Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Logged out automaically


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#16 sugata

sugata

    Starting...

  • Members
  • 2 posts

Posted 22 July 2007 - 13:18

Μήπως υπάρχει κάποια επιλογή η οποία ελέγχει πόση ώρα είναι κάθε logged χρήστης idle μέσα στο forum, και μετά το πέρας αυτής, απλά ζητάει log in ξανά; Δεν ξέρω αν το λέω σωστά.
Π.χ. έστω ότι αυτός ο χρόνος είναι 5 λεπτά. Εγώ διαβάζω ένα τόπικ, δεν κινιέμαι μέσα στο site (άρα φαινομενικά είμαι idle), περνάνε τα 5 λεπτά, αποφασίζω να απαντήσω στο τόπικ, και με βγάζει logged out.
Posted Image

#17 Boss

Boss

    Bakemono

  • Members
  • 231 posts

Posted 22 July 2007 - 13:32

Ακριβώς αυτό συμβαίνει φίλτατε sugata. Απλώς ο χρόνος στο anime.gr είναι πολύ σύντομος...

Ένα άλλο τέχνασμα που κάνω είναι το εξής: ενώ διαβάζω post σιδηροδρόμους , για να μη με πετάξει έξω, πατάω δεξί κλικ στο home και επιλέγω "άνοιγμα δεσμού σε νέα καρτέλα" .

Το χρησιμοποίησα πολύ όταν έκανα τα post σιδηροδρόμους στο marvel pack...
Posted Image

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

#18 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 22 July 2007 - 14:45

Παιδια για να σε πετάξει εξω το φορουμ και να σου ξαναζητησει κωδικο
πρέπει να εισαι 15 λεπτά ανενεργος.Δεν γίνεται να μεγαλώσουμε την διαρκεια
για λόγους λειτουργικότητας.

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#19 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 22 July 2007 - 16:38

πάντως έχω την εντύπωση ότι με πετάει έξω σε λιγότερο από 15 λεπτά...

επαναλαμβάνω, αυτό γίνετε με ΙΕ από τη δουλειά... από το σπίτι με Firefox δεν εχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο

#20 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 22 July 2007 - 17:21

Κι εγώ με firefox από το σπίτι που μπαίνω δεν μου έχει κάνει log out μόνο του ποτέ.
Έχω ενεργοποιημένα τα cookies.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#21 Terry Bogard

Terry Bogard

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 155 posts

Posted 22 July 2007 - 18:36

Άπό κοινών στοιχείων φαίνεται όσοι έχουμε ΙΕ έχουμε αυτό το πρόβλημα.Και όλοι έχουμε ενεργοποιημένα τα cookies όπως φαίνεται.Άρα κάτι τρέχει με τον ΙΕ.Τι όμως ?

#22 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 27 October 2007 - 17:43

Τελικά λύθηκε το πρόβλημα;