Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Animeeting Θεσσαλονίκης - Σάββατο 1 Μαρτίου 2008


  • Please log in to reply
163 replies to this topic

#1 Cougar

Cougar

    Anime Freak

  • Members
  • 325 posts

Posted 24 February 2008 - 00:42

Τριπλό Anime Meeting

1 Mαρτίου 2008 - Καμάρα 18:00


Posted Image



Το Σάββατο 1 Μαρτίου 2008 τα τρία μεγαλύτερα anime site της Ελληνικής κοινότητας (aNiMe//GR, AnimeClipse, AnimePlanet.gr) έχουμε ραντεβού όλα μαζί στην Καμάρα στις 18:00 για να πιούμε τον καφέ μας, να μιλήσουμε για τα θέματα που μας ενδιαφέρουν και πάνω απ' όλα να γνωριστούμε μεταξύ μας!


Η προσέλευση στο animeeting προβλέπεται μαζική, για αυτό φορέστε το καλύτερο χαμόγελό σας και ελάτε όλοι να γνωριστούμε και να περάσουμε ένα μοναδικό απόγευμα διαφορετικό από τα άλλα!


Σας περιμένουμε όλους!!

moving_movies_foto_9_thesout_gr.gif


#2 GorgiGR

GorgiGR

    Gillian

  • Members
  • 67 posts

Posted 24 February 2008 - 01:21

Ναιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!! :D :D :D :D
Posted Image
Eye for an eye, and the whole world goes blind...


#3 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 24 February 2008 - 01:26

είδες που γκρίνιαζες;
τελικά είδες που δεν ήσουν ο μόνος που το ήθελε αυτό;

#4 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 24 February 2008 - 01:30

να δω αν θα τα καταφέρω να περάσω μια βόλτα... κανένας κήπος να στήσω τη σκηνούλα μου, να μείνω;

#5 Nehelenia

Nehelenia

    Queen Nehelenia

  • Members
  • 674 posts

Posted 24 February 2008 - 01:30

πολύ ωραία νέα ^^

να δω αν θα τα καταφέρω να περάσω μια βόλτα... κανένας κήπος να στήσω τη σκηνούλα μου, να μείνω;

θα σε φιλοξενούσα αλλα μένω Κοζάνη T_T

Posted Image


#6 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 24 February 2008 - 01:33

Αν όλα πάνε καλά μάλλον θα έρθω κι εγώ :wooi2:

Spoiler:

phmava.php

#7 SSJGojeta

SSJGojeta

    Anime Fan

  • Members
  • 145 posts

Posted 24 February 2008 - 01:35

Άντε καλή φάση, και να φανταστείτε έπριζα τον Holborn να κανονίσει συνάντηση στις 1 μαρτίου. Που να το περίμενα ότι θα στήνατε κάτι τέτοιο. Καλή συνενόηση παίδες ειλικρινά, τα λέμε με όλους εκεί μάλλον :D
I am a proud "human" obsessed with anime and manga. And i am proud with that obsession:wis:

#8 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 24 February 2008 - 01:45

exm... o holborn το ξεκινησε....

#9 Cougar

Cougar

    Anime Freak

  • Members
  • 325 posts

Posted 24 February 2008 - 01:48

exm... o holborn το ξεκινησε....


Ακριβώς! :congrats:

moving_movies_foto_9_thesout_gr.gif


#10 Ptomahawk

Ptomahawk

    Σενιορ Ρεσερτσερ στα ΒeeTas

  • Members
  • 700 posts

Posted 24 February 2008 - 03:32

Πάει και το επόμενο Σάββατο απόγευμα. Θα με κράζουν πάλι στο DnD session αλλά δεν βαριέσαι :P δεν χάνονται αυτά.

#11 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 24 February 2008 - 05:10

Εκείνη τη μέρα θα είμαι (ακόμα) στην Ξάνθη... :deadga6:

Έχω πάντως μία ερώτηση. Σε ποια καφετέρια σκοπεύετε να καρεκλώσετε ~50 άτομα; :hahaha:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#12 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 24 February 2008 - 09:49

Εκείνη τη μέρα θα είμαι (ακόμα) στην Ξάνθη... :deadga6:

Έχω πάντως μία ερώτηση. Σε ποια καφετέρια σκοπεύετε να καρεκλώσετε ~50 άτομα; :hahaha:

Ελα ντε, κι εγω αυτο αναρωτιεμαι. Καλυτερα να γινοταν ξεχωριστα τα meetings γιατι ετσι θα γινεται τρομερο μπαχαλο :deadga6:
Posted Image

#13 PreToRiaN

PreToRiaN

    Make love, NOT warcraft

  • Members
  • 81 posts

Posted 24 February 2008 - 09:51

ρε παιδια μηπως το 3 site meeting καπως ακραιο? ειστε σιγουροι οτι θα βρουμε μερος που να μας χωραει ολους? :(
Spoiler:
Αυτή η υπογραφή δεν ξεπερνά σε καμία περίπτωση τα 250 pixels ύψος.( who am i kidding : :. my beautiful and intelligent sign is ruined ).

#14 dustov13

dustov13

    Beast Reborn

  • Members
  • 28 posts

Posted 24 February 2008 - 09:55

Ισως περασω και εγω...αν με τραβηξουν 2-3 καθικια.....
Posted Image
"Wind...Rain...Fire...Earth...Tremble and Despair cause I am POWER!"

#15 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 24 February 2008 - 10:22

ρε παιδια μηπως το 3 site meeting καπως ακραιο? ειστε σιγουροι οτι θα βρουμε μερος που να μας χωραει ολους? :(

extreme situations need extreme measures!
Στην τελική πέρνετε ένα σπαστό καφέ, ένα κουτάκι μπυρίτσα/αναψυκτικό από το περίπτερο και την βγάζετε (αρκετά φθηνότερα :bleh:) στην Ναυαρίνου ή στον Λευκό Πύργο. Κάτι τέτοιο ήταν η δική μας τελική επιλογή στο meeting του anime.gr τον Οκτώβριο στην Αθήνα όπου και μαζέψαμε 60 περίπου άτομα. Βέβαια βρήκαμε αμέσως καφετέρια...:tongue2:
Κρίμα πάντως γιατί προγραμματίζω να ανέβω το Σάββατο 8 Μαρτίου στα μέρη σας. Στις 1 Μαρτίου δεν με βολεύει.:if:
Καλά να περάσετε!:riiight:
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image