Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ye olde Bleach anime thread (αχταρμάς inside)


  • This topic is locked This topic is locked
2261 replies to this topic

#31 just reaper

just reaper

    Anime Amateur

  • Members
  • 126 posts

Posted 07 May 2006 - 22:37

Εγω στα fillers κάνω υπομονή γιατί ψιλιάζομαι από το καινουριο opnening και closing οτι η yachiru μαζί με τον kenpachi θα πάνε στον κανονικό κόσμο και προφανώς θα τα κάνουν όλα κόλαση. Είναι από τα λίγα ανιμε που δεν με χαλάει που έχει βγάλει πολλά επεισόδια. ( Εκτός να το παρακάνουν γιατι το μανγκα θαμε καταστρέψει).

#32 just reaper

just reaper

    Anime Amateur

  • Members
  • 126 posts

Posted 09 May 2006 - 08:16

Ξέρει κανείς πως λέγεται το τραγούδι στο καινούριο opening του bleach?

#33 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 09 May 2006 - 10:24

βασικα, κ αυτα που δειχνει τωρα στο bleach fillers ειναι;
Because, when you are miserable you need someone ever more miserable...than yourself. The ones who aren't human ARE YOU [Lucy - Elfen Lied]
Males are creatures that express their emotions through actions rather than words. It is usually preferred not to have anyone bear their suffering. [Maes Hughes - FMA]
I can have food or drinks spilled on me, or even be spit at and I'll laugh about it. However, if for any reason you hurt a friend of mine... I won't forgive you! [Shanks - One Piece

#34 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 09 May 2006 - 13:05

fillers ειναι κι ελπιζω να μην γινει το bleach δευτερο naruto :cry:
Παρεπιπτοντως, οποιος εχει δει bleach απο dattebayo, εχει προσεξει το κραξιμο που ριχνουν τα παιδια στο naruto?

:army5:
All hail the machine
Posted Image

#35 just reaper

just reaper

    Anime Amateur

  • Members
  • 126 posts

Posted 10 May 2006 - 12:51

Δεν το έχω προσέξει. Τι κράξιμο;

#36 MaSaKa

MaSaKa

    Anime Freak

  • Members
  • 342 posts

Posted 10 May 2006 - 23:04

Oute ego exo dei to kra3imo pou les...

#37 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 11 May 2006 - 11:59

Οχι στο καθεαυτο επεισοδιο. Στα opening credits, πριν ξεκινησει το επεισοδιο, διαβαστε τα ψιλα γραμματακια! Τα παιδια της dattebayo, απο το επισοδιο 50 και μετα αν θυμαμαι καλα, βαζουν διαφορα αστεια μηνυματακια. Σε καποια απο αυτα κραζουν και το Naruto :D
All hail the machine
Posted Image

#38 just reaper

just reaper

    Anime Amateur

  • Members
  • 126 posts

Posted 11 May 2006 - 12:35

Πλάκα πλάκα δεν τα είχα προσέξει ποτέ. Τώρα τα είδα. Για το naruto δεν πέτυχα τίποτα πάντως.

#39 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 12 May 2006 - 11:59

Δεν θυμαμαι σε ποια επεισοδια ακριβως ειναι. Και μην περιμενεις κανενα χοντρο μπινελικι. Την λενε ευγενικα :D
All hail the machine
Posted Image

#40 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 12 May 2006 - 21:16

χαχαχα
τα αστεια μηνυματακια τις ντατεπαγιο ρουλαρουνε
θυμαμαι που τα διαβαζα στο ναρουτο
για το μπλιτς δεν προσεξα τπτ, μιας κ απο τοτε που εγινε λισεσντ κ μετα κατεβαζω απο ντατεμπαγιο
Because, when you are miserable you need someone ever more miserable...than yourself. The ones who aren't human ARE YOU [Lucy - Elfen Lied]
Males are creatures that express their emotions through actions rather than words. It is usually preferred not to have anyone bear their suffering. [Maes Hughes - FMA]
I can have food or drinks spilled on me, or even be spit at and I'll laugh about it. However, if for any reason you hurt a friend of mine... I won't forgive you! [Shanks - One Piece

#41 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 13 May 2006 - 15:04

@Androghost
ναι εχουν πολυ χαβαλε τα μηνυματακια τους, αλλα τουλαχιστον για μενα, η Dattebayo κουβαλαει μια "καταρα". Οποτε κατεβαζω Bleach, το πρωι παει μια χαρα, κατεβαζω με 55-60KB. Μολις βραδιαζει μου το ριχνει στα 7-8KB :x

Καλη φαση ε? Χα χα χα!
All hail the machine
Posted Image

#42 Salvation

Salvation

    Ultraman

  • Members
  • 43 posts

Posted 15 May 2006 - 09:32

Simera tha arxisw tin parakolouthisi tis seiras anime Bleach
Eyxithite mou :P :P
How you put a signature_ ? Ο_ο

#43 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 15 May 2006 - 09:54

@Androghost
ναι εχουν πολυ χαβαλε τα μηνυματακια τους, αλλα τουλαχιστον για μενα, η Dattebayo κουβαλαει μια "καταρα". Οποτε κατεβαζω Bleach, το πρωι παει μια χαρα, κατεβαζω με 55-60KB. Μολις βραδιαζει μου το ριχνει στα 7-8KB :x

Καλη φαση ε? Χα χα χα!




επειδη οταν ειναι πρωι ελλαδα στην αμερικη ειναι βραδυ κ ετσι δε κατεβαζουν πολλοι
ενω οταν ειναι βραδι ειναι πρωι περιπου οποτε τοτε πεφτει το πολυ dl
:wink:
Because, when you are miserable you need someone ever more miserable...than yourself. The ones who aren't human ARE YOU [Lucy - Elfen Lied]
Males are creatures that express their emotions through actions rather than words. It is usually preferred not to have anyone bear their suffering. [Maes Hughes - FMA]
I can have food or drinks spilled on me, or even be spit at and I'll laugh about it. However, if for any reason you hurt a friend of mine... I won't forgive you! [Shanks - One Piece

#44 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 15 May 2006 - 11:38

@Salvation
Καλο ξεκινημα φιλε μου, θα δεις, θα κολησεις κι εσυ :D

@AndroGhost
Οκ, το καταλαβαινω αυτο που λες, αλλα ξερεις τι σκοτωμα ειναι να βλεπω καμια 800αρια seeders και τους διπλασιους leechers σε ενα επεισοδιο και εγω να κατεβαζω με 5 ΚΒ?
:gore4:
All hail the machine
Posted Image

#45 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 15 May 2006 - 23:10

@Salvation
Καλο ξεκινημα φιλε μου, θα δεις, θα κολησεις κι εσυ :D

@AndroGhost
Οκ, το καταλαβαινω αυτο που λες, αλλα ξερεις τι σκοτωμα ειναι να βλεπω καμια 800αρια seeders και τους διπλασιους leechers σε ενα επεισοδιο και εγω να κατεβαζω με 5 ΚΒ?
:gore4:



ξερεις τι ειναι να εχω βαλει να κατεβαινουν μερικα επεισοδια db (που δε μου παιζουν) 5.55 gb μεγεθος, να κατεβαζω εδδω και 97 ωρες, με μεσο ρυθμο παραλαβης 4κ/ς;
Because, when you are miserable you need someone ever more miserable...than yourself. The ones who aren't human ARE YOU [Lucy - Elfen Lied]
Males are creatures that express their emotions through actions rather than words. It is usually preferred not to have anyone bear their suffering. [Maes Hughes - FMA]
I can have food or drinks spilled on me, or even be spit at and I'll laugh about it. However, if for any reason you hurt a friend of mine... I won't forgive you! [Shanks - One Piece