Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Champions League


  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#61 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 02 May 2008 - 08:02

φέτος το θέλει ο σερ-Τσίχλας περισσότερο από ποτέ... γι'αυτό και θα το πάρει

το ΤσουΛου χρωστούσε κάτι στην παιχτούρα Paul Scholes και ξεπλήρωσε κατά το ήμισυ την Τρίτη. Τα υπόλοιπα στον τελικό...

Και μετά το ματς στην Premier League και πως μας το πήρε η Τσέλσι να είστε σίγουροι ότι ο Σερ θα μπει στο ματς να τους πάρει μέχρι και το σκαλπ...

No Salvation, No Forgiveness...

#62 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 02 May 2008 - 09:58

@Kenny
Ακου το Fearless απο Meddle, Piink Floyd. Δεν ειμαι off topic.

Dude, I own the album, εννοείται ότι το έχω ακούσει. :riiight:

φέτος το θέλει ο σερ-Τσίχλας περισσότερο από ποτέ... γι'αυτό και θα το πάρει

το ΤσουΛου χρωστούσε κάτι στην παιχτούρα Paul Scholes και ξεπλήρωσε κατά το ήμισυ την Τρίτη. Τα υπόλοιπα στον τελικό...

Και μετά το ματς στην Premier League και πως μας το πήρε η Τσέλσι να είστε σίγουροι ότι ο Σερ θα μπει στο ματς να τους πάρει μέχρι και το σκαλπ...

No Salvation, No Forgiveness...

QFT.-

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#63 Etemon

Etemon

    Super Saiyan

  • Members
  • 169 posts

Posted 05 May 2008 - 21:34

Χωρις τον Αμπραμοβιτς ενα τίποτα θα ήτανε.Αλλα ο τύπος έχει πάρα πολλά λεφτά.....μα πάρα πολλά λεφτά.Γιαυτο εχει ολους τους παικταραδες.....Lampard,Drogba,Ashley Cole,Cech, ...και αλλοι που δεν μου ερχονται τωρα.

#64 the_second_child

the_second_child

    way cooler than you.

  • Members
  • 325 posts

Posted 06 May 2008 - 00:22

Arsenal fan which means automatic hate both for Man Unt and Chelsea. Αλλά προτιμώ να το πάρει η Chelsea γιατί το μίσος μου για την Manchester είναι περισσότερο. {ο Lampard με συγκίνησε και ΕΛΕΟΣ με Liverpool και τους speakers, fucking αντικειμενικότητα σου λέει μετά! Gee}

Posted Image


#65 somnium

somnium

    女神道

  • Members
  • 356 posts

Posted 06 May 2008 - 00:39

Arsenal fan which means automatic hate both for Man Unt and Chelsea. Αλλά προτιμώ να το πάρει η Chelsea γιατί το μίσος μου για την Manchester είναι περισσότερο. {ο Lampard με συγκίνησε και ΕΛΕΟΣ με Liverpool και τους speakers, fucking αντικειμενικότητα σου λέει μετά! Gee}


Ελληνες speakers= κλεινω τον ηχο και βλεπω μονο μπαλα

Posted Image


#66 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 06 May 2008 - 00:48

Ελληνες speakers = ο λογος που σταματησα να βλεπω μπαλα

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#67 the_second_child

the_second_child

    way cooler than you.

  • Members
  • 325 posts

Posted 06 May 2008 - 00:55

Ελληνες speakers= κλεινω τον ηχο και βλεπω μονο μπαλα

Dude, ΔΕ ΜΠΟΡΩ να μην ακούω ιαχές φιλάθλων! {i just wish i wouldn't have to listen to those dicks as well} :stubborn:

Posted Image


#68 otakusan7

otakusan7

    Anime Amateur

  • Members
  • 82 posts

Posted 06 May 2008 - 01:11

ο κανονικός τελικός ήταν Λίβερπουλ-Μαντσεστερ όλοι το ξέρετε και η Λιβερπουλάρα 6 φορά βασίλισσα αλλά ο αμπράμοβιτς πεθύμισε την Μοσχα...

Posted ImagePosted ImagePosted Image


#69 the_second_child

the_second_child

    way cooler than you.

  • Members
  • 325 posts

Posted 06 May 2008 - 01:19

ο κανονικός τελικός ήταν Λίβερπουλ-Μαντσεστερ όλοι το ξέρετε και η Λιβερπουλάρα 6 φορά βασίλισσα αλλά ο αμπράμοβιτς πεθύμισε την Μοσχα...

Μην αναφέρω την καλπίλα πέναλντι που πήρε απο την Arsenal στα previous rounds and so on. One way or the other έτσι γίνεται στο ποδοσφαιρο, το αποτελεσμα μετράει. {Rangers-Fiorentina for example}

και όχι, δε το ξέρω.

Posted Image


#70 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 06 May 2008 - 14:46

λοιπον πολυ Chelsea bashing βλεπω και δεν προκειται να το ανεχτω αλλο...

ΚΑΙ ΠΡΟ-ΡΩΣΣΙΚΟΥ ΛΟΜΠΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΜΑΔΑΡΑ!!!

Ξεχνατε την Chelsea που πηρε το κυπελο κυππελουχων στην Ευρωπη 2 χρονια πριν την παρει ο Abramovich?

Ξεχνατε την Chelsea του Viali και του Zola που δεν χορταινες να την βλεπεις??

Εγω ημουν ανεκαθεν με τους μπλε απο τις αρχες της δεκαετιας του '90 κιολας....
Posted Image

#71 rebelos

rebelos

    Inhale/Exhale

  • Members
  • 147 posts

Posted 06 May 2008 - 15:50

ναι αλλά για το ποδόσφαιρο που παίζει η Chelsea σήμερα με τον Εβραίο που είναι αθλιο δεν μιλάς.
ας το πάρει η Manchester που το αξίζει καλύτερα και παίζει και πολυ καλό ποδόσφαιρο


#72 the_second_child

the_second_child

    way cooler than you.

  • Members
  • 325 posts

Posted 06 May 2008 - 19:26

ναι αλλά για το ποδόσφαιρο που παίζει η Chelsea σήμερα με τον Εβραίο που είναι αθλιο δεν μιλάς.
ας το πάρει η Manchester που το αξίζει καλύτερα και παίζει και πολυ καλό ποδόσφαιρο

Ναι ειδικά στα 2 τελευταια παιχνίδια ξεπέρασε και τους Ιταλούς στο κατενάτσιο. Αν δεν είχαν το bat κοκαλακι ο Messi θα τους είχε ιππεύσει κανονικά.

Posted Image


#73 otakusan7

otakusan7

    Anime Amateur

  • Members
  • 82 posts

Posted 06 May 2008 - 19:58

Ποια τσέλσι πιανου viali και zola δεν χόρταινες να βλέπεις... σε τιμά που ήσουν με την ομάδα προ αμπραμοβιτς αλλά μην υπερβάλεις κιόλας και εγώ από αρχές 90 είμαι Λίβερπουλ και ας έχει πάρει ένα πρωταθλημα ένα chulou και πήγε σε έναν τελικό ποτέ δεν είπα ότι ήταν ομαδάρα που χόρταινες να βλέπεις και εσύ με ένα κυπελούχων... που πα ρε... και εκτός αυτού μου την σπάνε η φασιστο ομάδες τύπου τσέλσι....

Posted ImagePosted ImagePosted Image


#74 rebelos

rebelos

    Inhale/Exhale

  • Members
  • 147 posts

Posted 06 May 2008 - 21:24

Ναι ειδικά στα 2 τελευταια παιχνίδια ξεπέρασε και τους Ιταλούς στο κατενάτσιο. Αν δεν είχαν το bat κοκαλακι ο Messi θα τους είχε ιππεύσει κανονικά.


στο πρωτάθλημα έχει κάνει φοβερά παιχνίδια
αλλά τι να σου λέμε εσένα ακόμα σε καίει το μπέναλντυ του Babel


#75 the_second_child

the_second_child

    way cooler than you.

  • Members
  • 325 posts

Posted 06 May 2008 - 22:53

στο πρωτάθλημα έχει κάνει φοβερά παιχνίδια
αλλά τι να σου λέμε εσένα ακόμα σε καίει το μπέναλντυ του Babel

Στο πρωτάθλημα συμφωνώ, αλλά άλλος ο θεσμός του Champions League.
Και i fail to see the comparison με το πεναλντι και για το ποια ομάδα αξίζει να παρει το κύπελλο. :/
Στην τελική θα το δούμε στο γήπεδο.

Posted Image