Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Κίνδυνος Mc'Donalds και KFC


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#76 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 02 February 2008 - 05:33

goodys cheesburger rules αλλα τρωω μια φορα ανα εξαμηνο για να χανω λιγα λιγα τα χρονια απο τη ζωη μου:hahaha:

#77 Megemele

Megemele

    Anime Amateur

  • Members
  • 74 posts

Posted 02 February 2008 - 05:36

διαφωνώ! Sε θέμα τσιζ άνετα το burger king είναι το καλύτερο αλλά δυστηχος δεν υπάρχει στην ελλάδα :(

#78 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 posts

Posted 02 February 2008 - 05:38

και να υπηρχε δεν θα εκανε 1 ευρο.
ΛΟΚ ΛΕΜΕ.
Posted Image

#79 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 02 February 2008 - 05:41

oxi μπορουμε να κανουμε κανα poll απο τις ποσες επισκεψεις σας σε goodys/mac/kfc σας επιασε κοψιμο. πιστευω τα αποτελεσματα θα συναρπασουν!!

οκ δε τη παλευω αλλο it's official αμα θελεις duck βαρα και delete σε αυτο το ποστ μου δε με πειραζει, καληνυχτα

#80 toXas

toXas

    Emperor's Favourite

  • Members
  • 107 posts

Posted 02 February 2008 - 05:44

mac = τρελο κοψιμο - χ****ο
u still fail to amuse me....

<3 Μρ Αγιου-Μανια

#81 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 posts

Posted 02 February 2008 - 05:52

oxi μπορουμε να κανουμε κανα poll απο τις ποσες επισκεψεις σας σε goodys/mac/kfc σας επιασε κοψιμο. πιστευω τα αποτελεσματα θα συναρπασουν!!

οκ δε τη παλευω αλλο it's official αμα θελεις duck βαρα και delete σε αυτο το ποστ μου δε με πειραζει, καληνυχτα


μην τα παιρνεις ολα τις μετριτοις φιλε Loke, χιουμορ κανω για να δειξω την εξευτελιστικη τιμη του τσιζ, που στην περιπτωση αυτη ο,τι πληρωνεις παιρνεις(οσον αφορα το στομαχι)
Posted Image

#82 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 04 February 2008 - 13:05

δε ξέρω αν το έχω αναφέρει ξανά εδώ...

μία εποχή έτρωγα ΜΟΝΟ από goody's
Spoiler:


ε αυτή την εποχή έχασα κιλά... όσο κουφό και αν φαίνεται. Και σίγουρα οι μερίδες μου δεν είναι μικρές...

Επίσης για τα goody's [επειδή έχω inside information από διάφορες πηγές]. Eίναι ότι πιο καθαρό από τα βρώμικα που υπάρχουν. Και μιλάω για θέμα παρασκευής φαγητού. Τρώνε τρελούς ελέγχους και δεν τους παίρνει να κάνουν αλλιώς. Τώρα το φαγητο το ίδιο, ε όσο να΄ναι είναι λίγο πλαστικούρα. Για το μπιφτέκι λένε ότι πρέπει να το φας σε 8 λεπτά για να έχει κρατήσει και κάποια θρεπτική ουσία. Μετά είναι pure λάστιχο. Γι'αυτό μην παίρνεται cheese όταν είναι αραδιασμένα πίσω. Πάρτε κάποιο που θα το φτιάξουν εκείνη τη στιγμή... [χρήσιμη πληροφορία της ημέρας από θείο Σπόνη]

#83 toXas

toXas

    Emperor's Favourite

  • Members
  • 107 posts

Posted 04 February 2008 - 16:55

Για το μπιφτέκι λένε ότι πρέπει να το φας σε 8 λεπτά για να έχει κρατήσει και κάποια θρεπτική ουσία. Μετά είναι pure λάστιχο. Γι'αυτό μην παίρνεται cheese όταν είναι αραδιασμένα πίσω. Πάρτε κάποιο που θα το φτιάξουν εκείνη τη στιγμή... [χρήσιμη πληροφορία της ημέρας από θείο Σπόνη]


Ποιος θελει να παρει θρεπτικες ουσιες τρωγοντας goody's αναρωτιεμε?
:Blissfull:
u still fail to amuse me....

<3 Μρ Αγιου-Μανια

#84 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 04 February 2008 - 19:21

Ποιος θελει να παρει θρεπτικες ουσιες τρωγοντας goody's αναρωτιεμε?
:Blissfull:



οτιδηποτε κ να φας θες να παρεις θρεπτικες ουσιες
:nosey:
Because, when you are miserable you need someone ever more miserable...than yourself. The ones who aren't human ARE YOU [Lucy - Elfen Lied]
Males are creatures that express their emotions through actions rather than words. It is usually preferred not to have anyone bear their suffering. [Maes Hughes - FMA]
I can have food or drinks spilled on me, or even be spit at and I'll laugh about it. However, if for any reason you hurt a friend of mine... I won't forgive you! [Shanks - One Piece

#85 Megemele

Megemele

    Anime Amateur

  • Members
  • 74 posts

Posted 04 February 2008 - 19:57

οτιδηποτε κ να φας θες να παρεις θρεπτικες ουσιες
:nosey:


Duuuh απο πότε ισχύει κάτι τέτοιο στην ελλάδα ? εγώ ξέρω μόνο ανθρώπους που τρώνε κάτι είτε επιειδή αυτό έχει οραία γεύση είτε γιατι πεινάνε :/ Μην λέτε τέτοια και χάσουμε την εικόνα των καλοφαγάδων :P

#86 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 04 February 2008 - 20:23

Duuuh απο πότε ισχύει κάτι τέτοιο στην ελλάδα ? εγώ ξέρω μόνο ανθρώπους που τρώνε κάτι είτε επιειδή αυτό έχει οραία γεύση είτε γιατι πεινάνε :/ Μην λέτε τέτοια και χάσουμε την εικόνα των καλοφαγάδων :P




ναι εχεις δικιο
το θεμα ειναι οτι ο τοξας ειπε : Ποιος θελει να παρει θρεπτικες ουσιες τρωγοντας goody's αναρωτιεμε?
και οχι : ποιος αποσκοπει να παρει παρει θρεπτικες ουσιες τρωγοντας goody's
Because, when you are miserable you need someone ever more miserable...than yourself. The ones who aren't human ARE YOU [Lucy - Elfen Lied]
Males are creatures that express their emotions through actions rather than words. It is usually preferred not to have anyone bear their suffering. [Maes Hughes - FMA]
I can have food or drinks spilled on me, or even be spit at and I'll laugh about it. However, if for any reason you hurt a friend of mine... I won't forgive you! [Shanks - One Piece

#87 toXas

toXas

    Emperor's Favourite

  • Members
  • 107 posts

Posted 05 February 2008 - 02:05

οτιδηποτε κ να φας θες να παρεις θρεπτικες ουσιες
:nosey:


ναι για να το αναλυσω καλυτερα εννοειτε οτι τρωγωντας goodys δεν περιμενεις να παρεις τπτ το θρεπτικο κ ουτε αυτος ειναι ο λογος που το τρως αυτο ειπα...
u still fail to amuse me....

<3 Μρ Αγιου-Μανια