Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ye olde Bleach anime thread (αχταρμάς inside)


  • This topic is locked This topic is locked
2261 replies to this topic

#2251 Ferian

Ferian

    Nique Le Systeme

  • Members
  • 183 posts

Posted 20 June 2008 - 21:22

οχι ρε συ φαση εχουν δηλ. εγω π διαβαζω το manga βρησκω κ κανω κ κατι extra αλλα εχουν φαση... τωρα δν ξερω σε πια περιοδο ειναι...πριν η μετα το Las Noches...

#2252 Anyparktos

Anyparktos

    Πρώην Me Loves Neliel

  • Members
  • 694 posts

Posted 20 June 2008 - 21:22

Guys επειδη το εχω παρατησει απο τοτε με τον Grimjow πως πανε τα filler τελειωνουν η @@? Ακουω οτι ειναι αθλια κ δεν αξιζουν τα 20 λεπτα της ζωης μου :P



Η αλήθεια είναι ότι δεν χάνεις και πολλά πράματα,αν όχι τπτ...Θα καταλάβεις όταν τελειώσουν τα filler όταν δεις ραγδαία αυξηση τον σελίδων του bleach anime thread:hahaha:

οχι ρε συ φαση εχουν δηλ. εγω π διαβαζω το manga βρησκω κ κανω κ κατι extra αλλα εχουν φαση... τωρα δν ξερω σε πια περιοδο ειναι...πριν η μετα το Las Noches...

Μάλλον για να μην βλέπουμε υποψία από hollow mask θα είναι μια άκυρη εμβόλιμη ιστορία...Ξέρεις πριν απ'ολα...Hueco mundo κτλ...
Posted Image

#2253 Ferian

Ferian

    Nique Le Systeme

  • Members
  • 183 posts

Posted 20 June 2008 - 21:31

βασικα προσεξα οτι ο ishida εχει το καλο το bow αλλα ο sado δν εχει το χερι με την ασπιδα.... οποτε εχω μαμιθει στη σκεψη να δω τι παιζει εδω...

#2254 Anyparktos

Anyparktos

    Πρώην Me Loves Neliel

  • Members
  • 694 posts

Posted 20 June 2008 - 21:38

Αχααα!!Σωστός ο φίλος το είχα ξεχάσει αυτό...Μπορούμε δλδ να πούμε με ασφάλεια ότι είναι πριν το Hueco mundo,κάπου μέσα στο Arrancar arc...Ακυριά...Δεν ταιριάζει ούτε στο ελάχιστο στην ιστορία και την υπόθεση...Αλλά τουλάχιστον μπορεί να δούμε vizard action από τον Φράουλα...
Posted Image

#2255 Ferian

Ferian

    Nique Le Systeme

  • Members
  • 183 posts

Posted 20 June 2008 - 21:47

χαχα λογικα στο επομενο επ θα εχει Vizard power γτ οταν εκανε bankai στο preview ειχε την μαυρη αυρα

#2256 Eze

Eze

    Anime Freak

  • Members
  • 495 posts

Posted 20 June 2008 - 21:49

to wikipedia το αναφερει σαν λαθος αλλα μπορει να ειναι μετα απο το χουεκο μουντο,
Ισως αργοτερα να αποδειχθει οτι ο Σαντο μπορει να ελεγξει το ποιο χερι θα βγαλει,οπως τα σικαι και τα μπανκαι πχ.
Signature Removed

#2257 Ferian

Ferian

    Nique Le Systeme

  • Members
  • 183 posts

Posted 20 June 2008 - 21:51

nice... οραια τοτε πες οτι ειναι μετα το hueco mundo τωρα δν μας κανει σποιλερ? ξερουμε ακριβως τι θα γινει στη μαχη... κλαπς

#2258 Eze

Eze

    Anime Freak

  • Members
  • 495 posts

Posted 20 June 2008 - 21:56

οχι, το bleach λεει οτι διηγειται μια αλλη ιστορια , μπορει να εγινε πολυ πιο μετα, και στη μαχη να εγινε κατι αλλο.
Αμα θα δεις το ανιμε θα καταλαβεις, ως στοιχειο σου λεω μονο οτι το αποτελεσμα της καθε μαχης ειναι η μεγαλυτερη φλωρια στο ανιμε. Σαν τσαμπε λογοκρισια..(εννοειται οτι δεν περιεχονται σποιλερς μιλαω γενικα για ολο το bleach)
Signature Removed

#2259 Ferian

Ferian

    Nique Le Systeme

  • Members
  • 183 posts

Posted 20 June 2008 - 22:00

τεσπα εχεις καποιο δικιο εδω.. τ να σ πω... καλο θα ειναι να τελειωσουν τα φιλλερ αργα η γρηγορα

#2260 bujar

bujar

    Anime Fan

  • Members
  • 231 posts

Posted 21 June 2008 - 07:59

Εγω βρισκω λογικοτερο το filler arc να ειναι πριν το ΗΜ αφου ταιριαζει καλυτερα στην συνοχη.Οσον αφορα τις δυναμεις που απεκτησε ο καθενας πιστευω τα εξης (περιεχει σποιλερς αν εισαστε πισω στο ανιμε μην το διαβασετε)
Spoiler:



Γενικα δεν κολλαει πουθενα,αλλα αν ειναι να κολλησει καπου ειναι πριν το ΗΜ,αυτα τα ολιγα:drink:

#2261 Ferian

Ferian

    Nique Le Systeme

  • Members
  • 183 posts

Posted 21 June 2008 - 16:37

αυτα π εβαλες στα σποιλερς τα εχει δηξει στο ανιμε αν δν κανω λαθως...

#2262 neo^

neo^

    Anime Freak

  • Members
  • 424 posts

Posted 21 June 2008 - 18:53

αυτα π εβαλες στα σποιλερς τα εχει δηξει στο ανιμε αν δν κανω λαθως...



Tα εχει δειξει αλλα μπορει καποιος να μην εχει φτασει μεχρι εκει.
Posted Image