Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93859 replies to this topic

#93466 Akihito

Akihito

    Anime Fan

  • Members
  • 169 posts

Posted 17 April 2023 - 16:21

Σήμερα θα φάμε αρνί με αρνί! :kakaka:

#93467 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 17 April 2023 - 19:46

Έφαγα αρνί και συμπλήρωσα λίγο με πίτσα μπάρμπεκιου κοτόπουλο. -_+
Επίσης ωραία η Αίγινα, να πάτε. Από την κάτω πλευρά έχει εκπληκτική θέα, βλέπεις τα εξωτικά Μέθανα καί τα διπλανά νησιά όλα σε ένα πλάνο.
Από την πάνω πλευρά του νησιού βλέπεις την Αθήνα να απλώνεται σαν άσπρη μάζα ανάμεσα στα βουνά. Τέλος παράγει τόσο φως που ήμουν στην νότια πλευρά κι όταν κοίταζα προς τα Βόρεια έβλεπα τα σύννεφα να φωτίζονται από τα βραδινά φωτα της Αθήνας.
rsrGbGx.gif

#93468 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 17 April 2023 - 21:29

Δούλεψα Αίγινα, είναι όντως ωραίο νησί, μου αρέσει το λιμάνι προσωπικά. Πήγαμε και οικογενειακώς στα Μέθανα πέρυσι το καλοκαίρι και περάσαμε πολύ ωραία. Όμορφος ήσυχος τόπος  :riiight:

 

Από κρέατα τώρα, δύο μέρες γεμάτες μόνο τέτοια τρώμε και έχουν περισσέψει κι άλλα  :wet2: Αρχίζω όντως να κουράζομαι δηλαδή. Και μας τελείωσε και η μαγειρίτσα  :borednn9:


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#93469 Akihito

Akihito

    Anime Fan

  • Members
  • 169 posts

Posted 27 April 2023 - 20:12

Μιας και έρχονται εκλογές, ας επαναφέρω αυτό το jingle από το χρονοντούλαπο της ιστορίας
https://youtu.be/-XMu0Wa-tGc

#93470 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 28 April 2023 - 08:29

Μιας και έρχονται εκλογές, ας επαναφέρω αυτό το jingle από το χρονοντούλαπο της ιστορίας
https://youtu.be/-XMu0Wa-tGc


Σε ευχαριστώ, το χρειαζόμουνα!
Ήδη το Τριώδιο, ε συγνώμη, η προεκλογική περίοδος έχει ξεκινήσει δυνατά με Βελοπουλιαδα, με ποιο κόμμα κατεβαίνει αυτή την εβδομάδα ο φυλακισμένος πρώην βουλευτής για πάντα μπατριωτης και υποψηφιότητα πρώην κυρία δικηγόρου με τον Μπογδάνο της Θεσσαλονίκης.
rsrGbGx.gif

#93471 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 28 April 2023 - 16:58

Χαιρεται καλημερα καλησπερα και τα σχετικα..ειμαι σε απογνωση..

Εδω και 2 μερες στο λαπτοπ μου στο μαγαζι δεν μπορω να μπω σχεδον στα περισσοτερα site.μου βγαζει  err_ssl_bad_record_mac_alert

εχω κανει οτι εχω δει σε οδηγο στο νετ και ακομα τιποτα..τελικα απο το πουθενα εκλεισα το μοντεμ του μαγαζιου συνδεθηκα με hot spot απο το κινητο μου και ολα λειτουργουν αψογα.....TI ΦΑΣΗ??? ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΜ ΜΟΥ? 
Και αν ναι πως στο διαλο το φτιαχνω αυτο???

vWuCb.png


Edited by vectrapearl, 28 April 2023 - 16:59.

                                                                       


#93472 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 28 April 2023 - 18:27

Δες τι ημερομηνία έχεις στο laptop.
rsrGbGx.gif

#93473 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 28 April 2023 - 18:56

Δες τι ημερομηνία έχεις στο laptop.

nope...ολα ειναι καλα..

ρε τα εχω κανει ΟΛΑ.το μονο που μου μενει ειναι να εχει φαει κανα κολλημα το wifi του modem,αλλα δεν μπορω να το τεσταρω βαζοντας ethernet γιατι το λαπτοπ μου δεν εχει θυρα ethernet.περνει μονο με ανταπτορα απο usb-ethernet και δεν εχω!

edit1.εφερα το λαπτοπ σπιτι και εδω με wifi παιζει κανονικα αρα κατι παιζει με το wifi στο μαγαζι!


Edited by vectrapearl, 28 April 2023 - 21:43.

                                                                       


#93474 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 29 April 2023 - 12:00

nope...ολα ειναι καλα..

ρε τα εχω κανει ΟΛΑ.το μονο που μου μενει ειναι να εχει φαει κανα κολλημα το wifi του modem,αλλα δεν μπορω να το τεσταρω βαζοντας ethernet γιατι το λαπτοπ μου δεν εχει θυρα ethernet.περνει μονο με ανταπτορα απο usb-ethernet και δεν εχω!

edit1.εφερα το λαπτοπ σπιτι και εδω με wifi παιζει κανονικα αρα κατι παιζει με το wifi στο μαγαζι!

 

ρε μπας και επεσε καμια τρίχα στο μοντεμ μεσα  :hehehe: 

Σοβαρα τωρα. καλή τύχη  :gotit:


stasou%2520mygdala.jpg


#93475 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 29 April 2023 - 13:28

Ποιο browser χρησιμοποιείς; Συμβαίνει σε όλα τα site που προσπαθείς να μπεις;
rsrGbGx.gif

#93476 ATANASHIOSU

ATANASHIOSU

    Anime Fan

  • Members
  • 306 posts
  • Location札幌

Posted 01 May 2023 - 13:22

Νέος παγκόσμιος πρωταθλητής στο σκάκι ο κινέζος Ντιν Λιρέν ο οποίος επικράτησε στις λεπτομέριες έναντι του ρώσου Γιαν Νιπόμνισσι.

 

Ο μέχρι χθες παγκόσμιος πρωταθλητής, νορβηγός Μάγκνους Κάρσλεν, επέλεξε να μην υπερασπιστεί τον τίτλο του λόγω ελλείψεως κινήτρου.

Ήταν πρωταθλητής για δέκα χρόνια και είχε υπερασπιστεί επιτυχώς τον τίτλο του τέσσερις φορές! 8)


Ὧδε ἡ σοφία ἐστίν· ὁ ἔχων νοῦν ψηφισάτω τὸν ἀριθμὸν τοῦ θηρίου, ἀριθμὸς γὰρ ὑπολογιστoῦ ἐστίν· καὶ ὁ ἀριθμὸς αὐτοῦ 1010011010.


#93477 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 02 May 2023 - 11:16

Ποιο browser χρησιμοποιείς; Συμβαίνει σε όλα τα site που προσπαθείς να μπεις;

εχω δοκιμασει με ολους. τα ιδια. συμβαινει σε αναμικτα..καποια μπαινει καποια οχι.


                                                                       


#93478 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 02 May 2023 - 22:58

Περίεργο. Άλλαξε DNS τότε. Βάλε της google.

8.8.8.8
8.8.4.4

Σε άλλα νέα, πήρα να παίξω το shredder's revenge να θυμηθούμε τα παλιά, το ανοίγω, το βάζω στο PS4 και δεν ξεκινάει η εγκατάσταση. Το παιχνίδι του κουτιού, από την ζελατίνα το έβγαλα. Λέω μήπως την άκουσε το PS4 αλλά τίποτα έκανα εγκατάσταση αλλά δύο παιχνίδια κανονικά.
rsrGbGx.gif

#93479 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 03 May 2023 - 00:07

Δεν μπορείς να κάνεις επιστροφή/αποζημίωση/αντικατάσταση?


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#93480 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 03 May 2023 - 10:35

Περίεργο. Άλλαξε DNS τότε. Βάλε της google.

8.8.8.8
8.8.4.4

Σε άλλα νέα, πήρα να παίξω το shredder's revenge να θυμηθούμε τα παλιά, το ανοίγω, το βάζω στο PS4 και δεν ξεκινάει η εγκατάσταση. Το παιχνίδι του κουτιού, από την ζελατίνα το έβγαλα. Λέω μήπως την άκουσε το PS4 αλλά τίποτα έκανα εγκατάσταση αλλά δύο παιχνίδια κανονικά.

Τελικα το ελυσα.πηρα την cosmote και τελικα μου αλλαξαν τα ''καναλια'(???) και η η δικαιολογια τους ειναι οτι στη περιοχη που ειμαι εγιναν πολλες καινουργιες συνδεσης και επεσαν πολλλες συνδεσης στο ιδια καναλια και μπλεξαμε τα μουτια μας κοινος?

@hazuki μπορει να επεσες σε ελατωματικο disc.πηγαινε το απο εκει που το πηρες και ζητα να κανουν αυτοι ενα check..
Αν θες βεβαια πριν κανε ενα καθαρισμα cache στο ps4 μην και ειναι αυτο.