Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ποια ανιμε σειρα γραφατε στο video?


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#31 Bushido

Bushido

    Hungry

  • Members
  • 415 posts

Posted 15 September 2007 - 23:02

Dragonball πολύ k πόκεμον...κλ φανταστικές εποχές αν k στο dragonball έπρεπε να περιμένεις μια εποχή(k παραπάνω) για να νικήσoun έναν εχθρό.....
Posted Image

#32 SteveCof

SteveCof

    Itoh Misaki~ no1 fan!

  • Members
  • 86 posts

Posted 21 September 2007 - 15:45

Ουπς, με επιασες!

Εποχη γυμνασιου εγραφα yugi-oh και Pokemon καθως ο κολλητος μου ειχε αναλαβει τα Dragonball (yuck!) <_<. Kαμμενες εποχες. Το Ruruni Kenshin που και που οταν νυσταζα, το ειχε πολυ πρωι τοτε...
Have you ever seen the Lain?

#33 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 posts

Posted 22 September 2007 - 00:42

Εγώ πάλι δεν έγραφα μικρός τίποτα γιατί σαν σωστός πιτσιρικάς την ώρα που είχε το anime καθόμουν στην τηλεόραση.Κ μετά στο καπάκι robotech απ'το videoclub. Αφού στο γυμνάσιο έβαζα την μάνα μου ναμε ξυπνάει στις 8 για να βλέπω dragonball.(τις υπόλοιπες μέρες ξυπνούσα με το ζόρι) !!!! Η μόνη εποχή που έγραφα συνέχεια στο βίντεο το dragonball ήταν στο λύκειο λόγω διαβάσματος.

#34 storm-and-fire

storm-and-fire

    だんご大家族

  • Members
  • 280 posts
  • LocationΜπραχάμες

Posted 22 September 2007 - 10:53

Digimon και Sailor Moon. Σηκωνόμουν στις 7 το πρωί καλοκαιριάτικα και τα έγραφα. Αχ... τι μου θύμισες...

~ Στορμ/Μαρία ~


Posted Image

The chummy dangos hold their hands together and make a big, round ring
They build a town on the dango planet and everyone laughs together


#35 shadowhol

shadowhol

    genin

  • Members
  • 5 posts

Posted 22 September 2007 - 11:05

dragonball χαλαρα... που να ξεραμε τι μας επιφυλασσει το μελλον και το net...
Posted Imagehail omnipresence....

αναρωτιεμαι... ποσο να κανει το pc της lain?:bahhh:

#36 Orion

Orion

    Anime Amateur

  • Members
  • 79 posts

Posted 22 September 2007 - 12:18

Μα φυσικά τα dragonball:wooi2: Ήμουνα πορωμένη κ είμαι ακόμα!Επίσης έγραφα από ενα γαλλικό κανάλι το Street Fighter:wooi2: ( τι υπέροχες εποχές εκείνες σνιφ! σνιφ! :cry5::Crying2:)


:head: THE IS ONE RULE OF METAL....PLAY IT FUCKING LOUD :head:


Οποιος ειναι fan του DBZ θα πρεπει να δει και το TFS Dragon Ball Z: Abridged series


#37 GoDzila13

GoDzila13

    Anime Fan

  • Members
  • 216 posts

Posted 27 September 2007 - 13:53

εγω και αδερφος μου εχουμε 40 κασετες dragonball αρχισαμε να γραφουμε απο το επεισοδειο songoku vs ντεν σι χαν μεχρι το τελος του buu saga :congrats:

#38 Strange Loop

Strange Loop

    Fabulous Boy

  • Members
  • 595 posts

Posted 04 October 2007 - 11:02

Dragonball z εχω γυρω 100 επεισοδια...τα οποια συντομα 8α τα περασω σε dvd...

#39 Millia

Millia

    Dragon Spooker

  • Members
  • 130 posts

Posted 06 October 2007 - 01:22

Έγραφα όλα όσα παρακολουθούσα (Dragon Ball, Sailor Moon, Rurouni Kenshin, Tekkaman Blade, One Piece κλπ) μιας και τα πρωινά κοιμόμουνα και δεν είχα καμιά όρεξη να χάσω τον ύπνο μου για να σηκωθώ να δω τηλεόραση. Προγραμμάτιζα το video την προηγούμενη νύχτα και τα έβλεπα όποτε ήθελα. Βέβαια μετά έσβηνα τις κασέτες για να έχω χώρο για τα επεισόδια του επόμενου Σαββατοκύριακου.

#40 kabamaru-1986

kabamaru-1986

    Koenma-Sama

  • Members
  • 627 posts

Posted 06 October 2007 - 01:51

Εγω εγραφα Kabamaru,Lensman,Robin Hood και σχεδον ολο το προγραμμα Mega,star
/////////////////////////////////////////////////

Η λιστα μου (Για ανταλαγες pm me)

Πατα εδω:kill4u:

Ειμαι κλεφτης πατα με αν τολμας:hiding_something:

#41 Miss Assuya

Miss Assuya

    Starting...

  • Members
  • 4 posts

Posted 07 October 2007 - 14:49

Δεν έχανα επεισόδιο Shaman King, κι ας το έβαζε στις 8 τα σαββατοκυριακα! και τα έγραφα όλα (όσα δηλαδη έπαιξαν, γιατι το έκοψαν μετά*sniff-sniff*) και μερικά Yu-Gi!

#42 SSJGojeta

SSJGojeta

    Anime Fan

  • Members
  • 145 posts

Posted 11 October 2007 - 12:41

Κλασικά έγγραφα το dragonbal... Γιατί δεν μου έφτανε να το έβλεπα μόνο μια φορά το κάθε επισόδειο.. Από εκεί και πέρα, Yugioh, Pokemon, Digimon, Ντρεηκ.
I am a proud "human" obsessed with anime and manga. And i am proud with that obsession:wis:

#43 Animesuki

Animesuki

    Black Butler Lover.

  • Members
  • 379 posts

Posted 11 October 2007 - 21:55

Εγραφα απ'τις εξι το πρωι pokemon:emptyonexg1:,yu-gi-oh!,dragonball:hahaha:,mew mew power,sailor moon ktl.:congrats:

#44 Dr.ApE

Dr.ApE

    SufferGenius

  • Members
  • 119 posts

Posted 16 October 2007 - 12:23

Το DragonBall Ζ γιατί ήταν και θα είναι ΤΕΛΕΙΟ:knock-knock:

Spoiler: One Piece Crew

-It's the first day of the rest of your life...


#45 steliospal

steliospal

    How far to paradise

  • Members
  • 200 posts

Posted 23 October 2007 - 12:24

εγώ δεν έγρφα και πολλά στο βίντεο γιατί έβλεπα τα περισσότερα οπότε επειδή δεν ήξερα τι να πρωτογράψω καθόμουν και τα έβλεπα όλα την ώρα που έπαιζαν, πάντως έβλεπα captain harlock, samurai pizza cats, kabamaru, dragonball (πριν να γίνει σαπουνόπερα) locke the superman , όλα τα robot-οειδή (robo getter, mazinger, voltron , jumaru) και ντρέπομαι αλλά έβλεπα μέχρι και sailor moon :P LOL