Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

.::: Worst Movies :::.


  • Please log in to reply
384 replies to this topic

#346 Yojimbo

Yojimbo

    Yokai enthusiast

  • Members
  • 151 posts

Posted 31 August 2008 - 21:49

Το αν έχει ξαναγίνει κάπου-κάπως-κάποτε δεν σημαίνει ότι τη στιγμή που οι περισσότεροι επιλέγουν 3D ή κλασσικό σχέδιο στο χέρι δεν είναι κάτι διαφορετικό το να γυρίζεις ταινία με κούκλες


Πολυ αμφιβαλω πως το εννοουσες ετσι, αλλα no problem παω πασο.

Spoiler:


#347 Leon

Leon

    Manga Oldbie

  • Members
  • 303 posts

Posted 31 August 2008 - 21:55

Αυτή τη στιγμή δείχνει το Alien Vs Predator στο XANTHI. Αχ, παναγιά μου..:bahhh:
Posted Image

#348 Darkchilde

Darkchilde

    Jedi Master

  • Members
  • 915 posts

Posted 01 September 2008 - 13:58

Κοίτα το Alien Vs Predator δεν είναι ταινία για σινεμά, ούτε καμμιά ποιοτική ή τιποτα τέτοιο. Αλλά αν βαριέσαι, θέλεις κάτι να δείς που δεν θέλει σκέψη κλπ, μια χαρά ταινία για τέτοια κατάσταση. Εγώ πάντως την είχα δεί σε αεροπλάνο προς Σιγκαπούρη, οπότε μια χαρά πέρασε η ώρα!

#349 melkior

melkior

    may the force be with you

  • Members
  • 863 posts

Posted 17 March 2009 - 14:33

Μιας και ειμαι νεος στο φορουμ δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα οταν μιλαμε για κακες ταινιες το ονομα Uwe Boll ειναι εγγυηση ειδικα τα House of the Dead:deadga6:,Alone in the Dark 1,2:dazed:,BloodRayne2:colddd: ειναι πραγματικα αθλιες.

#350 HeLLBoiS

HeLLBoiS

    Sasuke Hater

  • Members
  • 323 posts

Posted 17 March 2009 - 15:02

Αν ψαχνεις αφορμη να σπασεις το DVD και την TV σου πατα το παρακατω spoiler
Spoiler:


#351 melkior

melkior

    may the force be with you

  • Members
  • 863 posts

Posted 17 March 2009 - 16:12

Αν ψαχνεις αφορμη να σπασεις το DVD και την TV σου πατα το παρακατω spoiler

Spoiler:

Ευτηχως ειχα δει το Dracula 2000(αλλη ταινιαρα αυτη) οποτε οταν το ειδα την ψυλλιαστηκα την δουλεια και γλιτωσα το μαρτυριο.

Ειμαι ο μονος που απογοητευτικε οτι το Diary of the Dead?(ισως γιατι περιμενα περισοτερα απο το δασκαλο του ειδους Romero)

#352 Goregasm

Goregasm

    M_B_L_A_Q

  • Members
  • 29 posts

Posted 10 July 2009 - 23:25

Παντα υπαρχει κ κατι χειροτερο.παντα.παντα.death bed ή καπως ετσι κ για να σ αποτελειωσω....με υπογραφη stuart gordon.καπου εδω μπορουν να αναφερθουν κ μερικα απ τα διαμαντια τ cronenberg.

Posted Image


#353 manOfManyNames

manOfManyNames

    Anime Newbie

  • Members
  • 62 posts

Posted 10 July 2009 - 23:30

Showgirls. Ποτέ μια ταινία που είχε τουλάχιστον μια όμορφη γυναίκα γυμνή κάθε πεντάλεπτό της δεν ήταν τόσο βαρετή...

#354 Satou no Kumo

Satou no Kumo

    hiatus :(

  • Members
  • 213 posts

Posted 11 July 2009 - 14:25

- Amores Perros, :gn2: στο σινεμα!!! ...μου την σπανε πολυ οι δηθεν κουλτουριαρικες ταινιες.

- 21 gramms, from the people who brought you amores perros :hahaha:

:oo:wtf is wrong wit u?
οι καλτ που κανουν οι αμερικανοι ειναι μετρημενες και οι συγκεκριμενες ειναι απο τις καλυτερες. και τις απορριπτεις με αυτο το σκεπτικο; οκ πασο...
και on topic, το how to lose friends and alienate people ηταν η χειροτερη απο τις δηθεν προσφατες καλες (δεν αναφερομαι καν σε tropic thunder κλπ) γιατι ειχε μεν τον simon pegg πρωταγωνιστη και τον ειχε σε ρολο αγγλου αλλα τελικα η πλοκη ηταν καθαρα αμερικανικη.δε θα θελα να τον δω ξανα σε τετοια πατατα- ουτε χωρις τον nick frost συμπρωταγωνιστη -_-
Spoiler:

seishun jidai wa watashi no subete desu

#355 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 05 February 2010 - 08:45

Spoiler:


δεν προλαβανει αν 8υμαμαι καλα..μπουμ!

απο τις χειροτερες που εχω δεν μεχρι στιγμης ειναι το highlander 2, δεν εχει κανενα νοημα, ηταν απλα μια αποτυχημενη προσπα8εια.

γενικα δεν μου αρεσει κα8ολου το "cult" οπως λεγεται. δεν με ενδοιαφερει αν υπαρχουν ποιο βαθεια αιτια για τις πραξεις-ενεργειες των πρωταγωνιστων, και ουτε μπαινω ποτε στον κοπο να αναλυσω μικροπραγματα. (γουστα)

#356 laraska

laraska

    Self imposed ban

  • Members
  • 1,875 posts

Posted 05 February 2010 - 09:11

η ταινια ντοραγκονμπορου ... χειριστη σε καθε επιπεδο !!!!!!!!!!!!!!!
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
[IMG]http://www.anime.gr/forums/%5Burl=http://dragcave.net/view/yrOI%5D%5Bimg%5Dhttp://dragcave.net/image/yrOI.gif%5B/img%5D%5B/url%5D[/IMG]

#357 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 05 February 2010 - 10:33

καλα το dragonball ειχε φαει κραξιμο απο'δω μεσα πριν καλα καλα βγει στους κινηματογραφους..

#358 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 05 February 2010 - 14:24

είχαμε άδικο;
μόνο απο τις φωτογραφίες φαινόταν η κακογουστιά
και η προχειροσύνη

#359 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 05 February 2010 - 15:11

είχαμε άδικο;
μόνο απο τις φωτογραφίες φαινόταν η κακογουστιά
και η προχειροσύνη


χαχαχαχαχχ.. οχι φυσικα, απλα δεν αφησαμε και τους αλλους να την παρουν με καλο ματι. εδω που τα λεμε, εχω κραξει κοσμο που μου εχει πει οτι ητανε καλη ταινια(φυσικα τους εγραψα τo anime σε dvd)

#360 Eleni~WaIKinG oN AiR~

Eleni~WaIKinG oN AiR~

    BtotheItotheG BANGGGGGGGG

  • Members
  • 206 posts

Posted 22 April 2010 - 15:00

Η χειρότερη ταινία everr για μένα είναι το ΈΡΩΤΑΣ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΧΩΛΕΡΑΣ!!
(είναι και βιβλίο μη χέσω!!)
Δεν ξέρω γιατί,για ποιό λόγο σε κάποιους αρέσει αυτή η ταινία και την θεωρούνε και ρομαντική ταινία κίολας!!:if:
Εγώ όταν την είδα, έχωντας την ήδη ακουστά, περίμενα κάτι στυλ τιτανικού(πολύ ρομαντική τελως πάντως!!)και είδα ότι είναι το άκρως αντίθετο!!
Δηλαδή που το ρομαντικό αυτός να πηγαίνει με όποια δει στο δρόμο για να ξεχάσει την αλλή(pfffff...)
Τελώς πάντως κάποιοι πιστεύουν ότι είναι καλή ταινία.....εγώ πιστεύω οτι είναι ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ!!
Posted Image

..SiGn My KpOp PeTiToN..ANd LeTs mEeT In gReEcE..

Posted Image
*~AnImE AnD MuSiC OtAkU~*
Takeru and Maya are my husbands...Miyavi and Ruki are my boyfriends...