Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

BΡΥΚΟΛΑΚΕΣ VS ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ


  • This topic is locked This topic is locked
78 replies to this topic

#46 Konata

Konata

    mukyu~

  • Members
  • 311 posts

Posted 31 December 2007 - 14:14

Malcavians FTW και τα μυαλα στα κάγκελα ρε (και όχι μεταφορικά:congrats:)

Konata σε πήγενα πολύ περισώτερο πριν μάθω ότι είσαι tremeroσκυλο:emptyonexg1:


LOL βρέ! Όταν σε γνώρισα και εσύ Tremere έπεζες! :o Θυμάσαι; :hahaha:

Αλλά δεν θα το κρύψω ότι οι Malkavians είναι η δεύτερη favourite clan μου. :)
Posted Image

#47 pershs

pershs

    ΚΑΡΙΟΛΗΣ

  • Members
  • 206 posts

Posted 31 December 2007 - 14:39

LOL βρέ! Όταν σε γνώρισα και εσύ Tremere έπεζες! :o Θυμάσαι; :hahaha:

Αλλά δεν θα το κρύψω ότι οι Malkavians είναι η δεύτερη favourite clan μου. :)



Ναι και δεν είναι τυχαίο που ο Errikos είχε όλλα αυτά που μισώ στους TREMERE :P

Αλλά πάνω από όλλα ήτανε καλό παιδί :hahaha:
"[FONT="]Αφού η μ@λακια πάει σύννεφο ας μοιραστούμε ομπρέλες" [/FONT]
[FONT=Arial Black]ΚΑΡΙ0ΛΗΣ[/FONT]
Posted Image

#48 Konata

Konata

    mukyu~

  • Members
  • 311 posts

Posted 31 December 2007 - 14:48

Ναι και δεν είναι τυχαίο που ο Errikos είχε όλλα αυτά που μισώ στους TREMERE :P

Αλλά πάνω από όλλα ήτανε καλό παιδί :hahaha:


Αλήθεια;; :oo: Και εγώ τον είχα συμπαθήσει υπερβολικά! Μάλιστα νομίζω ότι έκανες και άριστο rp εκεί! :Blissfull:
Posted Image

#49 Angel of dream

Angel of dream

    Live Your Dreams!!!!

  • Members
  • 54 posts

Posted 31 December 2007 - 15:01

Κατα λαθος εδω περα γραφουμε πιο απο τα δυο μας αρεσουν και ασε τις φιλοσοφιες...........Εαν θες πληροφοριες ψαξε βρες........και αν δεν θες να πεις την γνωμη σου τοτε μην μπαινεις........(Matsu)


Posted Image

#50 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 31 December 2007 - 15:18

Κατα λαθος εδω περα γραφουμε πιο απο τα δυο μας αρεσουν και ασε τις φιλοσοφιες...........Εαν θες πληροφοριες ψαξε βρες........και αν δεν θες να πεις την γνωμη σου τοτε μην μπαινεις........(Matsu)


Κοιταξε να δεις κοριτσακι μου...το αν θα μπω ή οχι σε ενα τοπικ να το διαβασω, ειναι δικο μου θεμα..το ιδιο ειναι και η αποψη μου...αν θα την πω η οχι...το να κανετε ενα ορθο τοπικ σε αυτο το φορουμ δεν ειναι κατι που το ζηταω, ειναι κατι που το απαιτω...οταν ξεκιναμε ενα τοπικ δινουμε παντα πληροφοριες γυρω απο το θεμα το οποιο πραγματευεται..αν δεν δινεις τιποτα και απλα ενα ξερο λινκ, τοτε μην γκρινιαζετε οταν σας τα κλειδωνουν...και αυτον τον τονο, και αυτο το υφακι, να το χρησιμοποιεις εκει που σε παιρνει..
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#51 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 31 December 2007 - 15:23

Peace sisters,what's gotten into you?It's Christmas,leave all hate behind you :P
Posted Image

#52 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 31 December 2007 - 15:26

Κοιταξε να δεις κοριτσακι μου...το αν θα μπω ή οχι σε ενα τοπικ να το διαβασω, ειναι δικο μου θεμα..το ιδιο ειναι και η αποψη μου...αν θα την πω η οχι...το να κανετε ενα ορθο τοπικ σε αυτο το φορουμ δεν ειναι κατι που το ζηταω, ειναι κατι που το απαιτω...οταν ξεκιναμε ενα τοπικ δινουμε παντα πληροφοριες γυρω απο το θεμα το οποιο πραγματευεται..αν δεν δινεις τιποτα και απλα ενα ξερο λινκ, τοτε μην γκρινιαζετε οταν σας τα κλειδωνουν...και αυτον τον τονο, και αυτο το υφακι, να το χρησιμοποιεις εκει που σε παιρνει..

x 2

θα γράψω εγώ ένα μικρό "αθρακι" καλή μου αστούς άλλους να το παίζουν φωτεινή παντογνώστες.

#53 Vampire Martin

Vampire Martin

    Starting...

  • Members
  • 4 posts

Posted 31 December 2007 - 15:57

Κοιτα Μastu μπορει να εχεις δικιο για το "αρθρακι" αλλα μπορεις να το ζητησεις πιο ευγενικα.Και εχει δικιο η Angel of Dream εδω γραφουμε την γνωμη μας δηλ.ποιο πλασμα μας αρεσει κυριως.Εχεις μπει ποσες φορες εδω και δεν εχεις πει καν την γνωμη σου.και να σου πω την αληθεια προκαλεις κοριτσακι μου!Εαν θες να μαλωσεις με την Angel of dream καντο Private για να μην το ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ.Και αν θες να πεις κατι στην Animesuki πες της το σε μνμ.
Posted Image<<<I Am thirst for BLOOD....>>>

#54 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 31 December 2007 - 16:05

κοίτα το θέμα θα κλειδωθεί ούτος η άλλος επειδή είναι ηλίθιο και δεν έχει κανέναν λόγο ύπαρξης.
και αν γουστάρετε thread με vampmires να πάτε να κάνετε ένα thread με θέμα τα anime και Vampires και τότε να δω τι μαγκιά σας και δεν προκαλεί η Matsu
είναι λόγκο αυτό που ζήτησε

#55 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 31 December 2007 - 16:05

αν μείνει ανοιχτό αυτό το thread τότε γιατί να μην ανοίξουμε και το

"Μπουγάτσα με τυρί ή Μπουγάτσα με κρέμα"
"Γυρος ή σουβλάκι"
"Φως, νερό ή οικόπεδα με δόσεις;"

στηρίξτε τις απόψεις με επιχειρήματα ή απλά και όμορφα πάει κάδο.-

#56 Vampire Martin

Vampire Martin

    Starting...

  • Members
  • 4 posts

Posted 31 December 2007 - 16:10

Ελεος κοριτσακι μου πως αρπαζεσαι ετσι ουτε κοπελα σου να μην ηταν!ναι ειναι λογικο αλλα την αλλα φορα να το ζηταει πιο ευγενικα
Posted Image<<<I Am thirst for BLOOD....>>>

#57 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 31 December 2007 - 16:11

Κοιτα Μastu μπορει να εχεις δικιο για το "αρθρακι" αλλα μπορεις να το ζητησεις πιο ευγενικα.Και εχει δικιο η Angel of Dream εδω γραφουμε την γνωμη μας δηλ.ποιο πλασμα μας αρεσει κυριως.Εχεις μπει ποσες φορες εδω και δεν εχεις πει καν την γνωμη σου.και να σου πω την αληθεια προκαλεις κοριτσακι μου!Εαν θες να μαλωσεις με την Angel of dream καντο Private για να μην το ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ.Και αν θες να πεις κατι στην Animesuki πες της το σε μνμ.

Θελω να σε ενημερωσω οτι το τοπικ αυτο ηταν κλειδωμενο και ξεκλειδωθηκε χαριστικα απο τον kenny...το γεγονος οτι δεν ειπα τη γνωμη μου (που την ειπα, αλλα περασε απαρατηρητη) ειναι επειδη δεν με ενδιαφερει κανενα απο τα δυο πλασματα για να πω οτι προτιμω το ενα ή το αλλο..αυτο δε σημαινει οτι αν εμπαινε καποιος στον κοπο να γραψει κατι γυρω απο αυτα, δε θα τα διαβαζα..θα τα διαβαζα, και ισως να αποκτουσα καποια συμπαθεια...και κοιταξε να δεις μιας και εισαι νεος εδω μεσα..οταν ανοιγουμε ενα τοπικ, παντα αυτο οφειλει να περιλαμβανει πληροφοριες γυρω απο το θεμα του.Αν ειναι, μπορω κι εγω, να παω να ανοιξω ενα τοπικ, και να πω "μου αρεσουν τα φασολια..εσεις ποια οσπρια προτιματε?"..ελα ομως που δεν ειναι ορθο τοπικ...εγω δεν μπηκα να τσακωθω με κανεναν, αλλα οταν ο αλλος παιρνει τονο και υφακι που δεν εχω δωσει εγω το δικαιωμα να παρει, τοτε στην ουσια, αυτος τσακωνεται με μενα και οχι εγω..απο την αλλη, αν προκληση εσυ θεωρεις, την ομαλη διεξαγωγη ενος τοπικ, τοτε τι να πω...τοτε ναι..προκαλω..προκαλω επειδη δεν μου αρεσει να βλεπω 3 σελιδες με τις λεξεις "βρικολακας." "λυκανθρωπος."...υπαρχει κατι που λεγεται επιχειρηματολογια, υπαρχει κατι που λεγεται αιτιολογηση, και οχι, δεν αναφερομαι σε εκθεση ιδεων..αναφερομαι σε ενα τοπικ, το οποιο αν ειχε αυτα τα δυο, θα ηταν μια χαρα...ενω τωρα, ειναι απλα σπαμ..τωρα, για τα πμ..εγω δεν κανω κατινιες...αν θελω να πω κατι, το λεω κοσμια, μπροστα στον αλλον, γιατι δεν ειναι κατι προσωπικο, ειναι κατι που αφορα ολο το φορουμ...αν τωρα θελει καποιος να μου πει κατι σε πμ..ελευθερα, χωρο εχω..αυτα
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#58 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 31 December 2007 - 16:11

γιατί αλλιώς θα τη δαγκώσεις???

#59 Vampire Martin

Vampire Martin

    Starting...

  • Members
  • 4 posts

Posted 31 December 2007 - 16:23

Θελω να σε ενημερωσω οτι το τοπικ αυτο ηταν κλειδωμενο και ξεκλειδωθηκε χαριστικα απο τον kenny...το γεγονος οτι δεν ειπα τη γνωμη μου (που την ειπα, αλλα περασε απαρατηρητη) ειναι επειδη δεν με ενδιαφερει κανενα απο τα δυο πλασματα για να πω οτι προτιμω το ενα ή το αλλο..αυτο δε σημαινει οτι αν εμπαινε καποιος στον κοπο να γραψει κατι γυρω απο αυτα, δε θα τα διαβαζα..θα τα διαβαζα, και ισως να αποκτουσα καποια συμπαθεια...και κοιταξε να δεις μιας και εισαι νεος εδω μεσα..οταν ανοιγουμε ενα τοπικ, παντα αυτο οφειλει να περιλαμβανει πληροφοριες γυρω απο το θεμα του.Αν ειναι, μπορω κι εγω, να παω να ανοιξω ενα τοπικ, και να πω "μου αρεσουν τα φασολια..εσεις ποια οσπρια προτιματε?"..ελα ομως που δεν ειναι ορθο τοπικ...εγω δεν μπηκα να τσακωθω με κανεναν, αλλα οταν ο αλλος παιρνει τονο και υφακι που δεν εχω δωσει εγω το δικαιωμα να παρει, τοτε στην ουσια, αυτος τσακωνεται με μενα και οχι εγω..απο την αλλη, αν προκληση εσυ θεωρεις, την ομαλη διεξαγωγη ενος τοπικ, τοτε τι να πω...τοτε ναι..προκαλω..προκαλω επειδη δεν μου αρεσει να βλεπω 3 σελιδες με τις λεξεις "βρικολακας." "λυκανθρωπος."...υπαρχει κατι που λεγεται επιχειρηματολογια, υπαρχει κατι που λεγεται αιτιολογηση, και οχι, δεν αναφερομαι σε εκθεση ιδεων..αναφερομαι σε ενα τοπικ, το οποιο αν ειχε αυτα τα δυο, θα ηταν μια χαρα...ενω τωρα, ειναι απλα σπαμ..τωρα, για τα πμ..εγω δεν κανω κατινιες...αν θελω να πω κατι, το λεω κοσμια, μπροστα στον αλλον, γιατι δεν ειναι κατι προσωπικο, ειναι κατι που αφορα ολο το φορουμ...αν τωρα θελει καποιος να μου πει κατι σε πμ..ελευθερα, χωρο εχω..αυτα

Οκ!Ειναι ανουσιο και ηλιθιο οπως λες αλλα γιατι να μπαινει καποιος εδω και να γραφει τα παραπονα του και τις καθε μαλακειες του.εαν θες να πεις τα παραπονα σου τοτε τραβα στην Black Hole γι'αυτο εχει δημιουργηθει για να λεμε οτι μας κατεβει.
Posted Image<<<I Am thirst for BLOOD....>>>

#60 Vampire Martin

Vampire Martin

    Starting...

  • Members
  • 4 posts

Posted 31 December 2007 - 16:24

γιατί αλλιώς θα τη δαγκώσεις???

κοριτσακι μου εδω δεν ειναι Black Hole για να λεμε οτι μας κατεβαινει.
Posted Image<<<I Am thirst for BLOOD....>>>