Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Aλ Τσαντιρι Νιουζζζζζ


  • Please log in to reply
135 replies to this topic

Poll: Τι αποψη εχετε για την εκπομπη? (103 member(s) have cast votes)

Τι αποψη εχετε για την εκπομπη?

  1. Τα σπαει χαλαρα και εχει πολυ γελιο!!! (68 votes [65.38%])

    Percentage of vote: 65.38%

  2. Και αυτος τα ιδια κανει και καθολου δεν τον παω! (27 votes [25.96%])

    Percentage of vote: 25.96%

  3. Τι ειναι αυτο ρε σεις ποτε παιζει?/ Δεν ασχολουμαι! (9 votes [8.65%])

    Percentage of vote: 8.65%

Vote Guests cannot vote

#1 Strawhat_Nikos

Strawhat_Nikos

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 179 posts

Posted 03 November 2007 - 22:36

Ειπα να κανουμε ενα τοπικ για την εκπομπη που σπαει ταμια..., τροπος του λεγην βεβαια, κατα πολλους ειναι μια απο τις λιγες αξιολογες εκπομπες της συγχρονης TV οι πιο δεξιοι εκνευρηζωνται με τις αριστερες πεποιθησης του Λαζοπουλου και την απορηπτουν, αλλοι παλι θεωρουν το χιουμορ του φτηνο και πολυ ακραιο.

Ωστοσο η εκπομπη αυτη μας εφερε πιο κοντα στην επηθεωρηση μιας και δεν εχουμε ολοι την δυνατοτητα να τρεχουμε στα θεατρα, μπορεις να πεις πως ηρθε το θεατρο στην TV μας.

Η πρωσοπικη μου αποψη ειναι οτι εγω τον καραπαω, εκτος απο ελαχηστες διαφορες στις αποψεις του βρισκω τη σατιρα του πολυ ευστοχη και επικαιρη.
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ AVATAR ΘΑ ΔΡΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....._GaARa_

^
||
||
||
||
(ρε δεν μας κλάνεις τα @@)


#2 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 03 November 2007 - 22:41

Δεν σου έχει διαφύγει το ότι ο Λαζόπουλος είναι gay, ε;

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#3 Strawhat_Nikos

Strawhat_Nikos

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 179 posts

Posted 03 November 2007 - 22:43

Ναι ρε γαμωτο το ξερω αλλα οταν καποιος ειναι καλος στην δουλεια του τον παραδεχομαι, και οταν δεν προωθει και την σεξουαλικη του ταυτοτητα αυτο του δινει περησσοτερο αξια...
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ AVATAR ΘΑ ΔΡΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....._GaARa_

^
||
||
||
||
(ρε δεν μας κλάνεις τα @@)


#4 denisuki~

denisuki~

    Stronger than Darth Vapor

  • Members
  • 281 posts

Posted 03 November 2007 - 23:11

Δεν ξέρω αν είναι gay ή όχι και ούτε με ενδιαφέρει, αλλά σίγουρα έχει πελώριες... μπάλες. Εγώ δεν τον βλέπω τόσο για την πλάκα όσο για τα μηνύματα, ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΤΟΛΜΑΕΙ.
"Those who say video games are bad for health are the same ones who say rock is satan's music"
- Shigeru Miyamoto

#5 Darkchilde

Darkchilde

    Jedi Master

  • Members
  • 915 posts

Posted 03 November 2007 - 23:29

Δεν μ'αρέσει ο Λαζόπουλος. Ποτέ δεν μου άρεσε. Τα περισσότερα που κάνει τα βρίσκω τελείως χαζά. Και γι'αυτό δεν τον βλέπω.

#6 Strawhat_Nikos

Strawhat_Nikos

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 179 posts

Posted 04 November 2007 - 00:46

Xαζα... εγω παλι θεωρω οτι εχει απιστευτη αισθηση του χιουμορ, τους μιτσους δεν τους εβλεπα και ουτε μου αρεσανε ποτε, αλλα το τσαντηρι τα σπαει.
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ AVATAR ΘΑ ΔΡΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....._GaARa_

^
||
||
||
||
(ρε δεν μας κλάνεις τα @@)


#7 Sparda

Sparda

    ~ C.C. is win ~

  • Members
  • 697 posts

Posted 04 November 2007 - 01:31

Δεν ασχολούμαι, απλά εάν ακούσω για αυτό στο άσχετο, θα κάτσω να μου πουν τι ειπώθηκε/σατύρισε κλπ. btw το θέμα δε θα έπρεπε να είναι αλλού;:oo:

Posted Image


#8 Angel of dream

Angel of dream

    Live Your Dreams!!!!

  • Members
  • 54 posts

Posted 04 November 2007 - 01:47

Δεν μπορω να πω οτι παρακολουθω συχνα την εκπομπη του αλλα η αληθεια να λεγετε εχει πολυ χιουμορ:laugh::laugh:!!!!

#9 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 04 November 2007 - 01:54

παλιότερα τον έβρισκα πιο αστείο, τώρα νομίζω ότι επαναλαμβάνεται και καταντάει κουραστικός. ωστόσο θέλω να πιστεύω ότι ειναι ο μόνος που μπορεί να επαναφέρει την κλασσική επιθεώρηση και να εξαφανίσει την κακόγουστη επιθεώρηση που κυριαρχεί τώρα στα θέατρα.

#10 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 04 November 2007 - 02:44

Εμένα μου αρέσει και βρίσκω ωραία την σάτιρά του.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#11 Animesuki

Animesuki

    Black Butler Lover.

  • Members
  • 379 posts

Posted 04 November 2007 - 07:38

ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!:hahaha::hahaha:Πολυ γελιο πεφτει!!!!:lol::hehe::rofl::lol:

#12 JigokuNeko

JigokuNeko

    Anime Amateur

  • Members
  • 115 posts

Posted 04 November 2007 - 08:48

παλιοτερα δεν τον εβλεπα αλλα αυτη η εκπομπη ειναι μια απο τις δυο ωρες που ξοδευω μπροστα στο σαβουροκουτι (μην το μπερδευετε με το pc :P ).
το καλυτερο ειναι ο τροπος που σατηριζει ολα αυτα τα γελοια, πομπωδη και τελικα βλακωδη που βλεπουμε στην τηλεοραση. καλα κανει και τους τσιγκλαει γιατι πολλοι εχουν καβαλησει τοσα καλαμια που εχουν μπει σε διαστημικη τροχια.
και στο ασχετο, gay ξεgay, τι διαφορα εχει?


#13 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 04 November 2007 - 09:34

και στο ασχετο, gay ξεgay, τι διαφορα εχει?

Για να μην παρεξηγούμαι: Το δικό μου post είναι inside joke. Δεν είμαι εγώ αυτός που απεχθάνεται τους ομοφυλόφιλους. :wis:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#14 JigokuNeko

JigokuNeko

    Anime Amateur

  • Members
  • 115 posts

Posted 04 November 2007 - 13:35

no worries, i know~~ποιος θυμαται ενα locked emo thread?~~γενικα το ανεφερα :borednn9:


#15 sgouver

sgouver

    One Piece Maniac

  • Members
  • 540 posts

Posted 04 November 2007 - 13:51

Η αληθεια ειναι οτι στην αρχη αυτης της εκπομπης ,ειχα την χειροτερη γνωμη το χιουμορ του μου φαινοταν πολυ κρυο και με ενοχλουσε που ασχολουνταν ολη την ωρα με τον κουγια και την αλλη την ηθοποιο...(δεν θυμαμαι πως την λενε).

Αλλα ειναι αληθεια πως τα τελευταια δυο χρονια εχει γινει απιστευτος και ασχετα με το τι πιστευει τα λεει χυμα στη τηλεοραση χωρις να τον νοιαζει...οι μονες εκπομπες με τετοια σατυρα εκτος συστηματος ειναι η Ελληνοφρενια και το Αλ τσαντιρι ...εκει ακους μια διαφορετικη αποψη.

Τελος μην ξεχναμε κι'ολας οτι ειναι απο τις πρωτες προσπαθειες που γινεται κατι τετοιο live στην τηλεοραση !! Πιστευω να κατανοητε το ποσο δυσκολο πρεπει να ειναι να κανεις κατι τετειο...

και μιας και αναφερθηκαν οι ΕΜΟ ποιο πανω για να λειξει το θεμα πιστευω οτι η αποψη του ΠΡΕΖΑ-TV ειναι η ποιο σωστη απο ολες...Ξ*ΡΕΖΑ TV Β©: ΤΕΛΕΙΑ Ξ�ΑΙ Ξ*ΑΥΛΑ Ξ�Ξ™ EMO ΕΙΞ�ΑΙ Ξ�ΑΥΛΑ (Ξ— ΓΕΞ�ΙΑ ΤΗΣ Ξ‘Ξ*Ξ�Ξ�Ξ•Ξ�ΩΣΗΣ Ξ�ΑΙ ΤΩΞ� EMO-TIONAL ΤΩΡΑ ΔΙΞ�ΑΙΩΞ�ΕΤΑΙ!!!)

(Δεν ειναι offtopic γιατι γινεται αναφορα και στον Λαζοπουλο ως τον πρωτο Εμο :oo: στην Ελληνικη τηλεοραση...)