Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93854 replies to this topic

#89566 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 05 April 2020 - 13:05

Youtube Video

 

In other news εγω ποτε θα παω να κανω ετσι ντελιβερι tofu :cry5: πανω που πηρα και καινουργιο 400αρι

εντωμεταξυ σχεδον ολα διχρονα στο βιντεο πολυ λιγα 4τ

 

sory παιδια αλλα καπου πρεπει να βγαλω και γω τον πονο μου ολο για κορδονοιο λεμε

There's only one way to deliver tofu:

Youtube Video



#89567 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 06 April 2020 - 01:28

Μηπως εχει κανεις καμια συνταγη για σπιτικο τσαι κρυο που να μοιαζει με αυτα του εμποριου (lipton,nestea,fuze κτλ) ?? Χωρις ζαχαρη!

Μα τη πιστη μου οσες δοκιμες και αν εχω κανει παντα βγαινει ενα νερο με μια αηδιαστικη γευση σαν να πινεις τσαι που το χεις ξεχασει στο φλυτζανι πανω στο γραφειο 3 μερες... Εχω δοκιμασει cold brew, boiled και steeped και ολα ηταν απαισια. Το μονο που δεν δοκιμασα ειναι να κανω dripping σε μηχανη εσπρεσσο γιατι δεν εχω μηχανη :P .

Εχω εναν μικρο εθισμο στα Ice tea και ειδικα το Fuze (παντα χωρις ζαχαρη) και αναρωτιομουν μηπως μπορω να γλιτωσω λεφτα και φτιαχνοντας το στο σπιτι.  :blingeye2:


tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#89568 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 06 April 2020 - 09:07

Μα μα μα εσύ είσαι ο pro εδώ μέσα!

 

Meanwhile, τι φάση ρε παιδιά, έχουμε και sequel στο Τσερνομπιλ, πάλι οι Θεσαλλονικείς θα την πληρώσουν!


rsrGbGx.gif

#89569 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 06 April 2020 - 09:36

Meanwhile, τι φάση ρε παιδιά, έχουμε και sequel στο Τσερνομπιλ, πάλι οι Θεσαλλονικείς θα την πληρώσουν!

 

Τα 'παμε, με τον μητσοτακι ολα να τα περιμενεις  :zombie:   :nooooo:


i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg


#89570 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 06 April 2020 - 13:40

Μα μα μα εσύ είσαι ο pro εδώ μέσα!

 

Στα φαγητα, οχι στα ποτα...


tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#89571 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 06 April 2020 - 14:45

Meanwhile, τι φάση ρε παιδιά, έχουμε και sequel στο Τσερνομπιλ, πάλι οι Θεσαλλονικείς θα την πληρώσουν!

Κάτι έχασα πάλι. Τι συνέβη αυτή τη φορά?

Εν τω μεταξύ, συνειδητοποίησα ότι πάω να κλείσω τρία χρόνια στο φόρουμ. Φαντάζομαι τώρα θεωρούμαι καραβάνα, σωστά?

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#89572 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 06 April 2020 - 15:40

Πως περνανν τα χροονια, αχ τα νιάτα :P
フカフカ

#89573 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 06 April 2020 - 15:46

εγω παλι κλεινω 12 χρονια. δεν εχω πια το παλιο account


wdasa.png


#89574 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 06 April 2020 - 15:51

Εγω πρακτικα απτο 8, αν και το 10 εκανα εγγραφή και αρχισα να γραφω, αν κ κακα τα ψεματα μετα το 13 αλλαξαν ολα, σο...απλα αριθμοι...
Περιμενω κοσμο π χαν μπει απτο 2006 κ τη δημιουργία τ φορουμ θο :P
フカフカ

#89575 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 06 April 2020 - 16:37

Ήρθε η ώρα να μετρηθούμε πάλι; Αράχτε γατόνια γιατί σούρνω τα κόκκαλα μου από το 2006 εδώ μέσα, σε 19 μέρες συμπληρώνω 14 χρόνια!

Erudinam, για πες ποιο ήταν το παλιό account σου!

 

Τι έγινε ρε Angel.tze, πήρε φωτιά εκεί τριγύρω κι ανέβηκαν τα επίπεδα ραδιενέργειας στην περιοχή.

Τα kaiju πότε θα ρθουν και τι λέει ο Τσιόρδας για μορφές που εμφανίζονται από τα βάθη της γης, σε επικοινωνία με ομάδα Βαρ (Βαρότσος), διαδώστε.


rsrGbGx.gif

#89576 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 06 April 2020 - 16:45

Κιεγω ειχα ενα uzoumakinaruto αλλα το αχρηστευσα πριν το χρησιμοποιησω καν χαχαχα

Αποκαλυψεις 10ετιας

Edited by GhostPrince, 06 April 2020 - 16:46.

フカフカ

#89577 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 06 April 2020 - 17:40

μπορει να μου κανετε ban : ( επειδη το παλιο ειχε φαει ban


wdasa.png


#89578 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 06 April 2020 - 18:01

Εγω εκανα τεν γιρ τσαλεντζ περισυ, σε 10 χρονια παλι  :P


i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg


#89579 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 06 April 2020 - 19:22

Κιεγω ειχα ενα uzoumakinaruto αλλα το αχρηστευσα πριν το χρησιμοποιησω καν χαχαχα

Αποκαλυψεις 10ετιας

Κι εγώ είχα κάνει ένα δοκιμαστικό account πριν καμιά 10ετία, για να δω πώς φαίνεται το layout από την οπτική των μελών. Η πλάκα είναι πως με βάση τους default κανόνες των φόρουμ, κάτι τέτοιο υπαγορεύει ΒΑΝ και στα 2 accounts. Το είχαν σαν ρήτρα για να καλύψουν διάφορα παραθυράκια, λογικά ισχύει ακόμα. Εγώ το είχα πάρει της μετρητοίς και το είχα πει εμπιστευτικά στον Dante, κι αυτός μου απάντησε πως είχε ήδη 2-3 διαφορετικά (χοχοχο τον κάρφωσα κι αυτόν) :kill4u:. Πλάκα πλάκα, πρέπει να δω αν δουλεύει ακόμα. Hazuki, αν πάρεις μήνυμα για reset password από κάνα mail του στυλ l33thaxxorzIMBAphantom2006[παπάκι]hotmail.com μην παραξενευτείς.

 

 

EDIT

Ο Hazuki μας ρίχνει στα αυτιά, βλέπω user ID 7, Απρίλιο 2005 !!!!!!. Από πάνω στεκόσουν ρε αλήτη, να προλάβεις να κάνεις register; Εγώ βλέπω ID 179, Ιανουάριο του 2006, οκ, σεβαστό ποσοστό. Ήταν τότε που μόλις είχα βάλει ADSL και μπορούσα επιτέλους να μπαίνω σε φόρουμ και να φορτώνω τα άβατάρ τους άφοβα, χωρίς να φοβάμαι πως θα μας πάρει το σπίτι ο ΟΤΕ.


E5VV38U.jpg


#89580 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 06 April 2020 - 20:06

Σπαμ αcc ολοι , γελαω.
Αν κ με δυσκολία παιζει να θυμηθω κωδικους τωρα ,πλακα πλακα για να δω αν υπαρχει ακόμα, σιγουρα δεν εγινε ποτέ τσεϊν γ μπαν βεβαια ποτέ γτ δεν θα χα το ghostprince τωρα xD ...μαλλον..
Συγχώνευση γινεται πλακα πλακα; Αμα τα βρω; :P
フカフカ