Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Logged out automaically


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Terry Bogard

Terry Bogard

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 155 posts

Posted 19 July 2007 - 01:39

Συγγνώμη...

Δεν ξέρω τι γίνεται με το site και με πετάει έξω λες και πάτησα log out.:oo:
Για να ξέρετε ... τον κωδικό και το παρατσούκλι μου τα έβαλα και έχω βάλει αυτόματα να με θυμηθεί.Αλλά πάλι με πετάει έξω και από πάνω κάθε φορά που μπαίνω κάπου με πάει στο login failure λες και έκανα αποτυχία ανάγνωσης κωδικού. :terror2:
Λέτε να είναι κανένα bug ? Σε κανένα άλλο site δεν το κάνει.Μόνο σε αυτό.
Και cookies διέγραψα αλλά παραμένει το πρόβλημα...

Καμία άλλη ιδέα ?:deadga6:

#2 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 19 July 2007 - 10:05

και εγω το παθαινω (ακομα) αυτο.

καθε τρεις και λιγο πρεπει να κανω log in...
Posted Image

#3 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 19 July 2007 - 10:54

m2














































































me too για όσους δεν κατάλαβαν...

#4 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 19 July 2007 - 13:14

To κοιταζουμε παιδια...Μην ανησυχειτε.Απλα δεν εχουμε βρει ακόμα τι φταίει:yawn2::byejg9:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#5 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 19 July 2007 - 13:40

Μην ανησυχειτε.Απλα δεν εχουμε βρει ακόμα τι φταίει:yawn2::byejg9:


Από τη στιγμή που δεν έχετε βρει τι φταίει πώς να μην ανησυχούμε;:uhh:Πάντως εμένα αυτό μου το έκανε αν δεν έβαζα να με θυμάται κάθε φορά που μπαίνω.

Posted Image


#6 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 19 July 2007 - 14:09

Παιδιά, εγώ δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Δεν είναι bug του forum, αλλά του browser/pc που χρησιμοποιείτε... Αν πατήσεις remember me, τότε το cookie μένει για πάντα στο pc, μέχρι να κάνεις μόνος σου logout ή να το σβήσεις εσύ. Αν δεν πατήσεις remember me, τότε σβήνεται μόλις κλείσει ο browser. Αν πάλι είστε σε internet cafe, μπορεί τα cookies να είναι απενεργοποιημένα, ή να σβήνονται αμέσως αυτόματα.

#7 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 19 July 2007 - 14:20

εδώ να επισημάνω ότι εγώ το παθαίνω αυτό μόνο στο PC της δουλειάς... και χρησιμοποιώ αναγκαστικά ΙΕ.

νόμιζα ότι θα είναι καμιά "εξυπνάδα" του proxy. Μήπως συμβαίνει τπτ αντίστοιχο και στα άλλα παιδιά;

#8 kafetzis88

kafetzis88

    Hoyotama

  • Members
  • 259 posts

Posted 19 July 2007 - 14:24

Με μένα γίνται κάτι διαφορετικό...Καθώς είμαι στο forum και ενώ με έχει βάλει μέσα χωρίς να χρειαστεί να δώσω κωδικό, έτσι στο άκυρο μου ζητάει κωδικό...
-Και,όπως είπε ο Φινλανδός φιλόσοφος και κοινωνιολόγος Σαρτουμμ καους Μπελιττ:
Opinions are like assholes!
Everyone has one, but they all stink...

#9 Terry Bogard

Terry Bogard

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 155 posts

Posted 19 July 2007 - 15:38

Παιδιά, εγώ δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Δεν είναι bug του forum, αλλά του browser/pc που χρησιμοποιείτε... Αν πατήσεις remember me, τότε το cookie μένει για πάντα στο pc, μέχρι να κάνεις μόνος σου logout ή να το σβήσεις εσύ. Αν δεν πατήσεις remember me, τότε σβήνεται μόλις κλείσει ο browser. Αν πάλι είστε σε internet cafe, μπορεί τα cookies να είναι απενεργοποιημένα, ή να σβήνονται αμέσως αυτόματα.


Χωρίς να θέλω να σε θίξω αυτο συμβαίνει στο ΣΠΙΤΙ μου...

GaARa πως να μην ανησυχούμε ? κάθε φορά που μας πετάει έξω είναι σαν να μας έριξε κάποιος BAN και από πάνω είναι πολύ κουραστικό να βάζεις πάλι τον κωδικό κάθε φορά που σε πετάει κάθε 3 και λίγο.Δεν είναι λίγο τρομακτικό ?

#10 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 19 July 2007 - 15:46

Ποιον browser χρησιμοποιείς;

Χρησιμοποιείς proxy;

Έχεις ενεργοποιημένα τα cookies;

#11 Terry Bogard

Terry Bogard

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 155 posts

Posted 19 July 2007 - 18:48

Έχω Internet Explorer 6.Τα cookies ναι τα έχω ενεργοποιημένα ώστε να παραμένουν αυτόματα για να μπορώ να μπαίνω σε κάθε site αυτομάτως για να μην ταλαιπωρούμαι.Proxy δεν τον πολυχρησιμοποιώ.
Γιατί ?

#12 Terry Bogard

Terry Bogard

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 155 posts

Posted 19 July 2007 - 23:22

Τώρα πριν λίγο έφαγα log out από την tvnihon.com(είμαι φορουμίστας εκεί).
Άρα έχει κάποιο πρόβλημα ο IE που δεν τα θυμάται καλά αυτά.Αργότερα που θα αλλάξω dsl θα τον κάνω back-up τον υπολογιστή και θα του αγοράσω γνήσια ειδή(Internet Explorer[πιθανόν Firefox] και άλλα σχετικα).

#13 Boss

Boss

    Bakemono

  • Members
  • 231 posts

Posted 22 July 2007 - 12:57

Και σε μένα το έκανε παλιά.

Η λύση που βρήκα ήταν η εξής:
Από τη στιγμή που οι admin/mod επιτρέπουν στους guest να περιφέρονται ανενόχλητοι σε όλο το forum: μπαίνω σαν guest, διαβάζω τα νέα post και μόνο όταν θέλω να γράψω ή να κατεβάσω δίνω ψευδώνυμο και κωδικό.

Έτσι δεν γνωρίζω αν υπάρχει ακόμη το "πρόβλημα" ...
Posted Image

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

#14 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 22 July 2007 - 12:59

Και σε μένα το έκανε παλιά.

Η λύση που βρήκα ήταν η εξής:
Από τη στιγμή που οι admin/mod επιτρέπουν στους guest να περιφέρονται ανενόχλητοι σε όλο το forum: μπαίνω σαν guest, διαβάζω τα νέα post και μόνο όταν θέλω να γράψω ή να κατεβάσω δίνω ψευδώνυμο και κωδικό.

Έτσι δεν γνωρίζω αν υπάρχει ακόμη το "πρόβλημα" ...


Τι μπακαλίστικη λύση είναι αυτή;:uhh:Εμένα πάντως μου το έκανε μόνο αν δεν πατάω να με θυμάται(βέβαια βάζω και στο firefox να θυμάται τα στοιχεία που δίνω ίσως να παίζει και αυτό κάποιο ρόλο)

Posted Image


#15 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 22 July 2007 - 13:16

Από τη στιγμή που οι admin/mod επιτρέπουν στους guest να περιφέρονται ανενόχλητοι σε όλο το forum..


Το θεμα ειναι να λυθει το προβλημα, και οχι να μπαινουμε τα μελη σαν επισκεπτες...
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm