Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93859 replies to this topic

#87706 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 05 October 2018 - 19:04

Δεν το συζητάω, τρέχω να ετοιμάσω τα συμβόλαια, τέτοια προσφορά πού θα την ξαναβρω!!!!


xbJ3b2w.jpeg


#87707 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 05 October 2018 - 20:04

Ασχετο αλλα μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω το x-men animated series σε torrent?με επιασε μια μαλακια και θελω να κατσω να τα δω ολα τα επ.
Ευχαριστω προκαταβολικα

                                                                       


#87708 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 05 October 2018 - 20:13

Ασχετο αλλα μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω το x-men animated series σε torrent?με επιασε μια μαλακια και θελω να κατσω να τα δω ολα τα επ.
Ευχαριστω προκαταβολικα

Εδώ δοκίμασες;

 

 

Το χειροτερο ειναι να εχεις ειρωνικο χιουμορ...
Ολοι νομιζουν οτι δε τους συμπαθεις.

 

 

Moυ αρέσει που το λες, λες και ειναι κάτι που δεν αλλάζει. Παει, εμεινες με αυτο τωρα ξερω γω. 


Edited by Lord Leon, 06 October 2018 - 09:51.

stasou%2520mygdala.jpg


#87709 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 06 October 2018 - 10:05

Μάλλον δεν ισχύει το ανάστροφο αλλα αντιθέτοσ υπόκειντε στην κατηγορία Homo Solus Nerdus.
 
Βέβαια η περιπτωσή μου είναι Homo Solus Nerdus στο υποείδος Linuxus Otakus.




Αέναος Homo Solus Abstentus εδώ

#87710 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 06 October 2018 - 10:11

Αέναος Homo Solus Abstentus εδώ

Χμμ αξίζει περαιτέρω μελέτη (καθώς κρατώ ένα πρόχειρο νυστέρι στα χέρια μου)

 

Evil Overlord Lesson: Πάντα να έχετε ένα πρόχειρο νυστέρι στην τσέπη σας, αξιόλογο γενικές χρήσεως εργαλείο με πολλαπλές λειτουργείες, όσο για διασκέδαση και ψυχαγωνία, τόσο και για άμυνα στην περίπτωση που σας την πέσει κάποιος περαστικός υπερήρωας, σύν ότι προσφέρει άπλετη γνώση ανατομίας για τα πειράματά σας.

 

 

Δεν το συζητάω, τρέχω να ετοιμάσω τα συμβόλαια, τέτοια προσφορά πού θα την ξαναβρω!!!!

Κλείσαμε συμφωνία να μαντέψω πως θα πρέπει να τα υπογράψουμε με το αίμα μας σωστά;


Edited by pc_magas, 06 October 2018 - 10:13.


#87711 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 06 October 2018 - 11:54

Ε να γι αυτό έχεις και το νυστέρι μαζί να κοπείς άμεσα.
(τιαλλοθακουσωσημερα.png)

#87712 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 06 October 2018 - 14:29

Χμμ αξίζει περαιτέρω μελέτη (καθώς κρατώ ένα πρόχειρο νυστέρι στα χέρια μου)
 
Evil Overlord Lesson: Πάντα να έχετε ένα πρόχειρο νυστέρι στην τσέπη σας, αξιόλογο γενικές χρήσεως εργαλείο με πολλαπλές λειτουργείες, όσο για διασκέδαση και ψυχαγωνία, τόσο και για άμυνα στην περίπτωση που σας την πέσει κάποιος περαστικός υπερήρωας, σύν ότι προσφέρει άπλετη γνώση ανατομίας για τα πειράματά σας.
 
 


Έχω ένα πολυεργαλειο με σουγιά, ώσπου μια νύχτα μου κάναν έλεγχο οι της ομαδας Cameron Dias και ευτυχώς μου χαριστηκαν. Είναι παράνομο μιας και θεωρείται όπλο. Και το σπρεϊ πιπεριού είναι παράνομο επίσης.
Μετά από λιγο μου είχε ερθει και μύνημα για εφορευτική επιτροπή για εκλογές, οπότε υποθέτω πως σχετιζεται ο έλεγχος με αυτό. Ευτυχώς επικαλεστηκα την εκπαιδευτική μου ιδιότητα, έστω και ως αναπληρωτής και γλίτωσα και από δαυτο.

#87713 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 06 October 2018 - 16:51

https://www.twitch.tv/mogra

 

Party Hard also racer dont need girlfriends

 

pctieWp.jpg


                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#87714 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 07 October 2018 - 10:39

καντε ενα backup στο pc σας. διαβασα κοσμος χανει αρχεια του υπολογιστη και δικα τους κανοντας ενημερωση στη νεα εκδοση featured 1809...ενας δε μπορουσε ουτε το bios να ανοιξει :dazed: εκανα μια ενημερωση χθες πριν παω για υπνο και εφαγα μια τρομαρα το πρωι...αλλα ηταν 1803.το windows update παντα μου τα εμφανιζει αργοπορημενα τα updates. βγηκε και κατι καλο απο την αργοπορια :drink:



#87715 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 07 October 2018 - 13:10

Καλά να πάθετε που έχετε γουιντοζ δέκα :P


My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear


#87716 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 07 October 2018 - 13:44

ουτε εγω τα ηθελα ιδιαιτερα αλλα μια μερα αρχισαν το κατεβασμα και την εγκατασταση χωρις να το επιτρεψω...



#87717 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 07 October 2018 - 16:32

καλα που το θυμισες να απενεργοποιησω το Windows Update και στους δυο. Αν και πρωτα ο φορητος ενημερωνεται, ενω ο επιτραπεζιος συνηθως 2 μηνες μετα. Δεν ξερω γιατι γινεται αυτο.



#87718 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 07 October 2018 - 17:23

εμένα δεν κάνει ποτέ απντέιτς, έχει μείνει σε παλαιολιθικές εποχές.  :Blissfull:


フカフカ

#87719 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 07 October 2018 - 18:57

Τώρα το μάζεψαν από την Microsoft, οποίος δεν το έχει κατεβάσει μέχρι τώρα θα είναι ασφαλής. Πολύ επικίνδυνα τα updates τους. Εγώ μέχρι χτες φοβόμουν μην μου έκανε και εμενα μόνο του update αλλά όλα καλά φαίνεται.

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#87720 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 07 October 2018 - 19:50

Εγώ άν μπορούσα θα είχα ακόμα win2k πάντως.


My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear