Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93858 replies to this topic

#88786 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 25 June 2019 - 14:58

E ναι ρε φίλε, μου βγήκαν όλα τα Αμερικανόπουλα και κράζουν το NGE στο Netflix γιατί δεν έχει το original US dub.

Dude wtf, original dub = japanese.  :roar:


rsrGbGx.gif

#88787 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 25 June 2019 - 16:43

Δεν ξερω μπαινω απτο ιαπωνικο netflix με vpn

Edited by GhostPrince, 25 June 2019 - 16:43.

フカフカ

#88788 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 25 June 2019 - 21:09

Α μιας και λέμε για dub:

 

Youtube Video



#88789 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 27 June 2019 - 17:24

Οσοι εχετε Netflix , μπείτε να δείτε το one-reeler film του Paul Thomas Anderson με πρωταγωνιστη τον Thom Yorke και μουσική υπόκρουση απο το νέο του Album που σήμερα επίσης κυκλοφόρησε! Πόσο τον αγαπώ αυτόν τον άνθρωπο θεε μου!



2bbd14fc.jpg


#88790 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 27 June 2019 - 19:01

Οσοι εχετε Netflix , μπείτε να δείτε το one-reeler film του Paul Thomas Anderson με πρωταγωνιστη τον Thom Yorke και μουσική υπόκρουση απο το νέο του Album που σήμερα επίσης κυκλοφόρησε! Πόσο τον αγαπώ αυτόν τον άνθρωπο θεε μου!

Προσοχή στον όρο αγάπώ, έχουμε και fujioshi εδώ μέσα. Μετά εγώ θα μαζεύω τα αίματα από τα πολλαπλά nosebleed.



#88791 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 27 June 2019 - 20:02

Προσοχή στον όρο αγάπώ, έχουμε και fujioshi εδώ μέσα. Μετά εγώ θα μαζεύω τα αίματα από τα πολλαπλά nosebleed.

 

 

 3DPD


xbJ3b2w.jpeg


#88792 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 27 June 2019 - 22:14

Youtube Video


Shitposting like it's my job.


My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear


#88793 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 28 June 2019 - 01:05

Ε όχι και shitposting κάτι που έχει μέσα τη ΘΕΑ!!!

 

(Και ας παίζει σκατά φλογέρα, το οποίο να πω ότι είναι προβοκάτσια γιατί είμαι σίγουρη ότι η Rei παίζει άψογα φλογέρα)


xbJ3b2w.jpeg


#88794 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 28 June 2019 - 01:18

Rei for president
フカフカ

#88795 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 28 June 2019 - 03:15

Youtube Video

 

:hehehe:


My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear


#88796 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 28 June 2019 - 13:10

Ουτε αυτο ^ ειναι Shitposting..Ειναι τεχνη και τεχνικη :P ... Αχ ο Kakyoin..... :awww:


tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#88797 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 28 June 2019 - 14:20


κατι ασχετο.
phantom θελω να σε ευχαριστησω γιατι μεσα απο το βιντεο σου ειδα το καναλι σου και ειδα ενα βιντεο που εχεις ανεβασει απο την ''ελιζα''..και βουρκωσα.εχω παιξει αυτην την παρασταση στο σχολειο..ειχα τον ρολο του αζελαχ,του viliain της υποθεσης και για τα τοτε σχολικα δεδομενα ηταν τεραστια παρασταση με σκηνικα και κοστουμια αυθεντικα απο βεστιαριο και υπευθηνη την γρηγορια λυρα την ηθοποιο και εχει μεινει χαραγμενη στην μνημη μου πολυ εντονα..
περιτο να πω οτι θυμαμαι ολα τα λογια και εκατσα και την ειδα ολη...σε ευχαριστω και παλι

 

Το βάζω εδώ για να μην λερώνουμε το άλλο. Τη μάνα μου να ευχαριστείς, που κατά έναν μυστήριο και περίεργο λόγο, είχε γράψει σε κασέτα, όλα τα επεισόδια, από την αρχή ως το τέλος, χωρίς να κοπεί κάτι, και μάλιστα χωρίς να την ξαναγράψουν από πάνω. Συνήθως αυτές οι κασέτες ήταν αναλώσιμες και κατέληγαν να έχουν ένα σωρό άχρηστα πράγματα (ειδήσεις, διαφημίσεις, ταινίες κλπ). Την ψηφιοποίησα χωρίς πολλά πολλά πριν κάνα χρόνο, και την ανέβασα, κυρίως για κάναν δυο ξέμπαρκους που μπορεί να το είχαν δει. Έτσι τουλάχιστον πίστευα, αλλά μάλλον ήταν πιο δημοφιλής παράσταση απ' ό,τι νόμιζα. Ακόμα καλύτερα :bath:


E5VV38U.jpg


#88798 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 28 June 2019 - 17:02

ακομα εχω το οριτζιναλ σεναριο της παραστασης...σε επανεκτυπωση βεβαια,μας τα ειχε δωσει η κυρια λυρα.

πραγματικα ουτε εγω ηξερα οτι ηταν τοσο γνωστη παρασταση.διαμαντακι απο τα λιγα (τουλαχιστων για μενα)..

αα και ευχαριστω στην μαμα σου τοτε!! :gotit:

κσι αν γινετε σβηστε καποιος το ποστ στο playstation world! 


Edited by vectrapearl, 28 June 2019 - 17:03.

                                                                       


#88799 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 29 June 2019 - 20:22

Ζέστη!!!
phmava.php

#88800 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 30 June 2019 - 10:51

Ζέστη!!!

Kαυσων!!!