Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Naruto:Ultimate Ninja STORM [PS3]


  • Please log in to reply
269 replies to this topic

#31 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 13 April 2008 - 18:34

thx seraphimon.

o sefiroth δεν ειπε τπτ αλλα ειναι φιλος μου και εχει ps3 (ειναι και μεγαλος naruto-fan). Πιστευω τωρα καταλαβες ^^

#32 ichigo13

ichigo13

    trelos CSDas

  • Members
  • 995 posts

Posted 13 April 2008 - 21:59

Βασικά το παιχνίδι θα έχει και τον μεγάλο naruto ή θα έχει μονο τον μικρό.Ξέρει κανείς?

#33 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 13 April 2008 - 23:54

Βασικά το παιχνίδι θα έχει και τον μεγάλο naruto ή θα έχει μονο τον μικρό.Ξέρει κανείς?


Λογικα θα εχει μονο τον μικρο Ναρουτο. Μιας κ θα εχει το στορυ απο την αρχη,μεχρι την αποστολη διασωσης του Σασουκε (δλδ ολο το πρωτο Ναρουτο). Τωρα αν τον βαλουν ως σουπερ μυστικο χαρακτηρα (οπως εκαναν στα πρωτα παιχνιδια με τον 4ο Χοκαγκε) δεν ξερω. Δεν νομιζω παντως να εχει κανεναν απο το Σιπουντεν. Οποτε στο επομενο παιχνιδι που θα εχει προχωρησει κ περισσοτερο η σειρα.

thx seraphimon.

o sefiroth δεν ειπε τπτ αλλα ειναι φιλος μου και εχει ps3 (ειναι και μεγαλος naruto-fan). Πιστευω τωρα καταλαβες ^^


Ok then. Οταν βγει προβλεπω πολυ λιωσιμο (οχι μονο σε σενα κ τον φιλο σου αλλα κ απο μενα)

Το μονο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι δεν εχουν αναφερει καθολου ον-λαϊν mode. Λογικα ακομα περιμενουν confirmation απο την ιαπωνικη εταιρια. Αν θελουν να ξεπερασουν ΠΛΗΡΩΣ το παινχιδι Ναρουτο του 360 θα πρεπει να προσθεσουν αυτη την επιλογη. Γιατι σε ολα τα αλλα πιστευω θα το ξεπερασει.

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#34 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 14 April 2008 - 00:01

βασικα στο ον λινε θα μπορουσαν να το κανουν λιγο σε tekken ktlp xD δηλαδη παιζεις εσυ vs καποιου αλλου και διαλεγει ο καθενας ενα χαρακτηρα. Πιστευω και μονο αυτο να βαζαν στο online mode θα τα σπαει.

#35 nuff

nuff

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 14 April 2008 - 00:49

μα το naruto για το 360 εχει online mode

#36 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 14 April 2008 - 01:28

οκ αλλα εμεις λεμε για το καινουργιο naruto game για το ps3 :P look at thread title ^^

#37 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 14 April 2008 - 01:59

μα το naruto για το 360 εχει online mode


Το ξερουμε,αλλα οπως ειδες,το θεμα ειναι για το παιχνιδι στο PS3 οπως ειπε κ ο Loke.


βασικα στο ον λινε θα μπορουσαν να το κανουν λιγο σε tekken ktlp xD δηλαδη παιζεις εσυ vs καποιου αλλου και διαλεγει ο καθενας ενα χαρακτηρα. Πιστευω και μονο αυτο να βαζαν στο online mode θα τα σπαει.


Ετσι πιστευω πως θα ειναι.Αλλα ποτε δεν ξερεις τι μπορουν να σκεφτουν οι ιαπωνες για να το κανουν να ξεχωριζει.. Ως συνηθως η ιαπωνικη εταιρια δεν θα ανακοινωσει τιποτα μεχρι να απεχει 1-2 μηνες πριν την κυκλοφορια του ο τιτλος. Ετσι εκανε κ στο Naruto Accel 2. Το καλο ειναι οτι αφου μαθαινουμε νεα απο την Σονυ αμερικης κλπ αυτο σημαινει οτι το παιχνιδι δεν θα αργισει να βγει σε σχεση με το ιαπωνικο οπως γινεται αρκετες φορες.

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#38 nuff

nuff

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 14 April 2008 - 12:16

Το μονο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι δεν εχουν αναφερει καθολου ον-λαϊν mode. Λογικα ακομα περιμενουν confirmation απο την ιαπωνικη εταιρια. Αν θελουν να ξεπερασουν ΠΛΗΡΩΣ το παινχιδι Ναρουτο του 360 θα πρεπει να προσθεσουν αυτη την επιλογη. Γιατι σε ολα τα αλλα πιστευω θα το ξεπερασει.




αναφερομουνα εδω

#39 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 14 April 2008 - 12:43

Το μονο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι δεν εχουν αναφερει καθολου ον-λαϊν mode. Λογικα ακομα περιμενουν confirmation απο την ιαπωνικη εταιρια.Αν θελουν να ξεπερασουν ΠΛΗΡΩΣ το παινχιδι Ναρουτο του 360 θα πρεπει να προσθεσουν αυτη την επιλογη. Γιατι σε ολα τα αλλα πιστευω θα το ξεπερασει.

αναφερομουνα εδω


Νομιζω πως ειναι ξεκαθαρο αυτο που ειπα.
Ας το διατυπωσω διαφορετικα: Αν θελουν να ξεπερασουν ΠΛΗΡΩΣ το Ναρουτο στο 360 θα πρεπει να προσθεσουν στο Ναρουτο PS3 online mode...Γιατι σε ολα τα αλλα πιστευω θα το ξεπερασει.

Γιαυτον τον λογο ειπα το παραπανω. Επειδη στο 360 εχει online mode, θα ειναι το μονο που θα πρεπει να ανακοινωσουν για το Naruto PS3 για να υπερτερει απ'ολες τις αποψεις.

Επισης θα μπορουσες να καταλαβεις οτι μιλαω για το παιχνιδι του PS3 μιας κ αναφερομαι κ στην ιαπωνικη εταιρια. Ενω το Ναρουτο 360 ειναι απο την Ubisoft.:bath:

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#40 sefiroth

sefiroth

    Anime Professional

  • Members
  • 537 posts

Posted 14 April 2008 - 13:04

To paiχνιδι ειναι ΗΔΗ αγορασμενο by me :congrats:.
Loke προβλεπω κατασκηνωση στο σπιτακι μου....ειναι και κοντα στην Σαλόνικα....

Den το συχητω δλδ.Αμα εχει και online,seraphimon ετοιμασου...θα σε ζωσουν τα ΦΙΔΙΑ μπουαχαχαχαχαχαχα:bike::bike:.

Περα απο την πλακα ελπιζω να κανουν καλο.Αnyway προς το παρον θα ειμαι καλυμμενος με MGS4 ΚΑΙ Little Big Planet...
Posted Image

#41 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 14 April 2008 - 19:01

οπα κωστα τραβα το γαιδουρ πισω.!!!

wtf δε πιστευω να εχεις το MGS4 ?? Το naruto το εχεις προπαραγγειλει η απλως θες να με κανεις να βρασω στο ζουμι μου ρε???? Teemmmeeee ! σε περνω τηλ.!

@ seraphimon γνωριζουμε ποτε περιπου θα βγει το παιχνιδι ? σορρυ αλλα δε θυμαμαι αν το ειπες πιο πριν. Thx

#42 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 14 April 2008 - 22:41

.Αμα εχει και online,seraphimon ετοιμασου...θα σε ζωσουν τα ΦΙΔΙΑ μπουαχαχαχαχαχαχα:bike::bike:.

Περα απο την πλακα ελπιζω να κανουν καλο.Αnyway προς το παρον θα ειμαι καλυμμενος με MGS4 ΚΑΙ Little Big Planet...


Αμα εχει ονλαϊν ειναι σιγουρο οτι θα ερθουμε αντιμετωποι...:try:
Κ γω το ιδιο. Gta 4, MGS4, Yakuza 3, little big planet κ με μερικους αλλους τιτλους θα ειμαι υπερευχαριστημενος (+το ναρουτο δεν θα το βαριεμαι ποτε)

wtf δε πιστευω να εχεις το MGS4 ?? Το naruto το εχεις προπαραγγειλει η απλως θες να με κανεις να βρασω στο ζουμι μου ρε???? Teemmmeeee ! σε περνω τηλ.!

@ seraphimon γνωριζουμε ποτε περιπου θα βγει το παιχνιδι ? σορρυ αλλα δε θυμαμαι αν το ειπες πιο πριν. Thx


Το MGS4 δεν εχει κυκλοφορισει ακομα (12/06/08 κυκλοφορει).
Ημερομηνια δεν εχει βγει για το Ναρουτο. Αλλα εγω υπολογιζω ισως μεσα στο καλοκαιρι ή αρχες φθινοπωρου. Ελπιζω βασικα κ πιο πριν,αλλα χλωμο το βλεπω...

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#43 1oneiromono

1oneiromono

    suicide with pixels....

  • Members
  • 113 posts

Posted 14 April 2008 - 23:04

Γενικα ο συγκεκριμενος τιτλος φενεται πως θα εχει μεγαλητερη απηχηση απο ολα τα αλλα.Βρικα σε ενα γαλλικο σιτε to trailer με καθαρη αναληση, δεν εχει ανακοινοθει η κυκλοφορια του οπως λεει και ο seraphimon-T.K.
Naruto : Ultimate Ninja Storm - Playstation 3
Posted Image

#44 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 16 April 2008 - 01:26

NEW TRAILER

To site του παιχνιδιου θα ανοιξει σε 17 ωρες. Νομιζω πως οι αμερικανοι στηριζουν περισσοτερο το παιχνιδι (λογικο αφου δεν ειναι Σιπουντεν)
Naruto Ultimate Ninja Storm site

Και οπως λεει το τρεϊλερ
" For the first time, the line between the Naruto TV animation and gaming will truly disappear.Be ready to play the world of naruto only on playstation3 system":orly:

Τα γραφικα ειναι τελεια. Ετσι θα επρεπε να ειναι καθε ανιμε παιχνιδι... Υποθετω πως το gameplay θα ειναι εξισου καλο μιας κ η εταιρια εφτιαχνε τα προηγουμενα fighting παιχνιδια στο PS2,οποτε δεν νομιζω να δουμε "broken" χαρακτηρες κ καποιο συστημα μαχης που να μην ειναι καλο

Go away Naruto Rise of a Ninja, Ultimate ninja is coming. Καιρος ειναι να δειξουν στην ubisoft πως φτιαχνετε ενα καλο Ναρουτο παιχνιδι (αν κ νομιζω γιαυτο οι ιαπωνεζοι αποφασησαν να κανουν ενα τετοιο παιχνιδι:nosey:)

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#45 kakashi sensei

kakashi sensei

    pitsilistis

  • Members
  • 746 posts
  • Locationplateia eleytherias

Posted 16 April 2008 - 10:08

το rise of the ninja δεν ειναι και το καλυτερο παιχνιδι αλλα ειναι το πιο ολοκληρωμενο naruto-game.οπως λετε πως το "rise of the ninja" υπερτερει για την ωρα μονο λογω online εγω λεω πως το "ninja storm" υπερτερει μονο λογω animation (και μην ξεχναμε πως το rise of a ninja εχει το official soundtrack της σειρας).