απο περιεργεια επειδη ο γραφικος σου χαρακτηρας μου λεει οτι εισαι shounen!:bleh:


A, και btw:

Μονο που υπαρχει και ενας αλλος Noodles.. :) και ειναι ο Kevin Wasserman απο τους Offspring o κιθαριστας...


Posted Image

Και Angel of Dream σε ευχαριστω πολυ κι εσενα... :)


Awesome! Ας μην παρεξηγιομαστε, οι gorillaz δεν ειναι offspring!:bleh:


Keep up your work, Mota boy!:riiight: