Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93859 replies to this topic

#89161 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 30 October 2019 - 21:52

Το πιο κοντινο σε εγκλεισμο που εχω βρεθει ειναι η κατασκηνωση που πηγαινα 7 χρονια. Σιγουρα δεν ειναι το ιδιο διοτι δεν υπηρχε ανταγωνισμος και ημουν 10 χρονων αλλα και παλι δεν μπορω να καταλαβω το γιατι να σε πιεζει μια κατασταση στην οποια επελεξες να βρεθεις μονη σου και εχοντας ηδη για reference 1 ολοκληρη σεζον περισυ.. Οι αλλες ας πουμε γιατι δεν επηρεαζονται τοσο πολυ?  Βλεπω κοριτσια οπως η Σπυρουλα , η Εμμανουελα κ.α. οι οποιες απεχουν τοσο πολυ απο ολο το ξεκατινιασμα του σπιτιου και πραγματικα δεν εχουν πει κακη κουβεντα για κανεναν. Και παρεες δημιουργησαν και καλες φωτογραφιες εβγαλαν και καλα δειχνουν να περνανε μεχρι στιγμης. 

Η Μαρτινα απο την αλλη ειναι τοσο κακομαθημενη και κακοψυχη που ειλικρινα με τρομαζει.. Στην τελικη αμα δεν ηθελε ας μην πηγαινε.

 

Η δικαιολογια σου μου φαινεται μια χαρα παντως! Αντε με το καλο να ξεκινησει και το masterchef να εχουμε κ αλλα να σχολιαζουμε :P


tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#89162 SpeedFreak

SpeedFreak

    bored of harem

  • Members
  • 203 posts
  • Locationκοντα στη μαμακα

Posted 30 October 2019 - 23:51

Εγώ όταν πήγα κατασκήνωση θυμάμαι ότι εξιστορούσα το βράδυ παραμύθια με γοργόνες οι οποίες έκαναν αλλαγή φύλου και κοιμόντουσαν όλοι πριν πριν καν τελιώσω το στόρι....

Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ


#89163 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 31 October 2019 - 15:45

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.


My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear


#89164 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 31 October 2019 - 16:17

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

 

Οκ, πρέπει να ρωτήσω. Μετά από τόσα χρόνια ΤΩΡΑ άρχισες να προβληματίζεσαι?

 

Αυτό είναι σοβαρό και πιστεύω πρέπει να το αναλάβεις.


xbJ3b2w.jpeg


#89165 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 31 October 2019 - 20:55

Σήμερα πέτυχα τον Πλεύρη κοντά στα Εξάρχεια.

Είναι που τα έχει καθαρίσει ο γιος του και τώρα μπορεί και κυκλοφορεί άνετα.


O6rrvsU.jpg


#89166 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 31 October 2019 - 21:57

Τις προάλλες πήγα στη γιογκα και παρόλο που είχα φάει έξι ώρες πριν στρίψε στρίψε σαν το πρέτσελ γύρισαν τα μέσα έξω. Μόλις το ξανάζησα.


xbJ3b2w.jpeg


#89167 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 31 October 2019 - 22:05

Happy καλλοwin ή αλλιώς η μέρα που κερδίζει ο καθένας από ένα κάλλο.

 

Τι, νο φανι;! Έλα τέλειο αστείο.

 

Γιατί δεν γελάει κάνεις, γιατί μου φαίνεται τόσο αστείο!  :kakaka:  :kakaka:  :kakaka:

 

Κανείς δεν με καταλαβαίνει ...  :canthelp:

 

Youtube Video


rsrGbGx.gif

#89168 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 31 October 2019 - 22:09

Είχα την τιμή να είμαι μάρτυρας (η επιλογή της λέξης δεν είναι καθόλου τυχαία) στη σύλληψη αυτού του μεγαλειώδους αστείου.


xbJ3b2w.jpeg


#89169 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 02 November 2019 - 11:49

Happy καλλοwin ή αλλιώς η μέρα που κερδίζει ο καθένας από ένα κάλλο.

 

Τι, νο φανι;! Έλα τέλειο αστείο.

 

Γιατί δεν γελάει κάνεις, γιατί μου φαίνεται τόσο αστείο!  :kakaka:  :kakaka:  :kakaka:

 

Κανείς δεν με καταλαβαίνει ...  :canthelp:

 

Youtube Video

Μα φίλε δεν είναι αστείο το kalowin ειναι η ημέρα που υποχρεοτικά χρησιμοποιείς windows.

Άσχετο έχει αγοράσει κανείς τα Marshall Maijor 2 θέλω ένα  review για να τα αγοράσω.



#89170 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 04 November 2019 - 10:18


Από τις ταινίες που θα δω οπωσδηποτε
Youtube Video


#89171 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 06 November 2019 - 21:22

Μάστα και κάψαμε τον αρακά, αυτά αν βλέπεις βιντεάκια στο youtube αντί να προσέχεις το φαΐ.  :dazed:

Από την άλλη επειδή δεν είχε γίνει κάρβουνο το σύμπαν, κάτι καταφέραμε να φάμε και σήμερα!  :canthelp:


rsrGbGx.gif

#89172 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 07 November 2019 - 07:11

Από τις ταινίες που θα δω οπωσδηποτε

Youtube Video

Θα συμφωνήσω, αν και για μένα το hype της χρονιάς είναι σε αυτό. Από πέρσι έχουν βάλει αφισάρα στο Άστυ και έχουν αρχίσει εδώ και μήνες τα προσεχώς.

 

Youtube Video

 

Επίσης σήμερα βγάινει αυτό, που φαίνεται υποσχόμενο, επίσης χαϋπαρισμένο από το Άστυ. Θα πάω μια από αυτές τις μέρες.

 

Youtube Video


O6rrvsU.jpg


#89173 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 08 November 2019 - 05:11

"We've been expecting you, Mr. Bond"

 

Spoiler:


                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#89174 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 09 November 2019 - 20:35

Μάστα και κάψαμε τον αρακά, αυτά αν βλέπεις βιντεάκια στο youtube αντί να προσέχεις το φαΐ.  :dazed:

Από την άλλη επειδή δεν είχε γίνει κάρβουνο το σύμπαν, κάτι καταφέραμε να φάμε και σήμερα!  :canthelp:

Δες το και από την θετική του πλευρά δεν έκαψες φλάτζα η φαγητό σαν μουσακα, παστίτσιο, γιαουρτλού κεμπάπ, κοντοσούβλι κλπ κλπ...

Δε πλέον είμαι σε quest για ένα καλό headphone, so far το Marshall Maijor III βλέπω να είναι η καλύτερη επιλογή.

 



#89175 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 10 November 2019 - 13:24

Θα συμφωνήσω, αν και για μένα το hype της χρονιάς είναι σε αυτό. Από πέρσι έχουν βάλει αφισάρα στο Άστυ και έχουν αρχίσει εδώ και μήνες τα προσεχώς.
 

Youtube Video

 


Εδώ η Βουγιουκλάκη είχε πιάσει το σταυρό 60 χρόνια πριν και δεν έγινε τίποτα. Είμαστε πιο μπροστά σε αυτα