Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Naruto:Ultimate Ninja STORM [PS3]


  • Please log in to reply
269 replies to this topic

#256 DeathGuard

DeathGuard

    Πολύ 日本語 ρε παιδί μου...

  • Members
  • 207 posts

Posted 14 February 2009 - 15:47

Παιδες το επαιξα επιτελους!!!Μιλαμε για καιιιιιιλα το παιχνιδι!!!sandaime hokage ftw!!!XD
Intelligence is nothing without wisdom...

#257 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 14 February 2009 - 21:39

Αμα ηξερα θα σου απαντουσα και θα το ελεγα και στο ποστ μου :hahaha: Προφανως θα ειναι κατι που αλλαξε τελευται στιγμη. Παιζοντας ξανα το παιχνιδι, ειδα οτι τα potions που αγοραζες ταιριαζουν σε σχεδιο με μια επιλογη που εχει κατω αριστερα στο βιντεο :Ρ οποτε στο επομενο υποθετω θα μπορουμε να βγουμε και εξω απο το κονοχα σιγουρα :drink:

Ασε τωρα τα τρελα σου θα σας ελεγα και βλακειες ουτε καν ανεφερες τπτ κατι μας κριβεις σα δε ντρεπεσε.....:hahaha:

Κανε μου λιγο πιο λιανα το "στο επομενο...σιγουρα" γιατι δεν το καταλαβα χριστο!!!:try:
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#258 nasos95

nasos95

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 08 March 2009 - 19:20

Συγνώμη,μία παράκληση σε όλους(Seraphimon κυρίως μάλλον αυτός θα μπορέσει να ανταποκριθεί ΛΟΛ),αν κάποιος, έχει κατεβάσει τους 2 Hokage,θα μπορούσε να μου δανείσει τα στοιχεία του account του,ώστε να μπορέσω να τους κατεβάσω κι εγώ,,,(Πρέπει να τους έχει στο DOWNLOAD MANAGMENT/LIST tous)...

#259 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 08 March 2009 - 21:50

Στο Naruto:Ultimate ninja storm δεν εχουν βγει ακομη οι hokage για addons απο ειδα στην ιστοσελιδα!!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#260 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 08 March 2009 - 22:00

Συγνώμη,μία παράκληση σε όλους(Seraphimon κυρίως μάλλον αυτός θα μπορέσει να ανταποκριθεί ΛΟΛ),αν κάποιος, έχει κατεβάσει τους 2 Hokage,θα μπορούσε να μου δανείσει τα στοιχεία του account του,ώστε να μπορέσω να τους κατεβάσω κι εγώ,,,(Πρέπει να τους έχει στο DOWNLOAD MANAGMENT/LIST tous)...


Οι 2 Hokage ήταν pre-order δώρο για την αμερική. Και να μπορούσαμε να τους έχουμε (άμα είχαμε καποιον απο αμερική) στο δικό μας παιχνιδι δεν θα έπαιζε επειδη είναι ευρωπαϊκο. Τα downloadable contents ειναι region locked. Οπότε περιμένουμε να δουμε τι θα γινει με εμας σε ευρώπη και ασία...

Επισης την περασμενη πέμπτη κατέβασα το τελευταίο πακέτο με τον Σάκον, και η αποστολή πολύ απλα δεν περνιέται τίποτα. Παρ'ολο που ειναι replay των Giant Boss μαχών, εχουν βάλει τοσο δυσκολους συνδυασμούς που απλά δεν βγαίνουν στο χρονικό οριο που εχουν. Μέχρι τον Μάντα έφτασα και στη δευτερη σκηνη που ο Τζιραϊγια πεταει την φωτια κόλλησα >_< Και έχει και additional requirements...Έλεος :frozen:

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#261 nasos95

nasos95

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 09 March 2009 - 15:56

Ναι Seraphimon το κατέβασα κι εγώ,μιλάμε κι όμως αυτοί οι συνδυασμοί είναι αδιαπέραστοι...Βέβαια,ένα καλό κόλπο είναι να πατήσεις το PS Button στο χειριστήριο και να περιεργαστείς λίγο τα κουμπιά,αν και αυτό δεν βοηθάει...
Εγώ έχω μείνει στον Shukaku εκεί που ο Naruto πάει να καλέσει τον Gamabunta,αλλά χάνω συνέχεια...
Απλά βαριέμαι και δεν μπαίνω στον κόπο να κάνω ΙΣΧΥΡΗ προσπάθεια...
Τέλως πάντων, εγώ πιστεύω πως σε λίγο καιρό ίσως να βάλουν τους Hokage FREE και στην Ευρώπη και στην Αμερική και παντού...:hahaha:

#262 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 09 March 2009 - 16:05

Ναι Seraphimon το κατέβασα κι εγώ,μιλάμε κι όμως αυτοί οι συνδυασμοί είναι αδιαπέραστοι...Βέβαια,ένα καλό κόλπο είναι να πατήσεις το PS Button στο χειριστήριο και να περιεργαστείς λίγο τα κουμπιά,αν και αυτό δεν βοηθάει...
Εγώ έχω μείνει στον Shukaku εκεί που ο Naruto πάει να καλέσει τον Gamabunta,αλλά χάνω συνέχεια...
Απλά βαριέμαι και δεν μπαίνω στον κόπο να κάνω ΙΣΧΥΡΗ προσπάθεια...
Τέλως πάντων, εγώ πιστεύω πως σε λίγο καιρό ίσως να βάλουν τους Hokage FREE και στην Ευρώπη και στην Αμερική και παντού...:hahaha:


Nαι λογικα θα τους εχουν δωρεαν σε καποια στιγμη...Για οτι νεοτερο θα σας ενημερωνω :tensai:

Επισης χθες το βράδυ κατάφερα να την περάσω την αποστολή μετα απο πολλες προσπαθιες! Αλλα αυτο που δεν προκειτε να περασω ειναι τους παραπανω όρους για να παρεις το μπονους. Με 2 μπάρες ζωης δεν μπορει να μείνει κανεις :uhh:

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#263 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 10 March 2009 - 02:10

Ε ναι μαλιστα κολυσα τωρα τη λετε??
Πια αποστολη του Σακον??
Μηπως λετε για κατι εντωνα μπλε αποστολες που καποιες απο αυτες εχουν και bonus??
Η μηπως πατε για το 100% κανοντας τα bonus???

Help ακουω κινεζικα σε ελληνικο forum:frozen:
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#264 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 10 March 2009 - 02:42

Ε ναι μαλιστα κολυσα τωρα τη λετε??
Πια αποστολη του Σακον??
Μηπως λετε για κατι εντωνα μπλε αποστολες που καποιες απο αυτες εχουν και bonus??
Η μηπως πατε για το 100% κανοντας τα bonus???

Help ακουω κινεζικα σε ελληνικο forum:frozen:

Ας το πω για 100στη φορα Τ_Τ

Το παιχνιδι εχει downloadable content! Που σημαινει: Μπαινεις στο ΑΓΓΛΙΚΟ PSN STORE、 και κατεβαζεις τα 8-9 πακετακια που εχουν βγει. Με αυτα προσθετεις "νεες" αποστολες και επιπλεον support characters. Για περισσοτερο ινφο διαβασε τις προηγουμενες σελιδες που εξηγω την διαδικασια ακριβως...

Και ναι, εγω εχω κάνει όλα τα μπονους και ειμαι 100% :Ρ

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#265 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 11 March 2009 - 13:24

Και ναι, εγω εχω κάνει όλα τα μπονους και ειμαι 100% :Ρ

:orly::orly::orly::try::try::try:
Θα σε τεσταρουμε καποια στιγμη:tensai:
Προς το παρον μονο χαρακτηρες κατεβασα οχι missions ε θα κατευασο και απο αυτες ναουμε!!:hahaha:
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#266 bonefletcher666

bonefletcher666

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 30 March 2009 - 18:31

pedia signomi kiollas alla to pexnidi to pira prin liges meres (den boresa na to parw otan protobgike) alla exw mia erotisi...epsaksa sto playstation network gia ta addons alla den eiparxoune ekei.eiparxi kanenas allos tropos na ta katevasw?

#267 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 30 March 2009 - 18:53

pedia signomi kiollas alla to pexnidi to pira prin liges meres (den boresa na to parw otan protobgike) alla exw mia erotisi...epsaksa sto playstation network gia ta addons alla den eiparxoune ekei.eiparxi kanenas allos tropos na ta katevasw?


Αν κοιταξεις τις προηγουμενες σελιδες θα βρεις την απαντηση που ψαχνεις! Διαβαζουμε πρωτα πριν ρωτησουμε κατι που εχει απαντηθει πανω απο 10 φορες... Απλα θα σου πω οτι το ελληνικο store δεν τα εχει. Πρεπει να τσεκαρεις το PSN store της αγγλιας (αν εχεις ευρωπαϊκο παιχνιδι) ή το αμερικανικο (αν το παιχνιδι σου ειναι απο αμερικη)....Για περισσοτερα κοιτα στις προηγουμενες σελιδες για λεπτομεριες κλπ...

No offence! Welcome κιολας :hi: Επισης τα greeklish δεν επιτρεπονται, ελληνικα γράφε ή αγγλικα...

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#268 bonefletcher666

bonefletcher666

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 30 March 2009 - 19:12

πρωτον συγνωμη για τα greeklish μου.δεν τα παω και καλα με τα ελλινικα...θα διαβασω τα προηγουμενα posts και θα κοιτακσω...απλως το παιχνιδη το πηρα το σαββατο και εβγαλα ολες της αποστολες και λειπα και τωρα πσαχνω τα addons.

Υ.Σ καλως σας βρηκα.πιστευω τωρα που μπικα εδω θα με βλεπετε συχνα

και παλη sorry για τα ελλινικα μου :tensai:

#269 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 01 April 2009 - 11:14

πρωτον συγνωμη για τα greeklish μου.δεν τα παω και καλα με τα ελλινικα...θα διαβασω τα προηγουμενα posts και θα κοιτακσω...απλως το παιχνιδη το πηρα το σαββατο και εβγαλα ολες της αποστολες και λειπα και τωρα πσαχνω τα addons.

Υ.Σ καλως σας βρηκα.πιστευω τωρα που μπικα εδω θα με βλεπετε συχνα

και παλη sorry για τα ελλινικα μου :tensai:

Its ok! Για οποιαδηποτε αλλη απορια εδω είμαστε :smokingg:(εκτος του θεματος που αφορουν τα DLC ,γιατι τα εξηγησα αρκετα καλα στις προηγουμενες σελιδες)

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#270 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 02 April 2009 - 23:08

1st+ 2nd Hokage are available in PSN store now ! Go and donwload the last DLC for this game :)

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ