Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93859 replies to this topic

#90076 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 19 June 2020 - 15:03

συμφωνω με τον gamer. ελπιζω να μην εισαι αυτης της αποψης geo


wdasa.png


#90077 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 19 June 2020 - 16:15

Πελατης ιζ κάμι σαμα. XD

Οπως ειπα ειναι κ θεμα τροπων συμπεριφορας, αν εισαι αναγωγος κ ηρθες για τσακωμο οχι γ να εξυπηρετηθείς μονο σε καβγα θα οδηγήσει. Ωστοσο υπαρχει κ το αναποδο, προκατάληψη υπαλλήλων που διολοστελνουν πριν καν προλάβει να μιλησει ο αλλος. Απτη στιγμή που ναι ετσι κιοι 2 πλευρες σπανια θα δεις πολιτισμενη συμπεριφορα η σεβασμο σε μαγαζί ή υπηρεσία.

Ιαπωνια πρακτικα σέβονται τον πελατη ακομα κιαν εχει άδικο, αλλα ακομα κιαυτο το αρρωστημένο οδηγει σε μια πιο πολιτισμένη μέθοδο για διάλογο ωστε να κτλβει κιο αλλος οτι δεν γίνεται αυτο που ζηταει.
Anyway..

Το αλλο με τα λεφτα θα μπορουσε να παει και στα περισσότερα ΙΕΚ της χωρας, μιας κ το 80% των μαθητων αυτη τη συμπεριφορά εχουν εκει (εστω απτη μικρη εμπειρία μου της ΑΚΤΟ) απαράδεκτοι τροποι και να δημιουργουν προβλημα στους λιγους που θελουν να κανουν μαθημα, να χάνονται ωρες με τσακωμους κ ηλιθιότητες, εξωτερικό θα τς ειχαν διωξει απτη σχολη δε πα να πλήρωναν και τα διπλάσια...μερικους.

Edited by GhostPrince, 19 June 2020 - 16:17.

フカフカ

#90078 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 19 June 2020 - 16:52

λετε να γινει πολεμος?


wdasa.png


#90079 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 19 June 2020 - 17:27

Πώς σου ήρθε αυτό παιχταρά μου;
rsrGbGx.gif

#90080 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 19 June 2020 - 19:23

λετε να γινει πολεμος?


Κινα-Ινδία ή ασχετο;

stasou%2520mygdala.jpg


#90081 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 19 June 2020 - 23:02

Soon πισω στους καλους ένδοξους καιρους της τουρκοκρατίας, και σα πολυ δε κάτσαμε στην ψευσδευθηση να νομίζουμε οτι μπορούμε να χουμε κράτος αυτα τα 200 σαμθιν χρονια;;
Ισως επρεπε να χα φύγει εξωτερικό νωρίτερα...


Αλλα όπως ειχε πει κ το τρολλ ο Τζον Ταητορ, ο 3τος παγκοσμιος πιθανον να ξεκινησε κιεξαιτιας της Ελλαδας με τις βλακείες μας. XD


https://sportdog.gr/life/ellada/article/589108/sklhro-mhnyma-apo-tis-ellhnikes-enoples-dynameis-stoys-toyrkoys-an-pathsete-podi-tha-sas-kapsoyme


Και μετά σου λενε και 40% νεοσυλλέκτων ολοι συνορα (γελαω)
Με τους ανεκπεδευτους που μονό δουλεια καθαριστριας θα μαθουν να κανουν, τι ακριβώς περιμενουν να κανουν στα συνορα; Να πετανε ξεσκονοπανα και αζαξ;
フカフカ

#90082 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 20 June 2020 - 12:02

Με τους ανεκπεδευτους που μονό δουλεια καθαριστριας θα μαθουν να κανουν, τι ακριβώς περιμενουν να κανουν στα συνορα; Να πετανε ξεσκονοπανα και αζαξ;

Ξέρεις τι ζημιά κάνει το AZAX στα μιατια μην γελάς. Ακόμη το σκουπόξυλο σε κερούς που δεν θα έχεις πυρομαχικά θα πρέπει να το αξιοποιείς σαν όπλο, μην σου πω πως με τον στρατό βγαίνεις επαγγελματίας καθαριστής.



#90083 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 20 June 2020 - 12:06

Ο Παΐσιος τί έχει πει για όλα αυτά?  Ή ακόμα καλύτερα να πάμε σε καμιά καφετζού ή και αστρολόγο. Ο Χορταρέας είναι ακόμα μοναχός?


xbJ3b2w.jpeg


#90084 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 20 June 2020 - 13:12

Ο Παΐσιος τί έχει πει για όλα αυτά?  Ή ακόμα καλύτερα να πάμε σε καμιά καφετζού ή και αστρολόγο. Ο Χορταρέας είναι ακόμα μοναχός?

Ιdk θα πρέπει να περιμένεις μέχρι να πάω στην μετα-θάνατον ζωή να τον ρωτήσω. Όσο για χορταρέα μη χαλάς τα λεφτά σου κάπνισε λίγο cbd και ότι λες γράψτο σε βίντεο.

 

 

Έξαλλου ποτέ δεν καταλάβατε την ιδιοφυΐα  του ΕΣ. Εάν θες να σκοτώσεις έναν μεγάλο εχθρό πρώτα ξεκινάς με τον μικρότερο εφόσον όπως έαν θες να κάνεις μια δοκιμή ξεκινάς με small factor. Ξεκινάς καθαρίζοντας τα βακτήρια πρώτα και μετά πας σε ανθρώπους. PURE GENIOUS!!!! :hehehe: :hehehe: :hehehe:

 

I wanna see reaction video on this.



#90085 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 20 June 2020 - 13:20

ειμαι ο μονος που θα ηθελα να δει τα φιλαρακια σε anime version και alternative story?


wdasa.png


#90086 Gamer

Gamer

    Starting...

  • Members
  • 37 posts

Posted 20 June 2020 - 13:36

ειμαι ο μονος που θα ηθελα να δει τα φιλαρακια σε anime version και alternative story?

 

Μου αρέσει πολύ το Theme "I'll Be There For You" και είμαι περίεργος πώς θα το έκαναν, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα έβγαινε καλό ένα τέτοιο project.



#90087 Hajime_Saito

Hajime_Saito

    ドS

  • Moderators
  • 2,136 posts

Posted 20 June 2020 - 13:48

Youtube Video

 

Κάπως έτσι ίσως.


LfNX0dh.png


#90088 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 20 June 2020 - 14:04

Άσχετο αλλά όντας πηγή πραγματικής τυχαιότητας λέω να βάλω λίγο Παπαρίζου:

 

Youtube Video

 

OOPS έβαλα Dream Evil. Αν και θα ήθελα να ήταν λιγο ποιο brutal το remake.



#90089 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 20 June 2020 - 15:25

Ρε παιδιά ποιος ψήνει πατάτες μεσημεριάτικα! ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΑΡΑΥΤΑ!  :redcard2:

 

Spoiler:

rsrGbGx.gif

#90090 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 20 June 2020 - 15:37

στην Αθηνα μου εχει πετυχει γυρος με φρεσκιες πατατες. ξενερωσα. εγω τον γυρο μου τον θελω με χοντρες, κατεψυγμενες πατατες

wdasa.png